Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου έχασε 11 κιλά ενόψει του νέου τηλεοπτικού συμβολαίου της (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Kατάφερε να χάσει 11 ολόκληρα κιλά και συνεχίζει ακάθεκτη την προσπάθειά της να φτάσει στο επιθυμητό για εκείνη αποτέλεσμα η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου.

Υπενθυμίζεται πως η γνωστή παρουσιάστρια, η οποία επιστρέφει στην τηλεόραση και συγκεκριμένα στον ΣΚΑΪ, πήγε χθες παραλία και μας έδειξε μέσα από τα social media την ανανεωμένη και άκρως σέξι σιλουέτα της!

Στη συνέχεια η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε στα Instagram Stories της ότι έχασε 11 κιλά και πλέον βρίσκεται στα 61. Η ίδια διαθέτει ένα υπέροχο σώμα με καμπύλες, ωστόσο η παρουσιάστρια ήθελε να χάσει μερικά κιλά, κάτι που της έχει τονώσει ιδιαίτερα την αυτοπεποίθηση.

“H αλλαγή ήρθε μέρα με την ημέρα. Βλέπεις το σώμα σου να καλυτερεύει μέρα με την ημέρα. Δε με βοήθησε κανείς όλο αυτό το διάστημα. Η αλήθεια είναι ότι τώρα συμβουλεύτηκα κάποιον διατροφολόγο για μια τελική σμίλευση. Το σημαντικό είναι ότι έχω χάσει κιλά τρώγοντας. Δεν έχω χάσει μυϊκή μάζα, έχω καταφέρει απώλεια λίπους. Όλα αυτά τα χρόνια με τις δίαιτες που έχω λάβει, με τους διατροφολόγους που έχω συναναστραφεί, κάθισα και έφτιαξα το ιδανικό πρόγραμμα για μένα. Αυτό που θέλω σίγουρα να μεταφέρω στις γυναίκες είναι ότι όλα αυτά έγιναν σταδιακά, σε βάθος χρόνου και δε χρειάζονται ακρότητες. Θέλει ισορροπία…” είχε δηλώσει η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου για την απώλεια των κιλών της.

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 17:25

EURO 2021: Χιλιάδες Ούγγροι φωνάζουν συνθήματα για τον Κρίστιαν Ερικσεν στη Βουδαπέστη

16/06/2021 | 17:04

Μαρία Ηλιάκη: Το βίντεο του Στέλιου Μανουσάκη με την ίδια αγκαλιά με την κόρη τους (vid)

16/06/2021 | 17:02

Tα χρόνια πολλά του Νίκου Παπανδρέου στον αδερφό του Γιώργο με μια ανέμελη φωτογραφία από τον Καναδά

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες

16/06/2021 | 15:33

Παναγιώτα Βλαντή: Αυτός είναι ο μυστηριώδης άνδρας που παντρεύτηκε μυστικά στην Ύδρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 15:22

Μαρία Σάκκαρη: Είμαι ευτυχισμένη στην προσωπική μου ζωή
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!