Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Κώστας Μπίγαλης: Μπορεί να μην έκανα λεφτά, αλλά τα έχω καλά με τον εαυτό μου

Συνέντευξη στο Λοιπόν παραχώρησε ο Κώστας Μπίγαλης. και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο πλήθος των καταγγελιών που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας για κακοποιητικές συμπεριφορές στον χώρο του θεάματος.

Δείτε επίσης

O Κώστας Μπίγαλης μιλά πρώτη φορά για τη Σάρα Εσκενάζυ – Ποια είναι η σχέση τους
Ο Κώστας Μπίγαλης πάντρεψε την κόρη του στον Άγιο Στέφανο: Οι πρώτες εικόνες από το μυστήριο

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από την συνέντευξη που παραχώρησε ο Κώστας Μπίγαλης:

Καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου. Στη νύχτα υπάρχουν ανάλογα περιστατικά; Γιατί δεν έχουν ανοίξει τα στόματα;

Αυτή είναι μια ιστορία που συμβαίνει δυστυχώς σε πολλούς χώρους. Όπου υπάρχει εξουσία, με οποιαδήποτε μορφή, μπορεί να υπάρξει και παρενόχληση. Όχι μόνο σεξουαλική. Υπάρχει και το μπούλινγκ και ο ψυχολογικός εκβιασμός. Τι να πω για έναν άντρα που έχει μια θέση εξουσίας; Κι εγώ είχα ας το πούμε κάποια εξουσία. Δεν διανοήθηκα ποτέ να κάνω κάτι με κάποια γυναίκα, αν δεν υπάρχει αμφίδρομη διάθεση.

Δεν το συζητάω αυτό. Είναι θέμα αξιοπρέπειας. Μπορεί να μην έκανα λεφτά, πλούτη, εξουσία και τέτοια αλλά τα έχω καλά με τον εαυτό μου.

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 20:04

Στην εντατική ο Αρχιμανδρίτης Τιμόθεος Ηλιάκης

28/09/2021 | 19:55

Γιώργος Λιάγκας: Δικαιώθηκε στην αντιδικία με συνεργάτη χρηματιστηριακής που του «έφαγε» 300.000 ευρώ (vid)

28/09/2021 | 19:47

Άγιος Παντελεήμονας: Αυτοί είναι οι δράστες που άρπαξαν τα 200.000 ευρώ από το σφραγισμένο σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:32

Ιωάννα Μαλέσκου για GNTM: «Δεν μου άρεσε, ένιωσα περίεργα ως γυναίκα, δεν είμαι μοντέλο για να μάθω πως να ποζάρω» (vid)

28/09/2021 | 19:27

Κατερίνα Παπουτσάκη: «Το νυφικό μου κόστισε 100€ και τα παπούτσια 20€» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:00

Mad Clip: Τι θα απογίνουν τα 8000 ευρώ που βρέθηκαν στην τσέπη του μετά το τροχαίο;

28/09/2021 | 18:54

Ο Μίλτος Τεντόγλου υποψήφιος Ευρωπαίος αθλητής της χρονιάς

28/09/2021 | 18:47

ΣΥΡΙΖΑ: Υπό όρους το “ναι” στη Συμφωνία για τις φρεγάτες με υπαινιγμούς για το συνολικό εξοπλιστικό πρόγραμμα

28/09/2021 | 18:37

Άστραψαν τα φλας στο Προεδρικό για το μαξιλάρι με την Κατερίνα Σακελλαροπούλου και τη γάτα της Καλυψώ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 18:34

Βασίλης Λεβέντης: «Εγώ είμαι καλά χάρη στο εμβόλιο – Είναι μαχητής και αγωνιστής», λέει η σύζυγός του

28/09/2021 | 18:26

Νέος ισχυρός σεισμός στο Ηράκλειο

28/09/2021 | 18:25

Μητσοτάκης από Κρήτη: Ενίσχυση 20.000 ευρώ στους σεισμόπληκτους και αναστολή ΕΝΦΙΑ – Αναλυτικά τα μέτρα στήριξης (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 18:21

Χανιά: «Είναι μπόλικοι αυτοί που με πείραξαν…» – Συγκλονίζουν τα λόγια του 19χρονου ΑμεΑ που φέρεται να κακοποιήθηκε από τον πατέρα του και ιερείς

28/09/2021 | 18:09

Επεισόδια στο ΕΠΑΛ-Η μαρτυρία μαθήτριας: «Φασίστες με κουκούλες χτυπούσαν και μαχαίρωναν» (vid)

28/09/2021 | 18:03

Α/ΓΕΕΘΑ: Επικό τρολάρισμα στην Τουρκία με το υποβρύχιο «Παπανικολής»
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Ρούλα Κορομηλά: Με πόνους και πυρετό η παρουσιάστρια μετά την 3η δόση εμβολίου κατά του κορονοϊού
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)
Άκης Πετρετζίκης: Το καυτό φιλί στη νύφη, το εντυπωσιακό νυφικό και η λαμπερή είσοδος στη δεξίωση