Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

«Καλέσαμε τον Πετράκο; Θα μπορούσατε να με ρωτήσετε πρώτα» – Ο εκνευρισμός της Σκορδά και η αμηχανία στο πλατό (vid)

Φανερά ενοχλημένη φάνηκε στον αέρα του Πρωινού η Φαίη Σκορδά, το πρωί της Τετάρτης, όταν έμαθε -επίσης στον αέρα- ότι κάλεσαν στο πλατό της εκπομπής τον Γρηγόρη Πετράκο.

Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος Λιάγκας ενημέρωσε τη Φαίη Σκορδά πως «τον έχουμε κλείσει να έρθει καλεσμένος την επόμενη εβδομάδα. Τον καλέσαμε και θα έρθει».

«Εγώ δεν είχα καλέσει ποτέ τον Γρηγόρη Πετράκο ζωντανά. Τον είχαμε φιλοξενήσει μέσω βιντεοσκοπημένων συνεντεύξεων» είπε με τη σειρά της η Φαίη Σκορδά και στη συνέχεια πρόσθεσε εκνευρισμένη «Καλέσαμε τον Πετράκο; Θα μπορούσατε να με ρωτήσετε πρώτα. Όχι θα μπορούσατε πρώτα να με ρωτήσετε!».

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Μεγάλη ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια – Επί τόπου ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις