Αθήνα

26 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ιωάννα Μαλέσκου: Άσχημα νέα για την παρουσιάστρια του «Love it»

LIFESTYLE

Μαλού: «Χρειάστηκε να εγχειριστώ ένα χρόνο μετά τη γέννα, δεν ανακούφιζε τίποτα τον πόνο» (vid)

Στο Pop Up και στην Χριστιάνα Κοχλατζή μίλησε η Μαλού για την εγχείρηση που χρειάστηκε να κάνει μετά την γέννηση του παιδιού της.

«Τώρα είμαι καλά. Ένα χρόνο μετά την γέννα εγχειρίστηκα γιατί υπέφερα δέκα χρόνια από την μέση μου. Είχα δοκιμάσει τα πάντα και δεν με ανακούφιζε τίποτα. Τις πρώτες ημέρες που γέννησα το παιδί μου, πονούσα πολύ κι ένιωσα ανίκανη να το φροντίσω. Δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι για να το πάρω αγκαλιά, να το θηλάσω και να το ηρεμήσω. Έπρεπε να έχω έναν άνθρωπο δίπλα μου.

Με έχει πληγώσει γιατί δεν χάρηκα, όπως θα έπρεπε αυτές τις πρώτες στιγμές με το παιδί μου. Πάντα είχα τον πόνο που μου έπαιρνε το μυαλό και με αποσυντόνιζε.»

Ροή Ειδήσεων

18/06/2021 | 09:16

Γλυκά Νερά-Η τελευταία ανάρτηση του πιλότου με τα χιλιάδες σχόλια κατακραυγής: «Να καείς στην κόλαση…»

18/06/2021 | 08:58

Γλυκά Νερά: «Καλός ηθοποιός ο Μπάμπης, ήταν προσχεδιασμένη η δολοφονία της Καρολάιν» (ΒΙΝΤΕΟ)

18/06/2021 | 08:57

Εξομολόγηση Έλλης Στάη: Έχω πάθει σοβαρή κατάθλιψη- Έπρεπε να πάρω αντικαταθλιπτικά (ΒΙΝΤΕΟ)

18/06/2021 | 08:42

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα 18 Ιουνίου

18/06/2021 | 08:34

Ο Dior στο Καλλιμάρμαρο: Το εντυπωσιακό σόου του γαλλικού οίκου στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

18/06/2021 | 08:29

Γλυκά Νερά: Η διαίσθηση των αστυνομικών – «Νιώσαμε από την πρώτη στιγμή ότι την σκότωσε ο 32χρονος, ήταν ψυχρός»

18/06/2021 | 08:23

Κιμ Γιονγκ Ουν: Η Βόρεια Κορέα πρέπει να προετοιμαστεί τόσο «για διάλογο» όσο και «για σύγκρουση» με τις ΗΠΑ

18/06/2021 | 08:15

Ζώδια: Ημερήσιες αστρολογικές προβλέψεις (Παρασκευή 18 Ιουνίου 2021)

18/06/2021 | 08:02

Γλυκά Νερά: Αποκάλυψη – Τι φώναζε ο 32χρονος στους αστυνομικούς όταν τον βρήκαν δίπλα στη νεκρή Καρολάιν

18/06/2021 | 07:39

Γλυκά Νερά: Νέο σοκ! Ο 32χρονος έπνιξε με τα χέρια του το σκυλί στην αυλή και το κρέμασε ανάποδα στη σκάλα

18/06/2021 | 07:24

Καιρός: Άστατος και σήμερα – Πού θα σημειωθούν βροχές και καταιγίδες (ΒΙΝΤΕΟ)

18/06/2021 | 07:15

Πανελλαδικές 2021: Συνέχεια με Κοινωνιολογία, Χημεία, Πληροφορική