Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»

LIFESTYLE

Η Βίκυ Κάβουρα «τα ‘χωσε» στην Ναταλία Γερμανού: «Τι κακίες… μου χαλάσατε τη διάθεση» (vid)

Χαμός σήμερα με την Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” της Ναταλίας Γερμανού. Η γνωστή ηθοποιός περίμενε, όπως φάνηκε, αρκετή ώρα μέχρι να βγει στον αέρα, ενώ κάποια σχόλια που άκουσε δεν της άρεσαν, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως «μου χαλάσατε τη διάθεση».

Δείτε επίσης

Κορονοϊός: Αρνητικά τα τεστ των παικτών της Ξάνθης μετά το κρούσμα στην ομάδα
Μπέττυ Μαγγίρα: Το «σοκαριστικό» ατύχημα στη σκηνή – «Άνοιξε το φερμουάρ και βγήκαν όλα φάτσα φόρα» (vid)

Β.Κ.: Σας έβλεπα, τόση ώρα περιμένω. Εν τω μεταξύ είμαι νυσταγμένη, έχω το άγχος μου για το live το βράδυ. Ακούω και λέω “τι πλάκα έχουν σήμερα;” και μετά λέω “τι κακίες λένε σήμερα; Ξέχασαν ότι είμαι κι εγώ εδώ μάλλον και θέλουν να με προσβάλλουν”. Ξέρετε εσείς… Αλλά δεν πειράζει, μου τη χαλάσατε τη διάθεση.

Ν.Γ.: Βικάκι, δεν θέλαμε να σου χαλάσουμε τη διάθεση, ειλικρινά και ξέρεις πολύ καλά τι συμπάθεια σου έχω.

Β.Κ.: Κι εγώ έχω συμπάθεια σε σένα Ναταλία, αλλά και στους άλλους που είναι εκεί στο πάνελ. Αλλά αυτός ο καναπές με στεναχώρησε λίγο σήμερα, δεν έπρεπε.

Κ.ΤΣ.: Βίκυ μου, αναφερθήκαμε σε σένα; Δεν κατάλαβα…

Β.Κ.: Ξέρετε εσείς…

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Συντάξεις: Στο 80% η προκαταβολή για μισθωτούς και στο 70% για ελεύθερους επαγγελματίες

ΗΠΑ: Θλιβερό ρεκόρ με 57.000 κρούσματα κορονοϊού σε μία μέρα- Τι λέει ο Τραμπ

Χάρις Αλεξίου: Μπορεί να εγκατέλειψε το τραγούδι, όμως ετοιμάζεται για το θέατρο!

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 00:00

Ελπιδοφόρος: Η κρίση ξεπεράστηκε – Δεν είχα πρόθεση να αναγνωρίσω το τουρκοκυπριακό κράτος

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)

25/09/2021 | 22:37

Δημοσκόπηση Marc: Πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ στους ανεμβολίαστους – Δεύτερη η Ελληνική Λύση και τρίτο κόμμα η ΝΔ

25/09/2021 | 22:17

James Καφετζής: «Έσπασε» το συμβόλαιο και πήγε στο J2US – Τραγούδησαν… Τριαντάφυλλο με την Ειρήνη Παπαδοπούλου (vid)

25/09/2021 | 22:05

Δημοσκόπηση Marc: 11,4 μονάδες μπροστά η ΝΔ έναντι του ΣΥΡΙΖΑ – Στο 6% το ΚΙΝΑΛ

25/09/2021 | 21:46

Ο Κώστας Σλούκας έγινε πατέρας – Η σύζυγός του γέννησε κοριτσάκι!

25/09/2021 | 21:36

H Κατερίνα Στικούδη με φουσκωμένη κοιλίτσα στο J2US: «Αν σπάσουν τα νερά, θα με τρέχεις Νίκο!» (vid)

25/09/2021 | 21:27

J2US – Κοκλώνης σε Βανδή: «Το καλοκαίρι χωρίσαμε και οι δυο αλλά είμαστε μια χαρά»-Η αμήχανη αντίδραση της Βανδή! (vid)

25/09/2021 | 21:14

Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Παντρεύτηκαν και με θρησκευτικό γάμο μετά τη βάφτιση των παιδιών τους (vid)

25/09/2021 | 20:49

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Βασίλης Λεβέντης – Νοσηλεύεται διασωληνωμένος με κορονοϊό

25/09/2021 | 20:46

Στρατηγική συνεργασία Ομίλων ΤΙΤΑΝ – ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ για επενδύσεις στη διαχείριση απορριμμάτων
Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»
Στέλιος Ρόκκος: «Είχε δίκιο ο γιος μου για την Τούνη – Αυτή δε βρήκε να φάει…»
Νίκος Κοκλώνης: «Χώρισα και δεν πέρασα το καλοκαίρι όπως ήθελα-Τα ήπια ένα βράδυ και έγινα ρεζίλι» (ΒΙΝΤΕΟ)
Μέμος Μπεγνής: «Το να είναι κάποιος γκέι δεν το επιλέγει, το έχει αποφασίσει η φύση για αυτόν»
Πολύ άσχημη εξέλιξη για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
Βάσια Τριφύλλη: Η κοπέλα που υιοθέτησα έγινε η «καρδιοκόρη μου»