Αθήνα

5 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη

LIFESTYLE

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Αποκάλυψε πως και που νόσησε από κορονοϊό

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram, αποκάλυψε ότι τις προηγούμενες ημέρες πέρασε και εκείνη την δική της περιπέτεια με τον κορονοϊό.

Η παρουσιάστρια, που τα Χριστούγεννα ταξίδεψε με τον αγαπημένο της στην Πράγμα, νόσησε από κορονοϊό ωστόσο, όπως είπε, το γεγονός πως είχε εμβολιαστεί την βοήθησε να το περάσει σχετικά ανώδυνα.

«Ανυπομονώ να τα πούμε τη Δευτέρα στο καθιερωμένο μας ραντεβού στις 17:05 @katixanapsinete @skaitv.gr για την 1η εβδομάδα του 2022!

Μετά από μια μικρή περιπέτεια υγείας που είχα όπως όλος ο κόσμος που ταλαιπωρείται, ευτυχώς ανάρρωσα και εύχομαι σε όλους να είναι όλα περαστικά Χαίρομαι πολύ που ήμουν εμβολιασμένη και το πέρασα όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα και σας συμβουλεύω όσοι δεν το έχετε κάνει να βιαστείτε. Να προσέχετε τους εαυτούς σας, γιατί η υγεία είναι ότι πολυτιμότερο έχουμε!

Σας θέλω όλους συντονισμένους για να γίνουμε πάλι μια παρέα» έγραψε στην ανάρτησή της η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου.

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Αποκάλυψε πως και που νόσησε από κορονοϊό

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 00:54

2022 Mazda MX-5: Βελτιωμένος χειρισμός και νέες επιλογές

16/01/2022 | 23:01

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μια… σούπα που θα την ξεχάσει και το youtube!

16/01/2022 | 22:59

Εύβοια: Πέθανε ο 68χρονος που προσπάθησε να τον κάψει ζωντανό η σύντροφός του με οινόπνευμα

16/01/2022 | 22:51

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολλές περιοχές της χώρας μας, ίσως μάλιστα και παραθαλάσσιες να ντυθούν στα λευκά!

16/01/2022 | 22:45

Ηλίας Μόσιαλος: Πάμε προς κορύφωση του κύματος της πανδημίας κορονοϊού

16/01/2022 | 22:37

Ειρήνη Λαγούδη: Ανοίγει και πάλι η υπόθεση του θανάτου της – Καλείται πρόσωπο «κλειδί» για κατάθεση

16/01/2022 | 22:18

3χρονη βοηθά την 5χρονη αδελφή της Αριάννα που έχει καρκίνο και δεν την αφήνει λεπτό μόνη!

16/01/2022 | 22:08

Τζόκερ: Η κλήρωση 2390 για τα 1.000.000 ευρώ – Oι τυχεροί αριθμοί

16/01/2022 | 22:06

Θεσσαλονίκη: Μεγάλη διαμαρτυρία έξω από το Αχίλλειον μετά την καταγγελία βιασμού 24χρονης – Συνθήματα και επιθέσεις

16/01/2022 | 21:52

Αλέκος Φασιανός: «Οταν δεν ζωγραφίζω είμαι δυστυχής» – «Έφυγε» ο σημαντικός ζωγράφος

16/01/2022 | 21:42

Survivor-«Ξαφνικός θάνατος»: Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε με συνοπτικές διαδικασίες το «τέλος» τους (vid)

16/01/2022 | 21:31

Αλέκος Φασιανός: Πέθανε ο σπουδαίος έλληνας ζωγράφος

16/01/2022 | 21:27

Χαμός στο Survivor: Κατέρρευσε με κλάματα η Μυριέλλα Κουρεντή – «Ειλικρινά θα φύγω» (vid)

16/01/2022 | 21:22

Τζένη Μπαλατσινού: Φωτογραφίζει τον ενός έτους γιο της Παναγιώτη-Αντώνιο, με την φίλη του (ΕΙΚΟΝΑ)

16/01/2022 | 21:04

Τραγωδία στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας: Νεκρός 48χρονος ποδηλάτης σε σύγκρουση με ΙΧ αυτοκίνητο
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Μαρία Ηλιάκη: Νόσησε και η 7 μηνών κόρη της από κορονοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)