Αθήνα

11 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Σπάνια φωτογραφία: Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ με την δεύτερη σύζυγό του- Εμειναν μαζί 15 χρόνια

LIFESTYLE

Λένα Μαντά: «Ανδρέας Γεωργίου και Κούλης Νικολάου είναι αχάριστοι!» – Η αποκάλυψη στο TheCaller Web TV

«Έφαγαν ψωμί από αυτή τη δουλειά και δεν μου είπαν ούτε ένα ευχαριστώ».

Δείτε επίσης

Άγριες Μέλισσες spoiler: «Φωτιά» στο Διαφάνι – Ο Κωνσταντής κάνει πρόταση γάμου στη Δρόσω
Γιώργος Γεροντιδάκης: Περιγράφει την πιο δύσκολη σκηνή δολοφονίας στις «Άγριες Μέλισσες»

Στο web tv του “The caller” και τη Χρύσλα Γεωργακοπούλου παραχώρησε συνέντευξη η Λένα Μαντά, όπου μεταξύ άλλων, προχώρησε σε ένα πρωτοφανές ξέσπασμα κατά του Αντρέα Γεωργίου και του Κούλλη Νικολάου.

«Όταν έμαθα ότι βιβλίο μου πουλάει πάρα πολύ στην Κύπρο, ερωτεύτηκα τους Κύπριους χωρίς να έχω πατήσει το πόδι μου εκεί. Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα ούτε με τον Αντρέα Γεωργίου ούτε με τον Κούλλη Νικολάου.

Το πρόβλημά μου πάντα και αντιδρώ άσχημα είναι όταν ο άλλος με αδικεί. Μετά το «Βαλς με 12 θεούς» άνοιξαν διάπλατα σε αυτούς τους ανθρώπους οι πόρτες του ΑΝΤ1 και δεν μου είπαν ποτέ ένα ευχαριστώ. Είναι και οι δύο αχάριστοι και το λέω χωρίς να ντρέπομαι. Δεν με πήραν ποτέ ένα τηλέφωνο να μου πουν “ρε Λένα, να είσαι καλά”.

Εδώ δεν πληρώθηκε το Βαλς. Πήρα εγώ 1 ευρώ για τη μεταφορά του Βαλς; Όχι! Γιατί δεν είχα λεφτά για να το κάνουν. Όταν ήρθε στον ΑΝΤ1 και έπαιξε για 2 χρόνια και φάγανε ψωμί από αυτή τη δουλειά, μπράβο τους! Αλλά πάρε ένα ρημάδι τηλέφωνο και πες “ρε Λένα, να είσαι καλά”», είπε η Λένα Μαντά.

Παρακολουθήστε ολόκληρη τη συνέντευξη της Λένας Μαντά

Ροή Ειδήσεων

08/12/2021 | 23:44

Φάρμα: «Τα’ παιξε» ο Ψωμιάδης με τις «τρέλες» του Γαρδέλη! «Ρε φίλε σφίξε λίγο τις βίδες…» (vid)

08/12/2021 | 23:32

Τουρκία: «Ρινγκ» το Κοινοβούλιο για τον Σοϊλού – Μπουνιές μεταξύ βουλευτών! (ΒΙΝΤΕΟ)

08/12/2021 | 23:18

Παπανδρέου: Έχω δώσει μάχες για την παράταξη – Άκαπνος ο Ανδρουλάκης

08/12/2021 | 22:56

Φάρμα: Δεν τον ήθελε κανείς και σηκώθηκε και έφυγε ο Σταμάτης Γαρδέλης – Το «πήρε βαριά» ο Κουτσαβάκης! (vid)

08/12/2021 | 22:39

Ποιοι είναι οι πραγματικοί αποδέκτες των διεργασιών στις ηγεσίες των κομμάτων;

08/12/2021 | 22:35

Θανάσης Βισκαδουράκης: «Αυτό που είπε ο Θάνος Ασκητής με σημάδεψε – Στην συνέχεια παραιτήθηκα από μία παράσταση»

08/12/2021 | 22:24

Τσίπρας: Το ΚΙΝΑΛ αργά ή γρήγορα θα πρέπει να αποφασίσει με ποιον είναι

08/12/2021 | 22:19

Η Φάρμα: Χαμός με το μπάνιο της Κρίστυς Λυκοπούλου – Η αντίδραση της Ηλιάδη

08/12/2021 | 21:57

Καιρός-Προειδοποίηση μετεωρολόγων για πλημμύρες τα επόμενα 24ωρα: Σε κλοιό κακοκαιρίας η χώρα

08/12/2021 | 21:47

Επιχείρηση για τον απεγκλωβισμό αγελάδων στην χιονισμένη Φτέρη Αγράφων (ΕΙΚΟΝΕΣ)

08/12/2021 | 21:37

Αλλάζουν όλα με το πιστοποιητικό νόσησης του κορονοϊού – Πόσο θα διαρκεί πλέον

08/12/2021 | 21:26

Aπεγκλωβισμός 26χρονης από φωτιά που ξέσπασε στο διαμέρισμά της στην Θεσσαλονίκη

08/12/2021 | 21:12

Σοκάρει η περιγραφή της μητέρας της 12χρονης για τον εφιάλτη της σεξουαλικής παρενόχλησης των παιδιών στην Ερμού

08/12/2021 | 21:01

Τζούλια Νόβα: «Περιμένω να γεννήσω από ώρα σε ώρα» (vid)

08/12/2021 | 20:56

Βόλος: Χαμός στο Δημοτικό Συμβούλιο! «Είσαι νούμερο και αστείος», είπε ο Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο
Εριέττα Κούρκουλου: Δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία με φουσκωμένη κοιλίτσα (ΦΩΤΟ)
Mad Clip: Ξέσπασε ο παππούς του για την Αρετή – «Εκείνος την αγαπούσε κι αυτή τον πρόδωσε, πρέπει να είχε το λιγότερα 350.000 ευρώ»
Στέλιος Διονυσίου: Ξανά ερωτευμένος επτά χρόνια μετά το διαζύγιό του – Ποια είναι η γυναίκα που του έκλεψε την καρδιά (vid)
Νικολέτα Παπακωνσταντίνου: Η σπάνια φωτογραφία της ζωγράφου κόρης της Ελένης Ράντου (ΦΩΤΟ)
Χαμός στο Πρωινό: Γιώργος Λιάγκας: «Δεν έχω ξεπεράσει τον χωρισμό» – Φαίη Σκορδά: «Θα αποχωρήσω, δεν θα το συνεχίσω» (vid)
O Νίκος Κοκλώνης μιλά για την περίοδο που έβγαζε «5 εκατομμύρια ευρώ τη μέρα» (BINTEO)