Αθήνα

23 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Ο αδερφός του πιλότου έχει αφοσιωθεί στο μεγάλωμα του παιδιού- Τι μου είπε»

LIFESTYLE

Λάουρα Νάργες: Έχασα 13 κιλά μέσα σε 1,5 μήνα όχι επειδή με έκραζαν αλλά επειδή είχα πρόβλημα με τον ύπνο (vid)

Η Λάουρα Νάργες μίλησε στο «Πρω1νό» του ANT1 και μεταξύ άλλων εξήγησε τον λόγο που έχασε 13 κιλά μέσα σε 1,5 μήνα και εν συνεχεία αποκάλυψε τον «πόλεμο» που έχει δεχτεί για το σώμα της και τα κιλά της.

Όπως είπε αρχικά η Λάουρα Νάργες:

«Έχασα 13 κιλά σε ενάμιση μήνα και τώρα με τη γυμναστική και τη διατροφή έρχεται και η γράμμωση. Δεν ήταν δηλαδή σκοπός μου να αδυνατίσω για να κάνω χαρούμενους τους άλλους που με “κράζουν” επειδή έχω λίγα παραπάνω κιλά. Προέκυψε ουσιαστικά, γιατί κάτι δεν αισθανόμουν καλά με τον οργανισμό μου. Κάτι δεν πήγαινε καλά. Είχα πολύ δύσκολο ύπνο».

«Έχω φάει πολύ “πόλεμο”. Στο Survivor είχε ξεκινήσει πολύ έντονα το story κι έλεγαν “Α είναι χοντρή Λάουρα”. Φοράω medium στο παντελόνι. Είχα κάνει ένα ξέσπασμα στα social media, ότι είναι δικό μου το κορμί και αν θέλω να φάω παραπάνω θα το κάνω. Το έκανα και το απολάμβανα. Μου έχουν πει να χάσω κιλά για να κάνω τηλεόραση», σχολίασε ακόμα η Λάουρα Νάργες,μ για να αναφερθεί στη συνέχεια για όσα γράφτηκαν για την Έλενα Παπαρίζου: «Δεν επιτρέπω σε κανέναν να πει κάτι κακό για την Έλενα».

Επιπλέον, η ίδια μίλησε και για την περίοδο της συνεργασίας της με το Πρω1νό: «Πάντα με ρωτάνε στις συνεντεύξεις πώς πέρασες στο Πρω1νό, και για κάποιον λόγο επιμένουν. Ήταν μια πολλή δύσκολη χρονιά για εμένα, επειδή είχα χάσει τον μπαμπά μου. Στην πρεμιέρα έμαθα ότι έπαθε το εγκεφαλικό. Μέσα σε πέντε ημέρες τον έχασα. Επομένως, η χρονιά αυτή είχε ξεκινήσει πολύ στραβά… Ήμουν πολύ κουρασμένη σωματικά και ψυχολογικά».

Ροή Ειδήσεων

20/06/2021 | 23:41

Καιρός: Βροχές τη Δευτέρα – Έρχεται καύσωνας με 40άρια από την Τρίτη

20/06/2021 | 23:31

Οργή Μπακογιάννη για τη βεβήλωση του μνημείου του αρχιφύλακα Νεκτάριου Σάββα: «Είναι λίγοι και είμαστε πολλοί» (ΕΙΚΟΝΑ)

20/06/2021 | 23:09

Πετράλωνα: Εξαφανίστηκαν οι βιαστές της 50χρονης καθαρίστριας – Την κακοποιούσαν επί ώρες και το έσκασαν από το φωταγωγό

20/06/2021 | 22:59

Γλυκά Νερά: Έπνιξε την Καρολάιν και στη συνέχεια τσέκαρε τα email του ο 33χρονος πιλότος (vid)

20/06/2021 | 22:51

Παραλίγο τραγωδία σε κορονοπάρτι στο ΑΠΘ: 20χρονη έπεσε σε φρεάτιο

20/06/2021 | 22:45

H Γιάννα Αγγελοπούλου αγκαλιά με τον Κερτ Ράσελ και την Γκόλντι Χον στη Σκιάθο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 22:32

«Ασύλληπτο» και όμως αληθινό: Αυξάνονται οι followers στο Instagram του γυναικοκτόνου στα Γλυκά Νερά – Γιατί συμβαίνει αυτό

20/06/2021 | 22:17

Συγκλονίζει ο πατέρας Βησσαρίωνας για την 14χρονη κόρη που έχασε: «Πείτε στα παιδιά σας να έχουν ευγένεια στα παιδιά με παχυσαρκία, Δεν ζητάω οίκτο»

20/06/2021 | 22:06

Κλήρωση Τζόκερ: Aυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί για τα 2.300.000 ευρώ

20/06/2021 | 21:46

Η Μαρία Σάκκαρη μιλάει για τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη: «Είμαστε έξι μήνες μαζί, ήρθε στη ζωή μου εκεί που δεν το περίμενα» (vid)

20/06/2021 | 21:41

Γλυκά Νερά: Συνεπιμέλεια του βρέφους, της μικρής Λυδίας, σκοπεύει να ζητήσει η οικογένεια του πιλότου

20/06/2021 | 21:16

Survivor-Νίκος Μπάρτζης: Ο άγνωστος καβγάς με τον Σάκη Κατσούλη – «Με είπε σκουπίδι»

20/06/2021 | 21:03

Euro 2020: «Δούλεψε ρολόι» η Ελβετία και έκανε το 3-1 με την Τουρκία

20/06/2021 | 20:54

Πέτρος Κωστόπουλος: Πως του ευχήθηκε η κόρη του Αλεξάνδρα για την Γιορτή του Πατέρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 20:38

Ο 32χρονος πιλότος στον ΣΚΑΪ: «Κατέστρεψα τα πάντα και τη ζωή μας, δεν ήταν τίποτα προσχεδιασμένο, ούτε υπήρχε τρίτο πρόσωπο»
Παντρεύτηκαν ο εφοπλιστής Αντώνης Λαιμός και η Μαρίκα Αράπογλου στο Πάπιγκο (ΦΩΤΟ)
Άγριες Μέλισσες Spoiler: Οι ανατροπές που θα δούμε στον 3ο κύκλο
Ράνια Τζίμα: «Ήρθε ο Γαβριήλ, σαν να με έσπρωξε η ζωή…»
Γιώργος Μαργαρίτης: «Περπατούσα στην Ομόνοια και μόνο κάτι μελαχρινούς έβλεπα και λέω πώς κατάντησε η Αθήνα» (vid)
Ναταλία Γερμανού: Η έκπληξη και η συγκίνηση για τα… απρόσμενα γενέθλια στο πλατό του Καλύτερα δε γίνεται (vid)
Η Hλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει τόπλες στα Κουφονήσια και ρίχνει το Instagram – «Room service» έγραψε στη λεζάντα (vid)