Αθήνα

13 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου

LIFESTYLE

Μαρίνα Καλογήρου: Πήγε στην Κρήτη για τα «Κομάντα και Δράκοι» κι εγκαταστάθηκε εκεί! «Δεν θέλω να ξαναγυρίσω στην Αθήνα» 

Η Μαρίνα Καλογήρου επέστρεψε στη μικρή οθόνη, μέσα από την ιδιαίτερη τηλεοπτική σειρά με την υπογραφή του Θοδωρή Παπαδουλάκη, «Κομάντα και Δράκοι».

Η γνωστή ηθοποιός ζει τα τελευταία χρόνια μακριά από την Αθήνα και όπως λέει, μιλώντας στην εκπομπή «Ελένη», δεν σκοπεύει να επιστρέψει εκεί.

Η Μαρίνα Καλογήρου έχει έναν γιο, τον Λοΐζο, και πριν από κάποια χρόνια αναζητούσε ένα σχολείο για εκείνον και συνάντησε ένα πρότυπο σχολείο στη Χαλκιδική. Χωρίς να το σκεφτεί πολύ, βρέθηκε να ζει σε ένα ξύλινο σπιτάκι στην εξοχή με τον γιο της, προκειμένου εκείνος να φοιτήσει στο σχολείο εκείνο.

«Έψαχνα που θα ήταν καλό να πάει για γυμνάσιο και ξαφνικά έπεσα στο siteτου σχολείου που είναι πολύ κοντά στη φιλοσοφία και τις απόψεις» λέει και περιγράφει πως έδειξε το σχολείο αυτό στον γιο της. «Διάβασε το σάιτ και πήγε στο δωμάτιό του και έφτιαξε τις βαλίτσες του και μου είπε φεύγουμε. Και σε τρεις μέρες ήμασταν στην Χαλκιδική» προσθέτει.

Η Μαρίνα Καλογήρου όμως δεν έχει σκοπό να γυρίσει στην Αθήνα. Με αφορμή τα γυρίσματα της σειράς «Κομάντα και Δράκοι» αποφάσισε το επόμενο σπίτι της να είναι η Κρήτη.

«Δεν θέλω να ξαναγυρίσω στην Αθήνα, αυτό είναι τώρα… Με τον Λοΐζο, όταν τελείωσε το δημοτικό, το συζητούσαμε και εκεί που το σκεφτόμασταν, ήρθε η πρόταση για το “Κομάντα και Δράκοι”. Οπότε ήρθε η απάντηση» ανέφερε χαρακτηριστικά.

Ροή Ειδήσεων

03/12/2021 | 23:58

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Άλλαξαν οι αποδόσεις των στοιχημάτων και δείχνουν φαβορί!

03/12/2021 | 23:41

Θ. Μαργαρίτης: Ευτυχώς που υπήρξε αρχηγός η Γεννηματά – Την Κυριακή πρέπει να συνεχίσουμε την δουλειά της

03/12/2021 | 23:32

«Μαζί μπροστά»: Το τελικό σποτ του Ανδρουλάκη πριν την κάλπη της 5ης Δεκέμβρη!

03/12/2021 | 23:21

Κορονοϊός: 8 ανεμβολίαστες έγκυες νοσηλεύονται στο Ιπποκράτειο – Οι 3 διασωληνωμένες

03/12/2021 | 23:03

Ανδρουλάκης: Ο λαός κουράστηκε να δίνει ευκαιρίες, θέλει ανανέωση

03/12/2021 | 22:54

Πάτρα: Λήστεψαν με μαχαίρι ντελιβερά για… 5 ευρώ!

03/12/2021 | 22:39

Κλέλια Ρένεση: Σάσα οι τραμπουκισμοί γίνονται στην αρένα του μποξ, στο θέατρο βγάζεις τον σκασμό…!

03/12/2021 | 22:31

Παπανδρέου: Βιάστηκαν να μας ξεγράψουν, βιάστηκαν να βάλουν τελεία στο ΠΑΣΟΚ και το Κίνημα Αλλαγής

03/12/2021 | 22:21

Εμβολιασμός: Άνοιξε η πλατφόρμα για όσους θέλουν να κάνουν την αναμνηστική δόση στους 3 μήνες

03/12/2021 | 22:13

Σεισμός 4,1 ρίχτερ κοντά στην Κυπαρισσία

03/12/2021 | 22:07

Άγριες Μέλισσες Spoiler: Άγριος «πόλεμος» Δούκα-Μυρσίνης – Συλλαμβάνεται στο Δικαστήριο η Ελένη

03/12/2021 | 21:58

«Η Γη της Ελιάς» επόμενα επεισόδια: Η Χάιδω κοντά στην αποκάλυψη του ανθρώπου που έδωσε εντολή να εκτελεστούν Στέλλα και Πέτρος

03/12/2021 | 21:51

Τι είπε ο Ζαραλίκος και εξοργίστηκε η Σάσα Σταμάτη – Τι ισχυρίζεται ο ίδιος

03/12/2021 | 21:35

Κορονοϊός – Πάτρα: Μετά από «μάχη» τα κατάφερε το δυο μηνών βρέφος, που είχε αεροβαπτιστεί (vid)

03/12/2021 | 21:26

Απίστευτες σκηνές σε ΕΠΑΛ της Αττικής – Καθηγητής χτύπησε μαθήτρια και οι συμμαθητές της τού διέλυσαν το αυτοκίνητο!
Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου
Εύη Βατίδου: «Συμβιβάστηκα τα 6 χρόνια του γάμου μου…» (BINTEO)
Ταμίλα Κουλίεβα: Δε γίνεται να μη θέλεις να εμβολιαστείς και να αποφεύγεις και το τεστ!
Συγκλονίζει η Μαρία Τζομπανάκη μιλώντας για τον σασμό της οικογένειάς της: «Τον έσφαξε στην κυριολεξία…»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της για το επεισόδιο με τον Ζαραλίκο – «Σε όποιον αρέσω»
Λιάρος για OPEN: «Δεν τα κατάφερε γιατί εγκαταλείφθηκε κυρίως από τη διοίκηση του» (ΒΙΝΤΕΟ)