Αθήνα

18 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

«Ήμουν καθαρίστρια σε βίλες ηθοποιών – Η Christina Aguilera έδινε τα καλύτερα χρήματα»

Η Ευτυχία Μελή που τη γνωρίσαμε από τη συμμετοχή της στις 8 λέξεις πριν ασχοληθεί με την υποκριτική εργάστηκε ως καθαρίστρια και είχε εργαστεί για λογαριασμό της Christina Aguilera.

Δείτε επίσης

Προκαταρτική: Αποχώρησε ο Παπαγγελόπουλος από την επιτροπή – Τι καταγγέλλει
Άγριες Μέλισσες: Η Ασημίνα τα τινάζει όλα στον αέρα – Τι θα γίνει στα επεισόδια της επόμενης εβδομάδας

Σε συνέντευξή της στην εκπομπή Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα και τον Οδυσσέα Μητσόπουλο, αποκάλυψε ότι είχε χρειαστεί να καθαρίσει και σπίτια στην Αμερική, για να τα βγάλει πέρα οικονομικά.

«Έχω υπάρξει προσωπική βοηθός για διάφορους ανθρώπους, αλλά έχω υπογράψει χαρτιά εχεμύθειας δεν μπορώ να πω. Έχω κάνει καθαρίστρια τα Σαββατοκύριακα γιατί είχα πολύ μεγάλη ανάγκη, σε σπίτια ηθοποιών. Την ημέρω έβγαζα 200 ευρώ. Για τα πολύ μεγάλα σπίτια μου έδιναν 400 την ημέρα. Έχω περάσει και από το σπίτι της Christina Aguilera, έδινε τα καλύτερα χρήματα», αποκάλυψε η Ευτυχία Μελή.

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Αιχμές Τσαβούσογλου για στήριξη Μακρόν σε Ελλάδα: Αντί να εμπλέκεται με άλλες χώρες, ας κυβερνήσει σωστά τη Γαλλία

Ελένη Τσολάκη: Τι απαντά στον Γρηγόρη Γκουντάρα για όσα είπε για τη συνεργασία τους (ΒΙΝΤΕΟ)

 

Ροή Ειδήσεων

27/11/2021 | 22:42

Η ΑΕΚ έβγαλε χαρακτήρα στο «χαλί» των Ιωαννίνων και κράτησε… ζωντανό το πρωτάθλημα!

27/11/2021 | 22:34

J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)

27/11/2021 | 22:25

Επίθεση με μολότοφ στο Αστυνομικό Τμήμα Ακροπόλεως

27/11/2021 | 22:22

Άφωνοι στο J2US από την Super Κική: «Μόνο μην το μυρίσεις το φόρεμα μου! Νήλα! Έχω χ@στεί πάνω μου… » (vid)

27/11/2021 | 21:37

Καιρός: Επιδείνωση της κακοκαιρίας τις επόμενες ώρες – Σε ποιες περιοχές θα χιονίσει

27/11/2021 | 21:30

Θρίλερ με εξαφάνιση 39χρονου από τον Πειραιά – Αγνοείται εδώ και 9 μήνες

27/11/2021 | 21:12

Νίκος Γαλανός: Σταμάτησα τα «χαρτιά» γιατί έπρεπε να πουλήσω το αμάξι μου για να ξεχρεώσω (vid)

27/11/2021 | 20:56

Νίκος Χατζηνικολάου-Κρίστη Τσολακάκη: Tο τρυφερό φιλί μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο (EIKONA)

27/11/2021 | 20:39

Μετάλλαξη Όμικρον: Σε απόγνωση οι Έλληνες της Μποτσουάνα που ψάχνουν τρόπο να φύγουν για Χριστούγεννα (vid)

27/11/2021 | 20:23

Ξέσπασε η Παρασκευή Κερασιώτη για την 8χρονη Ρομά: «Δε πρέπει να λέγονται άνθρωποι αυτοί»

27/11/2021 | 20:11

Χριστίνα Λαμπίρη: «Έσπασε» μιλώντας για τους γονείς τους που έχουν φύγει από τη ζωή – «Μου λείπουν… » (vid)

27/11/2021 | 20:00

Πίτερ Πιοτ: «Η “μετάλλαξη Όμικρον” μπορεί να είναι αυτή που φοβόμασταν» – Συναγερμός στο «Ελ.Βενιζέλος» – Σε καραντίνα πέντε Έλληνες ναυτικοί από τη νότια Αφρική

27/11/2021 | 19:42

Συγκλονίζει ο Μιχάλης Αλικάκος: «Aισθάνομαι την μητέρα μου ζωντανή νεκρή» (vid)

27/11/2021 | 19:10

Ηράκλειο: Αυτοκίνητο που οδηγούσε 90χρονος παρέσυρε δίχρονο παιδί

27/11/2021 | 18:56

Γρηγόρης Γκουντάρας: Τι είπε για την εξέλιξη υγείας του γιου του – «Ο Μάρκος έχει γεμίσει ράμματα» (vid)
Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)
Αιμιλία Υψηλάντη: «Ο Γιώργος Λιάνης ήταν παντρεμένος και άφησε μια οικογένεια για μένα»
Εριέττα Κούρκουλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και το «ευχαριστώ» στον γυναικολόγο της
Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»
«Πλακώθηκαν» Σκορδά-Χαϊκάλης για την ατάκα «άνδρας παλιάς κοπής»: «Αγαπούλα μου, δεν ξέρεις τα γεγονότα»
Σοφία Παυλίδου: Έδειξε τις μελανιές στο κορμί της και «φωτογράφισε» τον Μάνο Παπαγιάννη (ΕΙΚΟΝΕΣ)