Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Mad Clip: Το συγκινητικό πανό στο σημείο του θανατηφόρου τροχαίου (ΦΩΤΟ)

Ένα μεγάλο πανό του Mad Clip τοποθετήθηκε στο σημείο του δυστυχήματος που στοίχισε τη ζωή στον γνωστό τράπερ.

Ήταν βράδυ 2 Σεπτεμβρίου, όταν ο τράπερ οδηγούσε το πολυτελές αυτοκίνητό του με κατεύθυνση προς Αθήνα, όταν ξαφνικά έχασε τον έλεγχο του οχήματος, βγήκε από τη λεωφόρο, πρώτα έπεσε σε κολώνα φωτισμού και στη συνέχεια σε ένα δέντρο.

Τα αίτια που έκαναν τον γνωστό τράπερ να χάσει τον έλεγχο του αυτοκινήτου παραμένουν άγνωστα ενώ οι Αρχές περιμένουν τα αποτελέσματα των τοξικολογικών εξετάσεων.

Σήμερα στο σημείο του δυστυχήματος, τοποθετήθηκε ένα μεγάλο πανό, στο οποίο είναι ζωγραφισμένος ο Mad Clip με ένα φωτοστέφανο. Κάτω από την προσωπογραφία του γνωστού τράπερ είναι γραμμένη η λέξη “Legend” (θρύλος).

Ροή Ειδήσεων

23/10/2021 | 23:29

J2US: Το φόρεμα της Τούνη και τα σχόλια περί… εγκυμοσύνης! «Το Αλεξανδράκι», φώναζε η Καινούργιου (vid)

23/10/2021 | 23:18

Ακυρώνονται οι παρελάσεις σε περιοχές της Βορείου Ελλάδας μετά τα πολλά κρούσματα-«Καμπανάκι» για Θεσσαλονίκη

23/10/2021 | 22:58

Καμίνης υπέρ Παπανδρέου: Αποφασιστικός καταλύτης για ολόκληρο το κομματικό σύστημα

23/10/2021 | 22:45

Ξέσπασε ο αληθινός γιός της «Καλλιόπης» με αφορμή τον «Σασμό»! «Είμαστε καζάνι που βράζει από τότε που άρχισε η σειρά» (vid)

23/10/2021 | 22:13

Πέραμα: Κατεπειγόντως πειθαρχικό έλεγχο και αξιολόγηση των αστυνομικών ζήτησε ο Θεοδωρικάκος

23/10/2021 | 22:00

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ: Με νυφικό βγαλμένο από παραμύθι η Νίνα Φλορ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/10/2021 | 21:25

J2US – Κοκλώνης σε Στικούδη: Ακούει ο μπέμπης το γούτσου-γούτσου που σου έδωσα; (vid)

23/10/2021 | 21:15

Ασημακόπουλος: «Έκανα botox στις μασχάλες πριν πάω στο Survivor, δεν ιδρώνεις, δεν μυρίζουν»

23/10/2021 | 21:05

Πέραμα: Βίντεο από τη «βροχή» πυροβολισμών – Ελέγχεται αν υπήρχε εντολή να σταματήσει η καταδίωξη (vid)

23/10/2021 | 20:34

Ασπρόπυργος: Εκτονώθηκε η ένταση με Ρομά στα διυλιστήρια-Έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της Αστυνομίας