Αθήνα

17 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)

LIFESTYLE

Μαρία Μπεκατώρου: Ποζάρει με μπικίνι και οι αναλογίες της «κόβουν» την ανάσα (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία που ανέβασε η Μαρία Μπεκατώρου και απέσπασε -δικαίως- εκατοντάδες σχόλια.

Η Μαρία Μπεκατώρου θα είναι τη νέα σεζόν στο Mega το καλό, με το τηλεπαιχνίδι «I can see your voice». Για την ώρα, ωστόσο, η παρουσιάστρια απολαμβάνει τις διακοπές της στην πατρίδα της, την Κεφαλοννιά.

Μια φωτογραφία της με μπικίνι που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό ήταν αυτή που έκλεψε τις εντυπώσεις και πολλά κολακευτικά σχόλια, τόσο από ακόλουθούς της, όσο και από πρόσωπα της εγχώριας showbiz.

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:56

Europa League: «Λύγισε» στο 2ο ημίχρονο ο Ολυμπιακός (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 23:48

Τραγωδία στην Κρήτη: Αυτοκτόνησε 34χρονος πατέρας τεσσάρων παιδιών

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»
Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Τι αποκάλυψε η Σοφία Βόσσου για την υγεία του παρουσιαστή
Θάλεια Ματίκα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Ήξερα ότι είναι ένας περίεργος άνθρωπος με τις εκρήξεις του»
Πικραμένος ο Κρατερός Κατσούλης: «Έχουν γράψει τέρατα για τον χωρισμό μου με την Κατερίνα Καραβάτου»
Όλγα Κεφαλογιάννη – Μίνως Μάτσας: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τη γέννηση των διδύμων (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Η Γη της Ελιάς: Tι θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο