Αθήνα

 

4 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

Οι αστρολογικές προβλέψεις για τα ζώδια σήμερα Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023
j2us 0412

LIFESTYLE

J2US: Αυτό το ζευγάρι αποχώρησε με… γλυκόπικρη γεύση! «Άδικο το αποτέλεσμα δεν ήταν καθόλου, έκπληξη ναι»

Ακόμα ένα live σόου του J2US, στον Alpha, το βράδυ του Σαββάτου 03/12 με παρουσιαστή τον Νίκο Κοκλώνη.

Τα διαγωνιζόμενα ζευγάρια έδωσαν και πάλι τον καλύτερό τους εαυτό, όχι μία, αλλά δύο φορές προκειμένου να κερδίσουν τόσο την κριτική επιτροπή όσο και το τηλεοπτικό κοινό.

Έτσι, ύστερα από τις δύο εμφανίσεις των ζευγαριών, η Καίτη Γαρμπή, ο Σταμάτης Φασουλής, η Δέσποινα Βανδή και η Βίκυ Σταυροπούλου έφεραν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας τον Λευτέρη Μητσόπουλο με την Λόλα και την Αφροδίτη Γεροκωνσταντή με τον Παναγιώτη Ραφαηλίδη ενώ στην τελευταία την Ματίνα Νικολάου με τον Βασίλη Πορφυράκη και την Ναταλί Κάκκαβα με τον Κώστα Αγέρη.

Για αυτό, λίγο πριν τις 2 τα ξημερώματα, ο Νίκος Κοκλώνης κλήθηκε να ανακοινώσει τις ανατροπές που έφερε – ή όχι – η ψηφοφορία του τηλεοπτικού κοινού στο J2US. Γιατί πάντα, άλλωστε, τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο στο λαμπερό μουσικό σόου του Alpha έχουν οι τηλεθεατές.

Ένα ζευγάρι έμελλε να τραγουδήσει για τελευταία φορά, λοιπόν, στη σκηνή του J2US και να αποχωρήσει σε αυτό το 9ο live. Και αυτοί δεν ήταν άλλοι από τη Ναταλί Κάκκαβα και τον Κώστα Αγέρη!

«Άδικο το αποτέλεσμα δεν ήταν καθόλου, έκπληξη ναι. Ήταν ένα πανέμορφο όμως ταξίδι. Θέλω να πω ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Κώστα, τον δάσκαλο μου που ήταν συνοδοιπόρος σε όλο αυτό έμαθα πολλά από εκείνον», τόνισε, με χαμόγελο, η Ναταλί Κάκκαβα.




Πηγή: zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

06/02/2023 | 00:01

Eορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Gary Moore: 12 χρόνια χωρίς τον ήχο της μαγικής του κιθάρας

06/02/2023 | 00:01

Tα ζώδια της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Ο καιρός της Δευτέρας: Kακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» μέρος δεύτερο!

05/02/2023 | 23:31

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»-Αρναούτογλου: Πρόσκαιρη η ύφεση των φαινομένων στην Αττική- Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας

05/02/2023 | 23:19

ΠΑΟΚ vs Ολυμπιακού: Η αλληλοεξόντωση και ο… πρώην που τον πλήγωσε!
spanos atromitos 0502

05/02/2023 | 23:15

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

05/02/2023 | 23:07

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-0: Καλύτερος ο «Δικέφαλος» αλλά οι «ερυθρόλευκοι» είχαν Πασχαλάκη! Καθυστέρησε το παιχνίδι για πανό για τον Μαρινάκη

05/02/2023 | 23:03

Θεσσαλονίκη: Κατάληψη στο Βασιλικό Θέατρο για την απόσυρση του Προεδρικού Διατάγματος – Ματαιώθηκε παράσταση του Καπουτζίδη
atromitos aek2 0502

05/02/2023 | 22:53

ΑΕΚ: Να παίξουμε με πιο κοντά τέρματα; Να παίξουμε 5Χ5; Να παίξουμε αντικανονικά σε τελική ανάλυση;

05/02/2023 | 22:39

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ και τουλάχιστον 1 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν απόψε (05/02)

05/02/2023 | 22:25

Μαίρη Συνατσάκη: «Α ρε φασόλι άρχοντα, πάρε μας τα υπάρχοντα»-Η συγκινητική φωτογραφία με την κόρη της αγκαλιά!
kalavryta kontomaniko

05/02/2023 | 22:12

Καλάβρυτα: Νεαρός βγήκε με κοντομάνικο μες στα χιόνια! «Έτσι είμαι χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αρρωσταίνω ποτέ»

05/02/2023 | 21:59

Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!

05/02/2023 | 21:46

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»: Στις 10.00 θα ανοίξουν οι δημόσιες υπηρεσίες στην Αττική την Δευτέρα 06/02
Μαρία Σολωμού: Υπάρχουν τρεις πρώην μου που άμα τους δω, θέλω να τους πατήσω με το αμάξι…
screenshot 9
Γιάννης Σπαλιάρας για Στέλιο Χανταμπάκη: «Όποιος έχει καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι»
screenshot 10
Μπο: «Λυπάμαι για λογαριασμό της Καρολίνας Καλύβα» – Η «πληρωμένη απάντηση» στην μητέρα της
dandoulaki 0502
Δανδουλάκη μετά το «καρφί» Μπιμπίλα: Υπήρχε περίπτωση να μου πουν οι ηθοποιοί δεν θέλουν να παίξουν και να τους πω εγώ θα παίξετε με το ζόρι;
xaros salaxi 0502
Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!
screenshot 5
Πέθανε ο Άκης Δαούτης