Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Η Νόνη Δούνια «αποκηρύσσει» τις πλαστικές επεμβάσεις: Εγώ με αυτή τη μύτη έκανα καριέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Νόνη Δούνια μίλησε για την πολιτική, το μόντελινγκ και τις αισθητικές επεμβάσεις.

«Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα ασχοληθώ με την πολιτική. Η ενασχόληση μου με τα κοινά ξεκίνησε από τη στιγμή που έκανα παιδιά. Θα μπορούσα να είχα παραμείνει στα media, θα μου άρεσε να το είχα συνεχίσει, αλλά αυτή η πορεία κόπηκε», είπε η Νόνη Δούνια.

«Θεωρώ ότι η εικόνα μίας νέας γυναίκας είναι μία πολύ επιτηδευμένη και φτιαγμένη εικόνα. Ναι, είναι ωραίο το Photoshop, είναι υπέροχο, αλλά πρέπει να υπάρχει και ένα μέτρο. Δεν μου αρέσουν οι αισθητικές επεμβάσεις που φαίνονται», είπε για τις αισθητικές επεμβάσεις.

Αποκάλυψε πως όταν πρωτοξεκίνησε στον χώρο την κάλεσαν σε ένα πρακτορείο μοντέλων και μόλις υπέγραψε συμβόλαιο της είπαν πως έπρεπε να πειράξει τη μύτη της. «Με αυτή τη μύτη εγώ έκανα καριέρα!», δήλωσε.

Αν κάτι της έμαθε το μόντελινγκ, ήταν το πως να διαχειρίζεται την απόρριψη.

Δεν θα φέρει τη δουλειά της ως πρόβλημα στο σπίτι, ενώ δήλωσε πως ο σύντροφος της την υποστηρίζει αλλά σπάνια την συνοδεύει σε εκδηλώσεις. Είναι 19 χρόνια μαζί και δεν τον ζηλεύει, αλλά τον θαυμάζει.

 

πηγή:mega

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο