Αθήνα

26 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Τελικά η «ψυχολόγος» της Κάρολαϊν βοήθησε στην εξιχνίαση – Τι είπε στην Αστυνομία

LIFESTYLE

Μαρία Σινιώρη: «Όταν έκλεισε το Alter δυσκολεύτηκα οικονομικά- Ναι μεν ήμουν υψηλά αμειβόμενη, αλλά όχι από αυτούς τους τρελούς μισθούς» (BINTEO)

"Μπορεί να μην δυσκολεύτηκα τους τρεις πρώτους μήνες"

Στην εκπομπή “Καλοκαίρι μαζί στις 10” μίλησε η Μαρία Σινιώρη, και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην περίοδο που έκλεισε το Alter.

«Ο κόσμος το αγκάλιασε αυτό που έκανα. Το έκανα πολύ απλά, δηλαδή με ευχαριστούσε αυτό που έκανα, έβγαινε αυτό και στον κόσμο και χαρακτηρίστηκα όπως λες το “κορίτσι του καιρού”. Δεν αποποιούμαι το παρελθόν, δεν είναι κάτι που το έχω μετανιώσει και δεν κλείνω και τους κύκλους έτσι εύκολα. Μπήκα σε διαδικασία συζητήσεων για κάτι άλλο τηλεοπτικά, αλλά αν είναι κάτι το οποίο για να είμαι απλά στο γυαλί, δεν το αποδέχομαι.

Δεν θέλω να κάνω κάτι στην τηλεόραση απλά για να είμαι στην τηλεόραση. Ναι μεν ήμουν υψηλά αμειβόμενη, αλλά όχι από αυτούς τους τρελούς μισθούς. Είχα έναν καλό μισθό. Απόθεμα δεν έχω, με το που έκλεισε το Alter φυσικά και δυσκολεύτηκα όπως όλοι αυτοί που ήμασταν στο ίδιο επίπεδο μισθού. Μπορεί να μην δυσκολεύτηκα τους τρεις πρώτους μήνες, μετά δυσκολεύτηκα γιατί αναλόγως με τον μισθό που παίρνεις έχεις και κάποιες υποχρεώσεις, οι οποίες τρέχανε», είπε μεταξύ άλλων η Μαρία Σινιώρη.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

19/06/2021 | 08:38

Μέρκελ- Μακρόν: Προτεραιότητα η διασφάλιση συμφερόντων Ελλάδας και Κύπρου στην Ανατολική Μεσόγειο

19/06/2021 | 08:25

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Σάββατο 19 Ιουνίου

19/06/2021 | 08:09

Γλυκά Νερά: Υπάρχει εμπλοκή και τρίτου προσώπου στην δολοφονία της Καρολάιν; (BINTEO)

19/06/2021 | 08:04

Ζώδια: Ημερήσιες αστρολογικές προβλέψεις (Σάββατο 19 Ιουνίου 2021)

19/06/2021 | 07:57

Καιρός: Που θα εκδηλωθούν σήμερα βροχές και σποραδικές καταιγίδες

18/06/2021 | 23:59

Euro 2020 – Αγγλία-Σκωτία 0-0: Απογοήτευσαν οι Άγγλοι, «ζωντανοί» με το «Χ» οι «Χάιλαντερς» (vids)

18/06/2021 | 23:51

Γλυκά Νερά: Η αναπαράσταση του εγκλήματος έτσι όπως τήν περιέγραψε ο 32χρονος (vid)

18/06/2021 | 23:31

Ελλάδα – Μεξικό 101-98: Με… θέματα στην άμυνα η Εθνική και χωρίς Πρίντεζη στο Προολυμπιακό Τουρνουά (vid)

18/06/2021 | 23:08

Γλυκά Νερά: Σε πόσα χρόνια θα είναι εκτός φυλακής ο 32χρονος

18/06/2021 | 22:50

Γλυκά Νερά: «Τα ρίχνει» στην Κάρολαϊν ο 32χρονος! «Δεν ήταν καλά, μου είπε ‘’δεν πάτε να ψοφήσετε και οι δυο’’»

18/06/2021 | 22:41

Καλάβρυτα: «Άρχισε να νιώθει κάψιμο και δυσφορία» – Τι λέει η διοικήτρια του νοσοκομείου για την 55χρονη

18/06/2021 | 22:30

Έλενα Ακρίτα σε όσους αντιδρούν στον όρο «γυναικοκτονία»: «Βρε δεν πάτε στο…»

18/06/2021 | 22:23

Στη δίνη του κορονοϊού παραμένει η Ινδία – 1.587 θάνατοι και 62.500 κρούσματα μέσα σε 24 ώρες

18/06/2021 | 22:11

Γλυκά Νερά: «Ήταν μια θολή ατυχέστατη στιγμή, δεν ήταν προμελετημένο»-Τι λέει ο δικηγόρος του 32χρονου πιλότου

18/06/2021 | 22:06

Γλυκά Νερά: Η Καρολάιν είχε συνδέσει την κάμερα του μωρού με το κινητό της – Η φωτογραφία που “πρόδωσε” τον δολοφόνο
Οργή Ελεονώρας Μελέτη με τον ΣΚΑΪ: «Με άφησαν άνεργη όταν ήμουν έγκυος κι αυτό ήταν παράνομο…»
Ελένη Μενεγάκη: Στην Άνδρο αγκαλιά με τον γιο της Άγγελο Λάτσιο
Άγριες Μέλισσες επόμενα επεισόδια: Έκπληξη – Ο Άρης Σερβετάλης στον τρίτο κύκλο της σειράς (ΒΙΝΤΕΟ)
Μαργαρίτα Νικολαΐδη: «Αυτός έπρεπε να κερδίσει το MasterChef, το άξιζε περισσότερο απ’ όλους μας…»
Εξομολόγηση Έλλης Στάη: Έχω πάθει σοβαρή κατάθλιψη- Έπρεπε να πάρω αντικαταθλιπτικά (ΒΙΝΤΕΟ)
Μαρία Κίτσου – Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Απολαμβάνουν τις διακοπές τους στη Σκόπελο (ΕΙΚΟΝΕΣ)