Λευτέρης Πετρούνιας: «Είμαι έτοιμος για τον αγώνα της ζωής μου» | TheCaller Λευτέρης Πετρούνιας: «Είμαι έτοιμος για τον αγώνα της ζωής μου» - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Λευτέρης Πετρούνιας: «Είμαι έτοιμος για τον αγώνα της ζωής μου»

«Έτοιμος λοιπόν για τον αγώνα της ζωής μου», έγραψε στην ανάρτησή του.

Έναν από τους μεγαλύτερους αγώνες της ζωής του ετοιμάζεται να δώσει ο Λευτέρης Πετρούνιας, ο οποίος σε μια εβδομάδα αναχωρεί για τη Ντόχα, όπου θα λάβει μέρος στο παγκόσμιο κύπελλο.

«Σε μία εβδομάδα περίπου αναχωρούμε για το Παγκόσμιο Κύπελλο στη Ντόχα όπου εκεί πρέπει να κάνω τον αγώνα της Ζωής μου καθώς πρέπει όχι μόνο να κερδίσω, χρειάζομαι και συγκεκριμένο σκορ !

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα , άγχος πολύ, τρομακτική πίεση , ανησυχία αλλά κυρίως επικρατεί η προσμονή του αγώνα και του εκπληκτικού συναισθήματος που θα νιώσω μετά το ανατρεπτικό αποτέλεσμα που θα με στείλει στο Τόκιο !

Το «μετά» δεν με προβληματίζει γιατί μετά όλα θα είναι μονόδρομος για το αποτέλεσμα στο Τόκιο !

Έτοιμος λοιπόν για τον αγώνα της Ζωής μου!», έγραψε ο Λευτέρης Πετρούνιας.

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 23:06

Μητσοτάκης: Επικοινωνία με Ιερώνυμο για την επίθεση που δέχθηκαν μητροπολίτες στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 22:45

Η τελευταία «λαοθάλασσα» του Ανδρέα και ο συγκλονιστικός επικήδειος του Γιώργου Παπανδρέου (vid)

23/06/2021 | 22:43

Καιρός – Καύσωνας: Στους 41 βαθμούς αύριο η θερμοκρασία – Ποιες περιοχές θα «βράσουν»

23/06/2021 | 22:23

Δήμητρα Σφήκα: Η μικρή Λυδία χρειάζεται ασφάλεια και θαλπωρή – Θα χρειαστεί ψυχολόγο για το στίγμα του πατέρα-δολοφόνου

23/06/2021 | 22:20

Βαρύ πλήγμα για τον Alpha – Ποιος αποχωρεί από το κανάλι

23/06/2021 | 22:02

Μονή Πετράκη: Έκρυβε κοκαΐνη μέσα από το ράσο – Η υπόθεση για την οποία είχε συλληφθεί ο ιερέας με το βιτριόλι

23/06/2021 | 21:50

Μονή Πετράκη: Αυτός είναι ο ιερέας-δράστης της επίθεσης με βιτριόλι (ΦΩΤΟ)

23/06/2021 | 21:45

Γλυκά Νερά: Κατερινόπουλος -«Υπήρχε συνεργός έξω από το σπίτι- Φώναζα από την αρχή ότι αυτός είναι» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin

23/06/2021 | 21:10

Ο Τσίπρας και οι αποστάσεις από τον Πολάκη για τα εμβόλια

23/06/2021 | 21:07

Euro 2020: Η Σουηδία πήρε την ματσάρα (3-2) με την Πολωνία και προκρίθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 20:49

Μονή Πετράκη: Καθαιρέθηκε για ναρκωτικά ο ιερέας-δράστης της επίθεσης – Μαινόμενος πέταξε βιτριόλι σε 10 άτομα

23/06/2021 | 20:31

Μονή Πετράκη: Ιερέας ο δράστης της επίθεσης με βιτριόλι – Γιατί επιτέθηκε στους Μητροπολίτες

23/06/2021 | 20:29

Παπαχρήστος: Κουίζ για πολιτικό που ξεπλένει μαύρο χρήμα
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)