Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Κατερίνα Μουτσάτσου: Γιατί επέλεξε να κρατήσει κρυφή την εγκυμοσύνη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόλις λίγες εβδομάδες πριν γεννήσει το δεύτερο παιδί της, έκανε γνωστή την εγκυμοσύνη της η Κατερίνα Μουτσάτου.

Η ηθοποιός που ζει στο Λος Άντζελες εδώ και χρόνια με τον σύζυγο και τον μεγάλο της γιο, μίλησε στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα για την απόφασή της να μην κάνει νωρίτερα γνωστή την εγκυμοσύνη της.

«Αυτή η εγκυμοσύνη ήταν αρκετά δύσκολη και γι’ αυτό και δεν την ανακοίνωσα παρά μόνο στο παρά πέντε. Κυριολεκτικά, σχεδόν 8 μηνών ήμουν έγκυος όταν την ανακοίνωσα, όχι μόνο ευρύτερα αλλά και στην οικογένειά μου. Κανένας δεν ήξερε ότι ήμουν έγκυος, γιατί αισθανόμουν ότι έπρεπε να είμαι ήρεμη, να μπορέσω να καταφέρω να φτάσω μέχρι τέλους και ο μόνος τρόπος ήταν αυτός, να μην το ξέρει κανένας. Την μεγαλύτερη υποστήριξη την είχα από τον σύζυγό μου, ήταν από τους λίγους που το ήξεραν. Ήταν δίπλα μου, με βοήθησε. Περάσαμε τους τελευταίους τρεις μήνες σε lockdown. Ήταν πολύ δύσκολα. O Charles είναι πάντα δίπλα μου», είπε χαρακτηριστικά η Κατερίνα Μουτσάτσου.

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Ειδήσεις σήμερα: 

Επίθεση με βιτριόλι: Υποβλήθηκε στο πέμπτο χειρουργείο η 34χρονη Ιωάννα

«Μαϊμού- γιατρός»: Ο διάλογος με καρκινοπαθή- Πώς την έπεισε να παρατήσει τη θεραπεία της (vid)

Παράταση στις φορολογικές δηλώσεις – Πότε λήγει η προθεσμία

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:48

Νέα Ερυθραία: Αυτός είναι ο 43χρονος που έσπειρε τον θάνατο-Ολόκληρο οπλοστάσιο στο σπίτι του (vid)

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Εκτονώθηκε η ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια-Έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της Αστυνομίας