Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Και επίσημα στον ΣΚΑΪ και όχι με μόνο μία εκπομπή (vid)

Με αφορμή τη γιορτή της η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου ανακοίνωσε και επίσημα τη συνεργασία της με τον ΣΚΑΪ. Η παρουσιάστρια βρέθηκε σε ένα από τα μαγαζιά του συντρόφου της, Βασίλη Σταθοκωστόπουλου, στο κέντρο της Αθήνας και δήλωσε στην Μαρία Αντωνά και την εκπομπή ΣουΚου Family ιδιαίτερα χαρούμενη που επιστρέφει τηλεοπτικά.

«Μου έχει λείψει πάρα πολύ η επαφή με τον κόσμο, μου έχει λείψει η δουλειά μου. Αυτό που μπορώ να πω στην παρούσα φάση είναι ότι μπαίνω σε μία πολύ όμορφη οικογένεια, γνώριμη για εμένα και είμαι πολύ ευτυχισμένη που, σήμερα ανήμερα της γιορτής μου, σηματοδοτείται ένα νέο ξεκίνημα για εμένα, σε ένα μέρος που επί της ουσίας μου άλλαξε την επαγγελματική μου ζωή.

Μέσα από τον ΣΚΑΪ, μέσα από το Survivor, μου ανοίχτηκε μία πόρτα και μου δόθηκε μια ευκαιρία στην τηλεοπτική μου καριέρα. Έτσι γυρνάω και χαίρομαι πολύ. Το τι θα κάνω, θα το δούμε…», ανέφερε η παρουσιάστρια.

Στην κάμερα του ΣουΚου Family μίλησε και η chief content editor, Άλκηστις Μαραγκουδάκη, η οποία μεταξύ άλλων, αποκάλυψε ότι θα δούμε την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου σε περισσότερα από ένα πρότζεκτς στον σταθμό του Φαλήρου. «Ήρθε για να μείνει, δε θα την αφήσουμε να φύγει. Θα κάνει παραπάνω από ένα πρότζεκτ» είπε χαρακτηριστικά.

Τι δήλωσε, όμως, για τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο η παρουσιάστρια;

 

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες

16/06/2021 | 15:33

Παναγιώτα Βλαντή: Αυτός είναι ο μυστηριώδης άνδρας που παντρεύτηκε μυστικά στην Ύδρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 15:22

Μαρία Σάκκαρη: Είμαι ευτυχισμένη στην προσωπική μου ζωή

16/06/2021 | 15:11

Γαλλία: Τέλος στην υποχρεωτική χρήση μάσκας στους εξωτερικούς χώρους σύντομα

16/06/2021 | 15:07

Βίκυ Σταμάτη: Στην παραλία του Αστέρα Βουλιαγμένης με τον γιο της (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 14:52

Έξαλλοι Ραγκούσης – Ξενογιαννακοπούλου με τα όσα είπε ο Κεγκέρογλου για τα χρέη του ΠΑΣΟΚ
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!