Αθήνα

13 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου

LIFESTYLE

Κρατερός Κατσούλης: Τι απαντά για το δημοσίευμα που τον θέλει σε σχέση με συνάφελφό του

Φανερά ενοχλημένος ο ηθοποιός ξεκαθαρίζει τη θέση του.

Ο Κρατερός Κατσούλης βρέθηκε σήμερα στο «Στούντιο 4» και έδωσε τις δικές του εξηγήσεις αναφορικά με δημοσίευμα το οποίο παρουσιάζει μία συνεργάτιδά του ως τη νέα του σχέση.

«Να ζητήσω συγγνώμη στην αγαπημένη μου συνεργάτιδα, η οποία κάνει το μάθημα πιλάτες στον χώρο μου, τον Modus Vivendi, γιατί πληροφορήθηκα ότι έχει βγει ένα δημοσίευμα το οποίο είναι απόλυτα ψευδές, αλλά τάραξε την οικογένεια της γυναίκας.

Το δημοσίευμα λέει ξαφνικά ότι είμαστε μαζί και ότι αυτή είναι η καινούρια μου σχέση. Ο άνθρωπος αυτός δεν ανήκει στον χώρο μας και επειδή η γυναίκα αυτή έχει και σύζυγο και παιδάκι, δημιουργήθηκε μία αναταραχή», τόνισε ο ηθοποιός.

«Δεν με αφορά να βγαίνω και να μιλώ για τα προσωπικά μου. Μπορούμε να μιλήσουμε για τις συνεργασίες μας, τις δουλειές. Να στοχοποιείς ανθρώπους που συνεργάζονται σε έναν χώρο, μπορεί να βλάψει και την ίδια τη δουλειά. Αν δεν θέλετε να με βλάψετε εσκεμμένα, μην το κάνετε αυτό», εξήγησε.

Ροή Ειδήσεων

03/12/2021 | 23:58

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Άλλαξαν οι αποδόσεις των στοιχημάτων και δείχνουν φαβορί!

03/12/2021 | 23:41

Θ. Μαργαρίτης: Ευτυχώς που υπήρξε αρχηγός η Γεννηματά – Την Κυριακή πρέπει να συνεχίσουμε την δουλειά της

03/12/2021 | 23:32

«Μαζί μπροστά»: Το τελικό σποτ του Ανδρουλάκη πριν την κάλπη της 5ης Δεκέμβρη!

03/12/2021 | 23:21

Κορονοϊός: 8 ανεμβολίαστες έγκυες νοσηλεύονται στο Ιπποκράτειο – Οι 3 διασωληνωμένες

03/12/2021 | 23:03

Ανδρουλάκης: Ο λαός κουράστηκε να δίνει ευκαιρίες, θέλει ανανέωση

03/12/2021 | 22:54

Πάτρα: Λήστεψαν με μαχαίρι ντελιβερά για… 5 ευρώ!

03/12/2021 | 22:39

Κλέλια Ρένεση: Σάσα οι τραμπουκισμοί γίνονται στην αρένα του μποξ, στο θέατρο βγάζεις τον σκασμό…!

03/12/2021 | 22:31

Παπανδρέου: Βιάστηκαν να μας ξεγράψουν, βιάστηκαν να βάλουν τελεία στο ΠΑΣΟΚ και το Κίνημα Αλλαγής

03/12/2021 | 22:21

Εμβολιασμός: Άνοιξε η πλατφόρμα για όσους θέλουν να κάνουν την αναμνηστική δόση στους 3 μήνες

03/12/2021 | 22:13

Σεισμός 4,1 ρίχτερ κοντά στην Κυπαρισσία

03/12/2021 | 22:07

Άγριες Μέλισσες Spoiler: Άγριος «πόλεμος» Δούκα-Μυρσίνης – Συλλαμβάνεται στο Δικαστήριο η Ελένη

03/12/2021 | 21:58

«Η Γη της Ελιάς» επόμενα επεισόδια: Η Χάιδω κοντά στην αποκάλυψη του ανθρώπου που έδωσε εντολή να εκτελεστούν Στέλλα και Πέτρος

03/12/2021 | 21:51

Τι είπε ο Ζαραλίκος και εξοργίστηκε η Σάσα Σταμάτη – Τι ισχυρίζεται ο ίδιος

03/12/2021 | 21:35

Κορονοϊός – Πάτρα: Μετά από «μάχη» τα κατάφερε το δυο μηνών βρέφος, που είχε αεροβαπτιστεί (vid)

03/12/2021 | 21:26

Απίστευτες σκηνές σε ΕΠΑΛ της Αττικής – Καθηγητής χτύπησε μαθήτρια και οι συμμαθητές της τού διέλυσαν το αυτοκίνητο!
Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου
Εύη Βατίδου: «Συμβιβάστηκα τα 6 χρόνια του γάμου μου…» (BINTEO)
Ταμίλα Κουλίεβα: Δε γίνεται να μη θέλεις να εμβολιαστείς και να αποφεύγεις και το τεστ!
Συγκλονίζει η Μαρία Τζομπανάκη μιλώντας για τον σασμό της οικογένειάς της: «Τον έσφαξε στην κυριολεξία…»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της για το επεισόδιο με τον Ζαραλίκο – «Σε όποιον αρέσω»
Λιάρος για OPEN: «Δεν τα κατάφερε γιατί εγκαταλείφθηκε κυρίως από τη διοίκηση του» (ΒΙΝΤΕΟ)