Αθήνα

2 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός

LIFESTYLE

Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη για την οικογένειά της που την έκανε να βουρκώσει

Μια συγκινητική αποκάλυψη για την οικογένεια της έκανε σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου.

«Όταν οι γονείς μου παντρεύτηκαν εγώ ήμουν στη κοιλίτσα της μαμάς μου, ήταν πέντε μηνών. Έξαλλος ο παππούς μου ο συγχωρεμένος, δεν ήθελε καθόλου τον μπαμπά μου. Δεν τον ήθελε καθόλου, καθόλου.

Μέχρι την τελευταία στιγμή που έφυγε από τη ζωή… βέβαια ήταν πολύ δίπλα μας, σχέσεις τυπικές με τον μπαμπά μου. Όταν ήταν ο παππούς στο νοσοκομείο είχε παραισθήσεις και τον έβλεπε μπροστά του, όταν έφυγε από τη ζωή ο μπαμπάς μου στενοχωρήθηκε πολύ», αποκάλυψε εμφανώς συγκινημένη.

Ροή Ειδήσεων

24/01/2022 | 01:58

Ο Sébastien Loeb στα 48 του κερδίζει για 8η φορά το Ράλι Μόντε Κάρλο!

23/01/2022 | 23:20

Άνω Πατήσια: Σοκάρει το βίντεο από το τροχαίο που έχασε τη ζωή του το 4χρονο αγοράκι

23/01/2022 | 23:13

Φθιώτιδα: Φωτιά σε τουριστικό λεωφορείο στην εθνική οδό

23/01/2022 | 23:05

Πηγές της Πολιτικής Προστασίας: Γιατί πρέπει να λειτουργήσουν τα σχολεία με τηλεκπαίδευση το επόμενο διήμερο

23/01/2022 | 22:50

Καλλιάνος για χιόνια στην Αθήνα: Σε αυτές τις περιοχές θα το στρώσει 100% (vid)

23/01/2022 | 22:35

Καμία «Ελπίς»: Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με… λιγότερα από ποτέ ανέβασε τη θερμοκρασία στα ύψη (ΕΙΚΟΝΑ)

23/01/2022 | 22:29

Τζακ ποτ στην κλήρωση του Τζόκερ – Δείτε τους τυχερούς αριθμούς

23/01/2022 | 22:25

Συνεδριάζει η ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ: Αποφασισμένος ο Τσίπρας για τις αλλαγές στο κόμμα

23/01/2022 | 22:18

Βιασμός ανήλικης από ιερέα στα Κ. Πατήσια: «Ίσως με ερωτεύτηκε, δεν ενέδωσα και με κατήγγειλε» λέει τώρα ο κατηγορούμενος (vid)

23/01/2022 | 22:10

Πρωτοφανές ρατσιστικό επεισόδιο στον ΗΣΑΠ: «Έσπασε» στο ξύλο αλλοδαπό επειδή δεν του άρεσε όπως τον κοίταζε (EIKONEΣ)

23/01/2022 | 21:52

Μαρία Κορινθίου: «Ανέβηκα στη ζυγαριά μετά από 14 χρόνια και έπαθα τα εγκεφαλικά μου» (vid)

23/01/2022 | 21:39

Survivor: Ο Γιώργος Κατσαούνης «τη λέει» τον Άρη Σοϊλέδη – «Τον βγάλαμε και… θεό του πολέμου» (vid)

23/01/2022 | 21:05

Γεραπετρίτης σε ΣΥΡΙΖΑ: Ουδέποτε έχω δει ούτε γνωρίζω εξ όψεως τον κύριο Μένιο Φουρθιώτη

23/01/2022 | 20:57

Τραγωδία στα Άνω Πατήσια: Νεκρό 4χρονο παιδάκι – Το παρέσυρε αυτοκίνητο όταν διέφυγε από την προσοχή των γονέων του

23/01/2022 | 20:53

Κακοκαιρία «Ελπίδα»: Τι είναι οι «χιονολαίλαπες» και «χιονοκαταιγίδες» που θα «χτυπήσουν» τις επόμενες ώρες
Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός
Σπύρος Παπαδόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησα το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Κάτια Ζυγούλη: Η «περίεργη» ανάρτηση στα social media! «Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει αυτή η φάση…»
Ξέσπασε η Αλεξανδράκη για την «κατακραυγή» στον Κοψιάλη! «Περνάει εφιαλτικές μέρες και δεν το αξίζει»
Survivor-Σπύρος Μαρτίκας: Φαρμακοποιοί τον καταγγέλλουν πως χρησιμοποιεί τη δημοφιλία του για να κερδίσει πελάτες στο φαρμακείο του (vid)
Απίθανος διάλογος Καραβάτου – Ηλιάκη στον «αέρα»: «Μου λείπει ο έρωτας» – «Επειδή είσαι μπακούρι!» (vid)