Αθήνα

15 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η μέρα της Αλλαγής! Το ΠΑΣΟΚ «σαρώνει» με 48% και ο Ανδρέας Παπανδρέου ετοιμάζεται να αλλάξει τη χώρα

LIFESTYLE

Η συγκινητική αποκάλυψη της Σοφίας Βογιατζάκη: «Στο λέω και τρέμω από τη συγκίνηση…» (vid)

Τη Μελίνα Ασλανίδου φιλοξένησε ο Θέμης Γεωργαντάς στο After Dark. Στο πλατό βρέθηκε και η Σοφία Βογιατζάκη...

«Το Μελινάκι έχει ένα ένστικτο πολύ ισχυρό με τους ανθρώπους και τα πράγματα. Είναι ένας άνθρωπος, ο οποίος, αν καταφέρεις να την πείσεις ως άνθρωπος, γιατί είναι το μόνο που κοιτάει, δεν την ενδιαφέρει τίποτα άλλο, αν καταφέρεις να την πείσεις ότι είσαι ένας συμπαθητικός καλός άνθρωπος, θα σου χαριστεί για πάντα. Και είναι ένας άνθρωπος που ξέρει να είναι πολύ καλή φίλη η Μελίνα και θα συγκινηθώ τώρα.

Η Μελίνα είναι πολύ καλή φίλη. Σου στέκεται επί της ουσίας πραγματικά και ουσιαστικά, σε στιγμές που λες αποκλείεται ρε παιδί μου. Είμαι ένα βράδυ στο σπίτι, δεν έχουμε μιλήσει για μέρες γιατί ξέρω ότι είναι στο τρέξιμο, και εμένα μου συμβαίνει ένα πολύ σοβαρό οικογενειακό θέμα, όπου δεν το έχω πει σε άνθρωπο. Και χτυπάει το τηλέφωνο 00:20… Στο λέω και τρέμω από συγκίνηση. Μου λέει “είσαι καλά;”. Και της λέω ναι, πολύ καλά. Μου λέει “πες μου, είσαι καλά;”.

Μου λέει “00:45 βγαίνω στη σκηνή, πες μου ότι είσαι καλά, γιατί αν δεν μου πεις τι συμβαίνει, αισθάνομαι ότι σου συμβαίνει κάτι πολύ σοβαρό”. Της λέω κάνε τη δουλειά σου και θα τα πούμε αύριο. Μου λέει “αν δεν μου πεις τι συμβαίνει δεν βγαίνω στη σκηνή. Δεν υπάρχει το αύριο, τώρα θα μου πεις και θα μιλήσουμε και αύριο”. Της λέω συμβαίνει αυτό και αυτό…», είπε μεταξύ άλλων η Σοφία Βογιατζάκη.

Δείτε το απόσπασμα

https://youtu.be/OOld9ofHLp8

Ροή Ειδήσεων

18/10/2021 | 23:57

Tριμερής Σύνοδος Ελλάδας-Αιγύπτου-Κύπρου: «Στρατηγικής σημασίας τα περιφερειακά σχήματα συνεργασίας», λένε κυβερνητικές πηγές

18/10/2021 | 23:48

Η Βίκυ Κουλιανού πήγε στο GNTM και έβαλε τα κλάματα! «Με συγκινήσατε, μπράβο σας για όλα»

18/10/2021 | 23:23

Ρόδος: Ανατροπή στην υπόθεση βιασμού δείχνουν οι νέες εξετάσεις για την 8χρονη (vid)

18/10/2021 | 23:10

Παραλήρημα Δήμητρας Λιάνη για Γ. Παπανδρέου! «Διχάζει και αποσυνθέτει-Θέλει να εκχωρήσει την ΑΟΖ στην Τουρκία»

18/10/2021 | 22:59

Μάρα Δαρμουσλή: Μπαίνει στον 7ο μήνα και ποζάρει με φουσκωμένη κοιλίτσα και μαύρο μίνι φόρεμα (ΕΙΚΟΝΑ)

18/10/2021 | 22:49

Πλεύρης: Η κοινωνία δεν θα ξανακλείσει και οι ΜΕΘ δεν θα νοσηλεύουν μόνο ασθενείς covid

18/10/2021 | 22:40

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Για Τετάρτη η ανακοίνωση Παπανδρέου – Μαζεύονται υπογραφές και βολιδοσκοπούνται μέλη

18/10/2021 | 22:39

Πολάκης σε Ντόρα: Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά – Στέκομαι δίπλα σου ως γιατρός και συντοπίτης!

18/10/2021 | 22:19

Αρναούτογλου: Κακοκαιρία και πάλι από το Σαββατοκύριακο – Που θα χτυπήσουν οι καταιγίδες (vid)

18/10/2021 | 22:16

Μιχάλης Οικονόμου: Παντρεύτηκε με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (EIKONEΣ)

18/10/2021 | 22:07

Σασμός: Η σκηνή με το νυφικό, ο διάλογος της Ευγενίας Σαμαρά με Ναταλία Γερμανού και η αποθέωση στο twitter

18/10/2021 | 21:56

Σασμός: Η αποκάλυψη από το παρελθόν που σόκαρε τους τηλεθεατές – Χαμός στο twitter

18/10/2021 | 21:55

Το ΠΑΣΟΚ και πάλι στη «μόδα»! Πως το ΚΙΝΑΛ κατάφερε μέσω Παπανδρέου να μονοπωλεί την επικαιρότητα

18/10/2021 | 21:39

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου στη βάφτιση της κόρης του! «Είναι ευχαριστημένος αλλά…»

18/10/2021 | 21:36

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Τη θυμάστε στο «3,2,1 ANT1»; Η μεγάλη επιστροφή στην τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Οι πρώτες ώρες με το μωρό της στο μαιευτήριο – Όσα είπε ο γιατρός της (vid)
Κόλαφος ο Γιώργος Μακρής: «Όταν είσαι βιαστής ή παιδεραστής, πρέπει να εκτελείσαι»
Τέρης Χρυσός: «Δεν παντρεύτηκα ποτέ γιατί ήμουν μαμάκιας»
Γιώργος Λιάγκας σε Γρηγόρη Πετράκο: «Εκλαμβάνεις τον εαυτό σου ως έναν αυτόκλητο σωτήρα;» – Η αντίδραση του τραγουδιστή (vid)
«Βαρδιάνος στα Σπόρκα»: Η συγγνώμη Μανουσάκη για το 3ο επεισόδιο της σειράς – «Ζητώ την κατανόησή σας»
DWTS: Συγκλόνισε η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη της με τον καρκίνο – «Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να πω ότι κουράστηκα…»