Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Η Πατεράκη για τον Σεφερλή: «Νομίζω ότι έχει ταλέντο, όμως, αν το αντικείμενο είναι φτηνιάρικο…» (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε όλα όσα ακούγονται για τις υποκριτικές δυνατότητες του Μάρκου Σεφερλή πήρε θέση σε πρόσφατες δηλώσεις της στην εκπομπή «Πρωινό» η Ρούλα Πατεράκη. 

«Νομίζω ότι όσο μικρότερος πας στο θέατρο, σε μία γερή σχολή θα τα πας καλύτερα», είπε η Ρούλα Πατεράκη και ρωτήθηκε τόσο για τον Γιώργο Αγγελόπουλο, όσο και τον Μάρκο Σεφερλή.

«Δεν τον γνωρίζω καλά τον άνθρωπο, αλλά αν έχω επαφή μαζί και δω ότι τα καταφέρνει, έστω τα κουτσοκαταφέρνει ακόμα, γιατί να μην παίξω; Όλοι αυτοί που είναι στα σανίδια και παίζουν μήπως είναι πολύ reality και δεν το καταλαβαίνουν όλοι; Πολλές φορές το βρίσκω ότι είναι πάρα πολύ μεγάλη έπαρση και υπεροψία ορισμένα πράγματα και πρέπει να έχει κανείς πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του. Δεν έχω παρακολουθήσει έργο του Σεφερλή, τον έχω δει μια-δυο φορές στην τηλεόραση. Νομίζω ότι έχει ταλέντο. Όσο ταλέντο και να έχεις αν το αντικείμενο είναι πάντοτε πολύ φτηνιάρικο…. δεν σημαίνει ότι το ταλέντο σου ευοδώνεται», είπε για τους δύο ηθοποιούς.

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις της Ρούλας Πατεράκη:

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 20:10

Σάσα Σταμάτη στις πρόβες με Αδαμαντίδη: «Τέτοια συνάντηση δεν την περίμενε στην καριέρα του ο Θέμης» (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 20:04

Στην εντατική ο Αρχιμανδρίτης Τιμόθεος Ηλιάκης

28/09/2021 | 19:55

Γιώργος Λιάγκας: Δικαιώθηκε στην αντιδικία με συνεργάτη χρηματιστηριακής που του «έφαγε» 300.000 ευρώ (vid)

28/09/2021 | 19:47

Άγιος Παντελεήμονας: Αυτοί είναι οι δράστες που άρπαξαν τα 200.000 ευρώ από το σφραγισμένο σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:32

Ιωάννα Μαλέσκου για GNTM: «Δεν μου άρεσε, ένιωσα περίεργα ως γυναίκα, δεν είμαι μοντέλο για να μάθω πως να ποζάρω» (vid)

28/09/2021 | 19:27

Κατερίνα Παπουτσάκη: «Το νυφικό μου κόστισε 100€ και τα παπούτσια 20€» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:00

Mad Clip: Τι θα απογίνουν τα 8000 ευρώ που βρέθηκαν στην τσέπη του μετά το τροχαίο;

28/09/2021 | 18:54

Ο Μίλτος Τεντόγλου υποψήφιος Ευρωπαίος αθλητής της χρονιάς

28/09/2021 | 18:47

ΣΥΡΙΖΑ: Υπό όρους το “ναι” στη Συμφωνία για τις φρεγάτες με υπαινιγμούς για το συνολικό εξοπλιστικό πρόγραμμα

28/09/2021 | 18:37

Άστραψαν τα φλας στο Προεδρικό για το μαξιλάρι με την Κατερίνα Σακελλαροπούλου και τη γάτα της Καλυψώ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 18:34

Βασίλης Λεβέντης: «Εγώ είμαι καλά χάρη στο εμβόλιο – Είναι μαχητής και αγωνιστής», λέει η σύζυγός του

28/09/2021 | 18:26

Νέος ισχυρός σεισμός στο Ηράκλειο

28/09/2021 | 18:25

Μητσοτάκης από Κρήτη: Ενίσχυση 20.000 ευρώ στους σεισμόπληκτους και αναστολή ΕΝΦΙΑ – Αναλυτικά τα μέτρα στήριξης (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 18:21

Χανιά: «Είναι μπόλικοι αυτοί που με πείραξαν…» – Συγκλονίζουν τα λόγια του 19χρονου ΑμεΑ που φέρεται να κακοποιήθηκε από τον πατέρα του και ιερείς

28/09/2021 | 18:09

Επεισόδια στο ΕΠΑΛ-Η μαρτυρία μαθήτριας: «Φασίστες με κουκούλες χτυπούσαν και μαχαίρωναν» (vid)
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Ρούλα Κορομηλά: Με πόνους και πυρετό η παρουσιάστρια μετά την 3η δόση εμβολίου κατά του κορονοϊού
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)
Άκης Πετρετζίκης: Το καυτό φιλί στη νύφη, το εντυπωσιακό νυφικό και η λαμπερή είσοδος στη δεξίωση