Αθήνα

15 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η μέρα της Αλλαγής! Το ΠΑΣΟΚ «σαρώνει» με 48% και ο Ανδρέας Παπανδρέου ετοιμάζεται να αλλάξει τη χώρα

LIFESTYLE

MasterChef: Έβαλε τα κλάματα η Ασημίνα! «Η ζωή μου δεν ήταν και δεν είναι καθόλου εύκολη» (vid)

Ακόμη μια δοκιμασία για τους παίκτες του MasterChef, που διαγωνίστηκαν προκειμένου να εξασφαλίσουν την ασυλία της εβδομάδας άρα και την παραμονή τους στο σπίτι.

Ο Μανώλης Σαρρής πήρε τη νίκη και έτσι λοιπόν αύριο η Ιωάννα Μπουρλόκα, η Ασημίνα Ουστάλλι και ο Παντελής Βούρος θα… κοντραριστούν εκ νέου σε δοκιμασία ασυλίας.

Οι δυο παίκτες, οι οποίοι θα ετοιμάσουν τα πιάτα με τις περισσότερες αστοχίες θα αναμετρηθούν στη δοκιμασία αποχώρησης.

Μάλιστα, η Ασημίνα Ουστάλλι, μιλώντας στην κάμερα της παραγωγής, ξέσπασε σε κλάματα μιλώντας για τη ζωή της.

«Η ζωή μου δεν ήταν και δεν είναι καθόλου εύκολη. Σαν άνθρωπος μέχρι στιγμής έχω παλέψει για τα πάντα, από το σχολείο μέχρι τώρα. Δεν ζητούσα βοήθεια από κανέναν. Κι εγώ και η αδερφή μου ήμασταν πολύ ανεξάρτητες και το βήμα στο παιχνίδι μόνη μου το έκανα, χωρίς να έχω στήριξη από κανέναν. Πιο πολύ βλέπουν το έξω μου παρά το μέσα μου, ότι πιο πολύ ασχολούμαι με τα μαλλιά μου παρά με τις κατσαρόλες. Αν ήθελα να ασχοληθώ μόνο με τα μαλλιά μου θα πήγαινα σε άλλο πρότζεκτ», ανέφερε μεταξύ άλλων η Ασημίνα Ουστάλλι.

https://www.youtube.com/watch?v=wiM_jXNHo2s

Ροή Ειδήσεων

18/10/2021 | 23:57

Tριμερής Σύνοδος Ελλάδας-Αιγύπτου-Κύπρου: «Στρατηγικής σημασίας τα περιφερειακά σχήματα συνεργασίας», λένε κυβερνητικές πηγές

18/10/2021 | 23:48

Η Βίκυ Κουλιανού πήγε στο GNTM και έβαλε τα κλάματα! «Με συγκινήσατε, μπράβο σας για όλα»

18/10/2021 | 23:23

Ρόδος: Ανατροπή στην υπόθεση βιασμού δείχνουν οι νέες εξετάσεις για την 8χρονη (vid)

18/10/2021 | 23:10

Παραλήρημα Δήμητρας Λιάνη για Γ. Παπανδρέου! «Διχάζει και αποσυνθέτει-Θέλει να εκχωρήσει την ΑΟΖ στην Τουρκία»

18/10/2021 | 22:59

Μάρα Δαρμουσλή: Μπαίνει στον 7ο μήνα και ποζάρει με φουσκωμένη κοιλίτσα και μαύρο μίνι φόρεμα (ΕΙΚΟΝΑ)

18/10/2021 | 22:49

Πλεύρης: Η κοινωνία δεν θα ξανακλείσει και οι ΜΕΘ δεν θα νοσηλεύουν μόνο ασθενείς covid

18/10/2021 | 22:40

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Για Τετάρτη η ανακοίνωση Παπανδρέου – Μαζεύονται υπογραφές και βολιδοσκοπούνται μέλη

18/10/2021 | 22:39

Πολάκης σε Ντόρα: Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά – Στέκομαι δίπλα σου ως γιατρός και συντοπίτης!

18/10/2021 | 22:19

Αρναούτογλου: Κακοκαιρία και πάλι από το Σαββατοκύριακο – Που θα χτυπήσουν οι καταιγίδες (vid)

18/10/2021 | 22:16

Μιχάλης Οικονόμου: Παντρεύτηκε με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (EIKONEΣ)

18/10/2021 | 22:07

Σασμός: Η σκηνή με το νυφικό, ο διάλογος της Ευγενίας Σαμαρά με Ναταλία Γερμανού και η αποθέωση στο twitter

18/10/2021 | 21:56

Σασμός: Η αποκάλυψη από το παρελθόν που σόκαρε τους τηλεθεατές – Χαμός στο twitter

18/10/2021 | 21:55

Το ΠΑΣΟΚ και πάλι στη «μόδα»! Πως το ΚΙΝΑΛ κατάφερε μέσω Παπανδρέου να μονοπωλεί την επικαιρότητα

18/10/2021 | 21:39

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου στη βάφτιση της κόρης του! «Είναι ευχαριστημένος αλλά…»

18/10/2021 | 21:36

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Τη θυμάστε στο «3,2,1 ANT1»; Η μεγάλη επιστροφή στην τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Οι πρώτες ώρες με το μωρό της στο μαιευτήριο – Όσα είπε ο γιατρός της (vid)
Κόλαφος ο Γιώργος Μακρής: «Όταν είσαι βιαστής ή παιδεραστής, πρέπει να εκτελείσαι»
Τέρης Χρυσός: «Δεν παντρεύτηκα ποτέ γιατί ήμουν μαμάκιας»
Γιώργος Λιάγκας σε Γρηγόρη Πετράκο: «Εκλαμβάνεις τον εαυτό σου ως έναν αυτόκλητο σωτήρα;» – Η αντίδραση του τραγουδιστή (vid)
«Βαρδιάνος στα Σπόρκα»: Η συγγνώμη Μανουσάκη για το 3ο επεισόδιο της σειράς – «Ζητώ την κατανόησή σας»
DWTS: Συγκλόνισε η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη της με τον καρκίνο – «Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να πω ότι κουράστηκα…»