Αθήνα

31 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Masterchef: Έκλεψαν τον Παύλο Χάπιλλο στο Σύνταγμα!

Ο πρώην παίκτης του Masterchef Παύλος Χάπιλλος έπεσε θέμα κλοπής στο κέντρο της Αθήνας και συγκεκριμένα στο Σύνταγμα.

Ο ίδιος αποκάλυψε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram πως του έκλεψαν μία τσάντα πλάτης.

 

«Παιδάκια sos! Μου κλέψανε αυτό το backpack στο@bsideeathens πριν λίγο… σας παρακαλώ άμα τη δείτε επικοινωνήστε μαζί μου. Έχει ένα ροζ αρκουδάκι της αγάπης στο φερμουάρ», έγραψε στην πρώτη φωτογραφία ο Παύλος Χάπιλλος και λίγο αργότερα στη δεύτερη φωτογραφία που πόσταρε ανέφερε: «Από εδώ (σ.σ. σημειώνει το μέρος όπου εκλάπη η τσάντα του) μου πήρανε την τσάντα… άμα βρείτε κάτι παρακαλώ επικοινωνήστε! Όλα καλά δεν είχα τπτ πολύ ακριβό, αλλά είχα διάφορα προσωπικά… όπως τα ταρό για παράδειγμα! Καλή Κυριακή να έχετε».

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 16:08

Τένις: Στο Νο3 ο Τσιτσιπάς και στο Νο10 η Σάκκαρη στην παγκόσμια κατάταξη

27/09/2021 | 16:05

Χειροπέδες στον δράστη από τη ληστεία στην Τράπεζα στη Μητροπόλεως

27/09/2021 | 15:47

Ηράκλειο: Κλείνουν οι βρεφονηπιακοί σταθμοί και τα σχολεία Α’βάθμιας και Β’βάθμιας εκπαίδευσης μετά τον σεισμό

27/09/2021 | 15:45

Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)

27/09/2021 | 15:39

Κωνσταντίνος Μητσοτάκης: Στο πλευρό της Μαρίας Σάκκαρη στην Τσεχία (ΦΩΤΟ)

27/09/2021 | 15:38

Ελένη Μενεγάκη: Άλλαξε ξανά το πλατό της εκπομπής της (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 15:21

Ιάκωβος Τζαγκαράκης: Ο 65χρονος που έχασε τη ζωή του στο σεισμό των 5,8 Ρίχτερ -Τραυματίστηκε ο γιος του

27/09/2021 | 15:16

Σε άβολη θέση η Κατερίνα Καραβάτου: «Άλλη ερώτηση, δεν θα μιλήσουμε για τον Κρατερό»

27/09/2021 | 15:15

Ράνια Τζίμα: «Ήμουν ξινή στην πρώτη μέρα γνωριμίας με τον σύζυγό μου»

27/09/2021 | 15:01

Πύργος: Γονιός – αρνητής του κορονοϊού απείλησε ότι θα πάει σχολείο με καραμπίνα (vid)

27/09/2021 | 14:58

Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)

27/09/2021 | 14:50

H Κοσιώνη έγινε νονά! Η εντυπωσιακή εμφάνιση που έκλεψε τις εντυπώσεις- Στο πλευρό της ο Μπακογιάννης

27/09/2021 | 14:41

Στη Βουλή η επίκαιρη επερώτηση του ΣΥΡΙΖΑ για τις «εκρηκτικές αυξήσεις των τιμών»

27/09/2021 | 14:32

Γερμανία – Σολτς: Θα φθάσουμε πολύ γρήγορα σε αποτέλεσμα στις διαπραγματεύσεις

27/09/2021 | 14:31

Πάμελα: Γιατί χάθηκε από τα φώτα της δημοσιότητας τα τελευταία χρόνια; – «Πήρα 25 κιλά σε κάθε εγκυμοσύνη μου» (vid)
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)