Αθήνα

 

3 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

Οι αστρολογικές προβλέψεις για τα ζώδια σήμερα Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023
ilenia williams

LIFESTYLE

Ιλένια Ουίλιαμς: Ανέβασε φωτογραφία από τα τελευταία γενέθλια του πατέρα της, Ρόμπερτ

Η Ιλένια Ουίλιαμς πριν από μερικούς μήνες έχασε τον αγαπημένο της πατέρα Ρόμπερτ Ουίλιαμς.

Η παρουσιάστρια – τραγουδίστρια πολύ συχνά κάνει αναφορές στον πατέρα της, δίπλα στον οποίο και βρέθηκε μέχρι την τελευταία του στιγμή.

Το βράδυ της Κυριακής 4 Δεκεμβρίου η Ιλένια Ουίλιαμς αναδημοσίευσε στο instagram τη φωτογραφία που είχε βγάλει ένα χρόνο πριν την ίδια μέρα, με αφορμή τα γενέθλια του πατέρα της.

«Τελευταίες ημέρες ευτυχίας», έγραψε στα αγγλικά η Ιλένια Ουίλιαμς.

ilenia

Ροή Ειδήσεων

06/02/2023 | 00:01

Eορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Gary Moore: 12 χρόνια χωρίς τον ήχο της μαγικής του κιθάρας

06/02/2023 | 00:01

Tα ζώδια της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Ο καιρός της Δευτέρας: Kακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» μέρος δεύτερο!

05/02/2023 | 23:31

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»-Αρναούτογλου: Πρόσκαιρη η ύφεση των φαινομένων στην Αττική- Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας

05/02/2023 | 23:19

ΠΑΟΚ vs Ολυμπιακού: Η αλληλοεξόντωση και ο… πρώην που τον πλήγωσε!
spanos atromitos 0502

05/02/2023 | 23:15

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

05/02/2023 | 23:07

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-0: Καλύτερος ο «Δικέφαλος» αλλά οι «ερυθρόλευκοι» είχαν Πασχαλάκη! Καθυστέρησε το παιχνίδι για πανό για τον Μαρινάκη

05/02/2023 | 23:03

Θεσσαλονίκη: Κατάληψη στο Βασιλικό Θέατρο για την απόσυρση του Προεδρικού Διατάγματος – Ματαιώθηκε παράσταση του Καπουτζίδη
atromitos aek2 0502

05/02/2023 | 22:53

ΑΕΚ: Να παίξουμε με πιο κοντά τέρματα; Να παίξουμε 5Χ5; Να παίξουμε αντικανονικά σε τελική ανάλυση;

05/02/2023 | 22:39

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ και τουλάχιστον 1 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν απόψε (05/02)

05/02/2023 | 22:25

Μαίρη Συνατσάκη: «Α ρε φασόλι άρχοντα, πάρε μας τα υπάρχοντα»-Η συγκινητική φωτογραφία με την κόρη της αγκαλιά!
kalavryta kontomaniko

05/02/2023 | 22:12

Καλάβρυτα: Νεαρός βγήκε με κοντομάνικο μες στα χιόνια! «Έτσι είμαι χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αρρωσταίνω ποτέ»

05/02/2023 | 21:59

Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!

05/02/2023 | 21:46

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»: Στις 10.00 θα ανοίξουν οι δημόσιες υπηρεσίες στην Αττική την Δευτέρα 06/02
Μαρία Σολωμού: Υπάρχουν τρεις πρώην μου που άμα τους δω, θέλω να τους πατήσω με το αμάξι…
xaros salaxi 0502
Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!
screenshot 5
Πέθανε ο Άκης Δαούτης
screenshot 9
Γιάννης Σπαλιάρας για Στέλιο Χανταμπάκη: «Όποιος έχει καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι»
screenshot 10
Μπο: «Λυπάμαι για λογαριασμό της Καρολίνας Καλύβα» – Η «πληρωμένη απάντηση» στην μητέρα της
dandoulaki 0502
Δανδουλάκη μετά το «καρφί» Μπιμπίλα: Υπήρχε περίπτωση να μου πουν οι ηθοποιοί δεν θέλουν να παίξουν και να τους πω εγώ θα παίξετε με το ζόρι;