«Η μητέρα μου πέθανε την ημέρα των Χριστουγέννων την ώρα που τραγουδούσα… Την κήδεψα και έπεσα σε κώμα | TheCaller «Η μητέρα μου πέθανε την ημέρα των Χριστουγέννων την ώρα που τραγουδούσα... Την κήδεψα και έπεσα σε κώμα - TheCaller

Αθήνα

31 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Συγκλονίζει ο μαραγκός που επισκεύασε τη σπασμένη πόρτα της μεζονέτας – «Είχε σπάσει από κάποιον που είχε πάρει φόρα»

LIFESTYLE

«Η μητέρα μου πέθανε την ημέρα των Χριστουγέννων την ώρα που τραγουδούσα… Την κήδεψα και έπεσα σε κώμα

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Ρενέ Σαραντινού παραχώρησε ο Λευτέρης Μυτιληναίος, όπου συγκλόνισε με την αποκάλυψη για την απώλεια της μητέρας του...

Ποια μνήμη σου έχει μείνει ανεξίτηλη στο χρόνο;

Το χειρότερο ήταν να πεθάνει η μητέρα την ημέρα των Χριστουγέννων, την ώρα που τραγουδούσα. Πέθανε, πήγα στον Πειραιά, την κήδεψα, τραγούδησα και το ίδιο βράδυ… Μετά έπεσα σε κώμα, δεν το άντεξα, δεν είχα συναίσθηση του τι κάνω, κοιμόμουν δύο μέρες από την κούραση. Ήμουν στη Θεσσαλονίκη, τραγουδούσα και ο άνθρωπος που μου το είπε την ώρα εκείνη το έκανε φωναχτά. Ο κόσμος το πήρε χαμπάρι, εγώ άρχισα να κλαίω, αυτό ξεσήκωσε χειροκροτήματα, κάτι που δεν μου άρεσε, γιατί δεν συνάδει, την ώρα εκείνη είχα χάσει γονιό. Άντεξα γιατί ήμουν μικρός σε ηλικία, 20 χρονών.

Ροή Ειδήσεων

24/06/2021 | 09:01

Καιρός: Καύσωνας και αφρικανική σκόνη – Έως 41 βαθμούς το θερμόμετρο

24/06/2021 | 08:52

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 24 Ιουνίου

24/06/2021 | 08:47

Μονή Πετράκη: «Ο εντολέας μου χρήζει ψυχιατρικής φροντίδας, είχε κάνει απόπειρα αυτοκτονίας πριν 1,5 μήνα», λέει ο δικηγόρος του

24/06/2021 | 08:32

Λευτέρης Λαζάρου: Η πρώην σύζυγός μου είναι η νονά της κόρης μου από τον δεύτερο γάμο (vid)

24/06/2021 | 08:22

Μανώλης Λιδάκης: Μετά από 35 χρόνια τα παράτησε και έφυγε από την Αθήνα!

24/06/2021 | 08:07

Survivor: Απίθανο φινάλε στο αγώνισμα ασυλίας – Με VAR πέρασε στον τελικό ο Σάκης Κατσούλης (vid)

24/06/2021 | 07:54

Μονή Πετράκη: «Ράντισε» με βιτριόλι και τον δικηγόρο του ο μαινόμενος ιερέας – Κάηκαν όλα, γυαλιά, πουκάμισα, ράσα (vid)

24/06/2021 | 07:33

Εuro 2020: Τα σπουδαία ραντεβού των «16» που… κρύβουν τρεις τελικούς!

24/06/2021 | 07:29

Χωρίς μάσκες από σήμερα – Τι αλλάζει από τη Δευτέρα 28/6, τι γίνεται με μεταλλάξεις και εμβόλια

24/06/2021 | 07:23

Τα ζώδια σήμερα, Πέμπτη 24 Ιουνίου

24/06/2021 | 00:06

Euro 2020: Δεν «Χ»αλάστηκε κανείς από το 2-2 της Γαλλίας με την Πορτογαλία (ΒΙΝΤΕΟ)

24/06/2021 | 00:02

Euro 2020: Γλύτωσε στο 84′ το έμφραγμα η Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 23:56

Κριστιάνο Ρονάλντο: Έγραψε ιστορία στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο

23/06/2021 | 23:47

Μονή Πετράκη: Ο Μητροπολίτης Κηφισιάς κινδυνεύει να χάσει το μάτι του

23/06/2021 | 23:25

Μονή Πετράκη: Επίθεση με βιτριόλι – Ράσα με αίματα στο πάτωμα (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)
Survivor: Η μητέρα της Μαριαλένας ξεκαθαρίζει: Δεν έπεσε θύμα κακοποίησης από τον Σάκη
Γλυκά Νερά: Ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας – «Είναι απίστευτο, θα τρελαθώ»
Κατερίνα Ζαρίφη για 14χρονη Γωγώ: «Δεν πιάνει πια χώρο «η χοντρή» στην τάξη σου»
Κρατερός Κατσούλης: «Με την Κατερίνα Καραβάτου δεν θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε ξανά»
Γλυκά Νερά: Η δήλωση του πιλότου στην κάμερα μετά την απολογία του στον ανακριτή