Αθήνα

28 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Κατερίνα Καραβάτου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την ανακοίνωση του Mega (vid)

Η Κατερίνα Καραβάτου ανήκει από σήμερα κι επίσημα στο δυναμικό του Mega, ύστερα μάλιστα από την ανακοίνωση που εξέδωσε νωρίτερα ο σταθμός. Η παρουσιάστρια, μάλιστα, έκανε και τις πρώτες δηλώσεις της, στις οποίες απευθύνθηκε στους τηλεθεατές, μέσα από τον λογαριασμό του καναλιού στο Instagram.

«Θυμάστε που τα λέγαμε και με ρωτούσατε πού θα τα πούμε από τον Σεπτέμβρη και εγώ σας έλεγα “λίγη υπομονή, να πάει αρχές Αυγούστου και θα σας πω”. Ήρθαν οι πρώτες ημέρες του Αυγούστου, οπότε με πολύ μεγάλη χαρά θέλω να σας πω ότι θα τα λέμε στο Mega από Σεπτέμβρη, το Mega το καλό, και είμαι πολύ ευτυχισμένη γι’ αυτό», είπε η Κατερίνα Καραβάτου.

Δείτε όσα είπε η Κατερίνα Καραβάτου…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mega Tv (@megatvcom)

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 19:16

Γιάννης Μπέζος: «Δε νιώθω τίποτα όταν με βλέπω σε παλιά σίριαλ – Δεν είμαι άνθρωπος των reunion»

27/09/2021 | 19:02

Σύλληψη μοντέλου με κοκαΐνη: Ο 32χρονος σύντροφός της και πρώην ποδοσφαιριστής «σπάει» τη σιωπή του (vid)

27/09/2021 | 18:52

Γλυκά Νερά: Ανατριχιαστικές εικόνες από το κρεβάτι που σκότωσε την Καρολάιν ο Μπάμπης Αναγνωστόπουλος (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 18:50

Χάρι και Μέγκαν μαζί στη Νέα Υόρκη: Η εμφάνιση των 100.000 δολάρίων της Μαρκλ που δίχασε

27/09/2021 | 18:45

Γερμανία: Συγκινεί η Μέρκελ που δάκρυσε μπροστά στις κάμερες αποχαιρετώντας την καγκελαρία (vid)

27/09/2021 | 18:39

Μαρία Θεοδωρίδου: Ανάγκη εμβολιασμού για τον ιό της γρίπης

27/09/2021 | 18:28

Σοκάρει ο Μαρίνος Κόνσολος: «Μου είχε βάλει κοριό κάτω από τον καναπέ και με παρακολουθούσε και μου το είπε μετά» (vid)

27/09/2021 | 18:19

Αλέξης Τσίπρας προς κυβέρνηση για ΔΕΗ: Θα αναζητηθούν όλες οι ευθύνες για το μεγάλο παζάρι στα ασημικά

27/09/2021 | 18:17

Κορονοϊός: Τρίτη δόση – Ποιο εμβόλιο θα χορηγείται (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 17:55

Ο κακός χαμός με Καινούργιου και Σάσα Σταμάτη για Δανάη Μπάρκα: «Δεν ξέρω τι της μεταφέρθηκε» (vid)

27/09/2021 | 17:46

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – 426 κρούσματα σε Αττική, 325 Θεσσαλονίκη

27/09/2021 | 17:36

Άγριες Μέλισσες: Η συνάντηση των πρωταγωνιστών στη μυστική πρεμιέρα της σειράς

27/09/2021 | 17:31

Κορονοϊός: 2.130 κρούσματα σήμερα – 47 νέοι θάνατοι, 323 διασωληνωμένοι

27/09/2021 | 17:28

Λύγισε η Ανθή Βούλγαρη στην Ελένη Μενεγάκη: «Τα δεύτερα γενέθλιά μου σήμερα… » (vid)

27/09/2021 | 17:26

Γιάννης Μπουρούσης: Επιστρέφει στα παρκέ για να παίξει στην Α2 με την Καρδίτσα
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)