Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)

LIFESTYLE

Πανευτυχής η Ελεονώρα Μελέτη μετά τη γέννηση της κόρης της- Η πρώτη της δημόσια εμφάνιση

Η Ελεονώρα Μελέτη πλέει σε πελάγη ευτυχίας μετά τη γέννηση της κόρης της.

Η Ελεονώρα Μελέτη πλέει σε πελάγη ευτυχίας μετά τη γέννηση της κόρης της.

Το βράδυ της Τρίτης πραγματοποίησε την πρώτη της εμφάνιση μετά τη γέννηση της κόρης της και δεν μπορούσε να κρύψει την ευτυχία της. Η παρουσιάστρια βρέθηκε στην πρεμιέρα της παράστασης «Πολυτεχνίτης κι Ερημοσπίτης» στο Θέατρο Αθηνά και  οι δημοσιογράφοι τη ρώτησαν για τη νεογέννητη κόρη της:

«Είναι πολύ όμορφα με το μωρό. Είναι μαγικό, υπέροχο. Θηλάζω όσο μπορώ. Βάζω στόχο κάθε βδομάδα. Το βράδυ ξυπνάμε και οι δυο. Ο Θοδωρής με στηρίζει πάρα πολύ. Έχω χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης, αλλά μου έχουν μείνει 4 από πριν. Είναι ίδια ο μπαμπάς της».

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί.

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»

21/10/2021 | 21:13

Ρόδος: «Αν ήθελα να κάνω κάτι θα το έκανα στα παιδιά μου, γιατί να το κάνω σε άλλο παιδί;», λέει η θεία της 8χρονης

21/10/2021 | 20:47

Μίκης Θεοδωράκης: Άνοιξαν οι διαθήκες του – Τι αναφέρει για τον Νίκο Κουρή και για το σπίτι στην Ακρόπολη

21/10/2021 | 20:45

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Οι 6 υποψήφιοι, ο νικητής στη «μάχη» των υπογραφών και η πρώτη «πιστολιά» από Λοβέρδο
H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)
Νίκος Μουρατίδης: «Ο γιος μου είναι 26! Δεν έχω υπάρξει ποτέ ερωτευμένος- Για μένα έχουν κάνει απόπειρα»
Σασμός: «Χαμός» με το φιλί ανάμεσα στον Μαθιό και τη Βασιλική – Τι θα δούμε σήμερα
Ανδρέας Μικρούτσικος: Διασωληνωμένος στην εντατική ο γνωστός παρουσιαστής
Η πρώτη εμφάνιση της Εριέττας Κούρκουλου μετά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της- Έλαμπε από ευτυχία
O Τάσος Ξιαρχό έκανε το εμβόλιο: «Πέρασα τον κορονοϊό χωρίς να το ξέρω. Κόλλησα πάρα πολύ κόσμο χωρίς να το ξέρω»