Αθήνα

26 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»

LIFESTYLE

Η Μαντώ εξομολογείται: Γιατί οδηγήθηκα σε δύο διαζύγια

Για την προσωπική της ζωή και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα δύο της διαζύγια σε πρόσφατη συνέντευξή της η Μαντώ.

Δύο γάμοι και δύο διαζύγια. Τι σας έχει αφήσει στη ψυχή σας;

Δύο όμορφα παιδάκια. Και τα δύο μου διαζύγια ήταν πολύ πολιτισμένα. Γενικά είμαι άνθρωπος που δεν συμβιβάζομαι εύκολα, είμαι λίγο δύσκολη στις σχέσεις μου. Για αυτό και αυτήν την στιγμή δεν έχω κάποιον σύντροφο. Ειδικά μετά από τα δυο διαζύγια, έχω γίνει πολύ επιλεκτική, δεν θα ξαναέκανα την κίνηση να προχωρήσω αν δεν ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι αυτός ο άνθρωπος πραγματικά με συμπληρώνει και είναι το άλλο μου μισό. Πράγμα πολύ δύσκολο και δυσεύρετο. Μακάρι να το βρω αλλά και αν δεν το βρω, εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένη με τη ζωή μου. Μου αρέσει η ζωή που ζω. Δεν νιώθω κανένα κενό.

Τι θα έπρεπε να έχει ένας άνθρωπος για να αποφασίσετε να προχωρήσετε μαζί του;

«Θα έπρεπε να υπάρχει συμβατότητα. Δηλαδή εγώ είμαι μουσικός, θα πρέπει να είναι κάτι αντίστοιχο. Ήμουν 10 χρόνια με γιατρό, πολύ ωραία σχέση, πολύ καλός άνθρωπος αλλά δεν είχαμε κοινά ενδιαφέροντα. Αυτό είναι ένα θέμα στα ζευγάρια. Θα ήθελα να έχει σχέση με το επάγγελμά μου, να είναι στο επίπεδο που είμαι εγώ, να έχει ψυχικά χαρίσματα και αρετές. Να μπορώ να τον εμπιστευτώ, να στηριχτώ», είπε η Κύπρια τραγουδίστρια στο περιοδικό «Λοιπόν».

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 10:22

Παύλος Μπακογιάννης-32 χρόνια από τη δολοφονία του: «Κοίτα μπαμπά» – Η συγκινητική ανάρτηση του Κώστα Μπακογιάννη (ΕΙΚΟΝΑ)

26/09/2021 | 10:09

Μονακό: Το τετ-α-τετ και ο χορός της Άννας Βίσση με τον πρίγκιπα Αλβέρτο (vid)

26/09/2021 | 09:58

Λογαριασμοί ρεύματος: Αυτοί είναι οι καταναλωτές που θα δουν αυξήσεις – Τι είπε ο Κώστας Σκρέκας (vid)

26/09/2021 | 09:36

J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)

26/09/2021 | 09:26

Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»

26/09/2021 | 09:18

Γερμανικές εκλογές: Άνοιξαν οι κάλπες για τη ψηφοφορία – Κρίνεται το μέλλον της μεγαλύτερης οικονομίας της Ευρώπης

26/09/2021 | 09:01

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

26/09/2021 | 08:52

Mad Clip: Oλόκληρο το πόρισμα για το θανατηφόρο τροχαίο τράπερ

26/09/2021 | 08:42

Βασίλης Λεβέντης: Κρίσιμο το επόμενο 48ωρο – Διασωληνωμένος με κορονοϊό – Πάσχει από αρκετά υποκείμενα νοσήματα

26/09/2021 | 08:27

J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)

26/09/2021 | 08:09

J2US: Η Κατερίνα Στικούδη δεν άντεξε… και αποκάλυψε στον «αέρα» το φύλο του μωρού που περιμένει (vid)

26/09/2021 | 08:02

Καιρός: Ηλιοφάνεια την Κυριακή αε όλη τη χώρα – Που θα δούμε… καλοκαίρι

26/09/2021 | 07:56

Η Μέρκελ κάλεσε τους Γερμανούς να ψηφίσουν τον Λάσετ, στην τελευταία προεκλογική συγκέντρωση που συμμετείχε

26/09/2021 | 07:50

Ζώδια: Aστρολογικές προβλέψεις για σήμερα Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021

26/09/2021 | 07:42

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου
Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»
Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Δεν ήμουν στο κρεβάτι του Φιλιππίδη αλλά άκουγα και ήξερα, δεν μπορείς να μιλήσεις γιατί θα χάσεις τη δουλειά σου» (vid)
Κραυγή αγωνίας για τον Σπύρο Φωκά: «Είναι κατάκοιτος, ζει σε προκάτ με 600 ευρώ και υποσιτίζεται»
Ο Σταύρος Νικολαϊδης καταγγέλλει για γνωστό σκηνοθέτη: «Βγαίναμε στη σκηνή τρέμοντας, έκλαιγα στην αγκαλιά της γυναίκας μου»
Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» – «Με έχει στιγματίσει κι εμένα και την οικογένειά μου» (vid)
Άγγελος Λάτσιος: Στο Άμστερνταμ ο γιος της Ελένης Μενεγάκη – Επίσκεψη στον γιο της Μπακοδήμου