Αθήνα

19 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Κι όμως ο Γιώργος Αγγελόπουλος δεν βλέπει Survivor: «Πρέπει να κάνω άλλα πράγματα! Η ζωή συνεχίζεται…»

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό

Στο περιοδικό “7 ΜΕΡΕΣ TV” παραχώρησε συνέντευξη ο Γιώργος Αγγελόπουλος, ο οποίος μίλησε για το Survivor και αποκάλυψε ότι δεν το βλέπει καθώς έχει υποχρεώσεις που δεν του το επιτρέπουν.  

Το Survivor που είναι και το παιχνίδι που σε ανέδειξε το βλέπεις; Έχεις γνώμη για τους χαρακτήρες που συμμετέχουν στον δεύτερο κύκλο;

Το Survivor δεν το βλέπω κι έτσι δεν έχω άποψη. Το παιχνίδι αυτό μου πρόσφερε κάτι που έχει μείνει χαραγμένο μέσα μου, η ζωή ωστόσο συνεχίζεται. Πρέπει να κάνω άλλα πράγματα και θεωρώ ότι είναι αναγκαίο να προχωράω μπροστά. Τώρα είμαι στο χώρο της υποκριτικής, ασχολούμαι με άλλα πράγματα και συνεχίζουμε.

Είσαι χαρούμενος με τη μετά Survivor εποχή;

Είμαι πολύ χαρούμενος, δεν έχω κανένα παράπονο, ευχαριστώ τον θεό για ότι μου έχει δοθεί τόσο ξαφνικά και σε τέτοιο βαθμό. Μου αρέσει πάρα πολύ το αποτέλεσμα και δεν έχω κανένα παράπονο.

Ροή Ειδήσεων

24/10/2021 | 08:48

Θρήνος στο Ηράκλειο: Ηλικιωμένη βρέθηκε νεκρή μέσα σε αποθήκη

24/10/2021 | 08:41

«Με την Τουρκία δεν θα αποφύγουμε το απευκταίο» προειδοποιεί ο Γιώργος Φίλης (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:29

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: Του λέω: «Μας σκότωσες το παιδί, γιατί;» και μου απαντά: «Καλά τους έκανα» (BINTEO)

24/10/2021 | 08:17

ΕΦΚΑ: Έρχεται νομοσχέδιο για τον συνολικό εκσυγχρονισμό του

24/10/2021 | 08:10

Ποιο ζευγάρι αποχώρησε από το J2US; (BINTEO)

24/10/2021 | 07:56

Φωτιά σε σούπερ μάρκετ στο Βύρωνα

24/10/2021 | 07:43

Μέτρα 500 εκατ. ευρώ σε νοικοκυριά: Διπλασιάζεται η επιδότηση στο ρεύμα και διευρύνεται το επίδομα θέρμανσης

24/10/2021 | 07:32

Νίκη Κεραμέως: Πέταξαν τρικάκια έξω από το σπίτι της Υπουργού Παιδείας

24/10/2021 | 07:26

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Κυριακή 24 Οκτωβρίου

24/10/2021 | 07:14

Ζώδια – Κώστας Λεφάκης: Εβδομαδιαίες αστρολογικές προβλέψεις 25-31 Οκτωβρίου 2021

24/10/2021 | 06:59

Καιρός: Bροχές, καταιγίδες και πτώση θερμοκρασίας σήμερα (24/10)

24/10/2021 | 01:46

ID.4 GTX: Το σπορ ηλεκτρικό SUV επιδόσεων της Volkswagen

23/10/2021 | 23:58

J2US – Φασουλής σε Σταμάτη: «Γιατί λες τόσες εξυπνάδες; Σκάσε λίγο!» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/10/2021 | 23:48

Νέα Ερυθραία: Αυτός είναι ο 43χρονος που έσπειρε τον θάνατο-Ολόκληρο οπλοστάσιο στο σπίτι του (vid)

23/10/2021 | 23:29