Αθήνα

16 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Παντρεύτηκε η κόρη του Μπιλ Γκέιτς τον Αιγύπτιο Nayel Nassar – Ο χορός με τον πατέρα της και το εντυπωσιακό νυφικό

LIFESTYLE

Καίτη Γαρμπή: Η αντίδρασή της σε φωτογραφία της που έχει περάσει από photoshop – «Καλέ αυτή είναι ίδια εγώ!!!» (ΕΙΚΟΝΑ)

Το πρωί της Δευτέρας, η Καίτη Γαρμπή ανάρτησε μία φωτογραφία, που προφανώς βρήκε στο διαδίκτυο και απεικονίζεται η ίδια -ελαφρώς αλλαγμένη.

Συγκεκριμένα, η τραγουδίστρια ποζάρει χαμογελαστή στον φακό και είναι το ίδιο όμορφη όπως πάντα, όμως κάποια πράγματα πάνω της φαίνονται κάπως…διαφορετικά μετά από τόση επεξεργασία, που έχει υποστεί η φωτογραφία.

Η ίδια έγραψε στην λεζάντα της ανάρτησής της: «Καλέ αυτή είναι ίδια εγώ!!! Μόνο που δεν έχει το κενό στα μπροστινά δοντάκια και τα μάτια της είναι μπλέ ενώ τα δικά μου πράσινα!!!😂😂😂😂😂»

Δείτε την φωτογραφία:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaiti! (@kaitigarbi)

Ροή Ειδήσεων

17/10/2021 | 23:58

Μπατζελή: «Ο Γιώργος Παπανδρέου αύριο θα ανακοινώσει την υποψηφιότητά του για το ΚΙΝΑΛ» (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:48

«The Voice»: Τραγούδησε Παντελή Παντελίδη και συγκινήθηκε ο Κωνσταντίνος Αργυρός

17/10/2021 | 23:29

DWTS: Η Μπέσσυ Αργυράκη μάγεψε το πλατό με τον χορό της (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:15

Έλενα Κρεμλίδου: Το έκανε ξανά! Νέα φωτογράφιση «κόλαση» για το Nitro (ΕΙΚΟΝΕΣ)

17/10/2021 | 22:40

Ολυμπιακός: Καθάρισε ο «killer» Ελ Αραμπί στα Γιάννενα (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:30

AEK: Με εύκολη νίκη το ξεκίνημα της εποχής Γιαννίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:14

Κλήρωση Τζόκερ: Αυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί

17/10/2021 | 21:52

Κορονοϊός: Προ των πυλών οι «Μωβ περιοχές» – Ποια μέτρα θα λαμβάνονται σε αυτές (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 21:39

Κοζάνη: Αναγκαστική προσγείωση ελικοπτέρου σε χωράφι – Τι αναφέρει η ΥΠΑ

17/10/2021 | 21:22

Περίεργο περιστατικό στην Ακρόπολη: Συνελήφθησαν τρεις αλλοδαποί που προσπάθησαν να αναρτήσουν πανό

17/10/2021 | 21:00

Γλυκά Νερά: Βαφτίστηκε η μικρή Λυδία στην Αλόννησο

17/10/2021 | 20:31

Βαρύ πένθος για την Μπέττυ και την Ματθίλδη Μαγγίρα: Πέθανε η μητέρα τους

17/10/2021 | 20:05

Ο Γιώργος Παπανδρέου δεν έχει λάβει τις οριστικές του αποφάσεις – Ώρες αναμονής στο ΚΙΝΑΛ

17/10/2021 | 19:48

Θρίλερ στην Πέλλα: Μια 47χρονη βρέθηκε κρεμασμένη σε δέντρο

17/10/2021 | 19:17

Γιαννιτσά: Σοβαρό ατύχημα σε πίστα Motocross – Έφυγε μοτοσυκλέτα πάνω σε θεατές
J2US:Το μήνυμα Φραγκολιά μετά την αποχώρηση – «Αν η παιδεία μας είναι τέτοια που…»
Ασφαλιστικά μέτρα κατά του Alpha από τον γιο της πραγματικής Καλλιόπης – «Σε 20 χρόνια υπήρξαν 90 νεκροί, είναι καζάνι που βράζει»
Σασμός -«Τα Αντίθετα»: Ακούστε το νέο τραγούδι για τον έρωτα Μαρίνας – Αντώνη που συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)
Έγκυος η Εριέττα Κούρκουλου-Xαμός στα social media: Το φύλο του μωρού και η δημόσια ανακοίνωση
Οργισμένη Γερμανού με Παπατριανταφύλλου για τον Λιγνάδη: «Κι εγώ μπορεί να μην έχω παράπονο από κάποιον κι αυτός μετά να σκοτώσει… » (vid)
Σασμός: «Όταν δολοφονηθεί και η μητέρα του Νικηφόρου θα δείτε την κρητική πλευρά του»