Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Κιάρα Μαρκέζη: Έτσι αποχαιρέτησε τον αγαπημένο παππού της Άκη Τσοχατζόπουλο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Ο πρώην υπουργός και ιστορικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ Άκης Τσοχατζόπουλος έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 82 ετών, καθώς αντιμετώπιζε σοβαρά προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν σε ιδιωτικό θεραπευτήριο στην Καστέλλα το τελευταίο διάστημα προ του θανάτου του.

Λίγο μετά τον θάνατό του, η εγγονή του Κιάρα Μαρκέζη, η οποία έγινε γνωστή στο ευρύ κοινό μέσα από τη συμμετοχή της στο My Style Rocks, αποχαιρέτησε τον πολυαγαπημένο της παππού, δημοσιεύοντας δυο κοινές τους φωτογραφίες στα Instagram Stories της.

Η νεαρή εγγονή του πολιτικού ποζάρει με τον παππού της σε παιδική ηλικία και αφιερώνει μια καρδούλα και την λέξη «για πάντα» στα Αγγλικά.

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:58

J2US – Φασουλής σε Σταμάτη: «Γιατί λες τόσες εξυπνάδες; Σκάσε λίγο!» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/10/2021 | 23:48

Νέα Ερυθραία: Αυτός είναι ο 43χρονος που έσπειρε τον θάνατο-Ολόκληρο οπλοστάσιο στο σπίτι του (vid)

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Εκτονώθηκε η ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια-Έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της Αστυνομίας

23/10/2021 | 20:28

Λαμία: 17χρονος σκηνοθέτησε ληστεία και αυτοτραυματίστηκε με μαχαίρι για να συγκινήσει την πρώην του

23/10/2021 | 20:05

Πρωτοφανής επίθεση Γιαννακόπουλου! «Με το να υποστηρίζεις ΠΑΣΟΚ, χρήζεις ιατρικής παρακολούθησης»

23/10/2021 | 19:43

Άδ. Γεωργιάδης για Πέραμα: Μπράβο στους αστυνομικούς, αμύνθηκαν για τη ζωή τους και το Κοινωνικό Σύνολο
Τηλεθέαση: Οι «Συμπέθεροι απ’ τα Τίρανα» σάρωσαν τα πάντα– Ακολούθησε το «Φως στο Τούνελ»
«Η Ρένα Βλαχοπούλου μου είπε “μια χαρά είμαι Νίκο μου” και ύστερα από λίγα λεπτά έφυγε από τη ζωή»
Τόνυ Δημητρίου: «Ήταν μια μεγάλη απάτη, έχασα πολλά χρήματα, είμαστε πολλοί και έχουμε κινηθεί νομικά»
Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Η άποψή μου δεν αλλάζει» – «Ένας μεγάλος παραγωγός με κοιτούσε στο μπούστο και σηκώθηκα κι έφυγα» (vid)
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παίρνει θέση για την κόντρα Γιώργου Λιάγκα και Γρηγόρη Πετράκου (vid)
Άρης Σερβετάλης: Αναζητούσα την ηδονή αλλά με οδηγούσε σε ένα κενό- Έπιασα πάτο, με έσωσε ένας μοναχός