Αθήνα

14 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Στέλιος Κούλογλου: «Ο ΣΥΡΙΖΑ να ζητήσει συγγνώμη από τον Γιώργο Παπανδρέου»

LIFESTYLE

Η κόρη της Μπέσσυς Αργυράκη εξομολογείται- Μου έχουν γράψει: «Eίσαι χοντρή, καλύτερα αυτοκτόνα»

"Έχω διαβάσει πολλά αρνητικά σχόλια"

Η Εβελίνα Νικόλιζα, κόρη της Μπέσσυς Αργυράκη, μίλησε on air για τα αρνητικά σχόλια που έχει δεχθεί στα social media.

«Έχω διαβάσει πολλά αρνητικά σχόλια. Ένα σχόλιο που δεν με πείραξε, γιατί ήταν γραμμένο με χιούμορ έλεγε “πρέπει να μαγειρεύει αρκετά βαριά η Μπέσσυ Αργυράκη”. Εντάξει, γέλασα. Αλλά υπάρχουν και κακόβουλα σχόλια που τα γράφουν πολύ αρνητικά, ότι “είσαι χοντρή, καλύτερα αυτοκτόνα”. Μου έχουν γράψει πολύ χοντρά πράγματα. Ναι, μου έχουν γράψει “καλύτερα αυτοκτόνα”. Γράφουν πάρα πολύ άσχημα πράγματα, αλλά μπορώ να σας πω ότι με επηρέασε τόσο όσο. Δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα πέσω στα πατώματα και θα κλάψω. Αλλά δεν μπορώ να σας πω ότι “εντάξει, δεν με νοιάζει, ας λένε ότι θέλουν. Εγώ ξέρω», είπε μεταξύ άλλων η Εβελίνα Νικόλιζα.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

25/10/2021 | 23:45

«Τους κόπηκε το αίμα» στο GNTM: Η θεαματική τούμπα του Γιάννη που «έστειλε» την Ισμήνη (vid)

25/10/2021 | 23:21

Φώφη Γεννηματά: Αφήνουν λουλούδια έξω από το σπίτι της στη Βούλα – «Ήταν η καλύτερη γειτόνισσα»

25/10/2021 | 22:51

Κωνσταντίνος Καζάκος: Τι απαντά για τον διαζύγιό του από την Ιωάννα Μαρτζούκου

25/10/2021 | 22:45

Game of Chefs: «Κλείσ’ το!» – Εκτός εαυτού ο Λάντος με τον παίκτη της ομάδας του (vid)

25/10/2021 | 22:39

Τραγωδία στα Χανιά: 46χρονος εντοπίστηκε νεκρός σε χαράδρα

25/10/2021 | 22:26

Εξαρθρώθηκε συμμορία που τρομοκρατούσε Καισαριανή, Ζωγράφου και Βύρωνα

25/10/2021 | 22:19

Νέα Ερυθραία: «Κλαίω για τον εργάτη, τον γιο μου, την κόρη μου που πέθανε» – Συγκλονίζει η μητέρα του 40χρονου «σαμουράι»

25/10/2021 | 22:08

Νίκος Μουτσινάς: Ο σεισμός «χτύπησε» την ώρα της εκπομπής του – Η αντίδραση του παρουσιαστή

25/10/2021 | 22:01

Πέραμα: «Σταματήστε την καταδίωξη» – Στο «φως» οι διάλογοι του Κέντρου Επιχειρήσεων με τις ομάδες ΔΙΑΣ (vid)

25/10/2021 | 21:44

«Έφυγε» από τη ζωή από καρκίνο ο δικηγόρος και παλαιό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, Αλέκος Χολέβας

25/10/2021 | 21:27

Άλεκ Μπάλντουιν: «Δεν νιώθω τα πόδια μου» – Οι τελευταίες στιγμές της Χαλίνα Χάτσινς λίγο πριν «σβήσει»

25/10/2021 | 21:23

Διέκοψε με λυγμούς «στον αέρα» ο Χαρδαβέλλας για την Γεννηματά! «Τη γνώρισα από πιτσιρίκα…» (vid)

25/10/2021 | 21:22

Ο Νίκος Χατζηνικολάου μίλησε την Κυριακή το πρωί με την Φώφη Γεννηματά: Τι τού εκμυστηρεύτηκε – Το σοκ του δημοσιογράφου (vid)

25/10/2021 | 21:05

Δανάη Μπάρκα-Τίμος Ζαχαράτος: Βραδινή έξοδος μετά τις φήμες περί ειδυλλίου (ΕΙΚΟΝΕΣ)

25/10/2021 | 21:00

«Παγώνουν» τα πάντα στο ΚΙΝΑΛ μετά τον θάνατο Γεννηματά – Τι θα γίνει με τις εκλογές και την Κοινοβουλευτική Ομάδα
Θλίψη: Πέθανε ηθοποιός από τα «Φιλαράκια»
Δέσποινα Βανδή: Στέλνει το μήνυμά της… ξαπλωμένη στο κρεβάτι με μαύρο νεγκλιζέ (ΒΙΝΤΕΟ)
Νίκος Μουτσινάς για Φώφη Γεννηματά: «Θα ήθελα τώρα ένα κουμπί να εξαφανιστώ…»
Σασμός: Ξεκινούν οι αποκαλύψεις για τη βεντέτα – Ο Άγγελος, η σχέση με τη Στέλλα και ο όρκος σιωπής της Καλλιόπης
«Χαμός» στο Πρωινό με τις δηλώσεις του Όμηρου Ευστρατιάδη: «Ντροπή, ακούνε και τα θύματα»
Μαίρη Μπάρκουλη για Νίκο Μουρατίδη: «Του μίλησα σαν σκουπίδι γιατί για μένα είναι σκουπίδι»