Αθήνα

27 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Σασμός – Μάνος Τσαγκαράκης: Ο Δημητράκης από το Νησί μεγάλωσε και παίζει στη σειρά του Alpha! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

LIFESTYLE

MasterChef: Έξαλλη η Σπυριδούλα με το αποτέλεσμα! «Αξίζω να είμαι εκεί», είπε και «κάρφωσε» τον «Κρατς» – Τι απάντησε ο Χρήστος (vid)

Αυτή την φορά στο στόχαστρό της μπήκε ο Χρήστος, το πιάτο του οποίου θεωρούσε ότι έπρεπε να τόν βάλει στους υποψήφιους προς αποχώρηση, κάτι που αντιλήφθηκε ο «Κρατς» και έδωσε on camera δύο απαντήσεις. Η μία ήταν ότι δεν τoν αγγίζουν τα σχόλια της! Και η δεύτερη ήταν παροιμία…!

Αυτή την φορά στο στόχαστρό της μπήκε ο Χρήστος, το πιάτο του οποίου θεωρούσε ότι έπρεπε να τόν βάλει στους υποψήφιους προς αποχώρηση, κάτι που αντιλήφθηκε ο «Κρατς» και έδωσε on camera δύο απαντήσεις.

Η μία ήταν ότι δεν τoν αγγίζουν τα σχόλια της!

Και η δεύτερη ήταν παροιμία…!

Ροή Ειδήσεων

22/09/2021 | 14:01

Μητσοτάκης: Την Παρασκευή θα συναντηθεί με τον αρχιεπίσκοπο Αμερικής Ελπιδοφόρο

22/09/2021 | 13:54

Θεσσαλονίκη: Έκλεισε το πρώτο τμήμα σχολείου λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

22/09/2021 | 13:49

Μυτιλήνη: Πίτμπουλ δάγκωσε 6χρονο στην κοιλιά – Ο ιδιοκτήτης του εξαφανίστηκε μετά την επίθεση

22/09/2021 | 13:32

«Τολμηρή» η Χριστίνα Κολέτσα: Πόζαρε τόπλες στη μέση του δρόμου (ΦΩΤΟ)

22/09/2021 | 13:26

Ηλίας Βρεττός: «Ο πνευματικός μου είπε ότι το τροχαίο ήταν αποτέλεσμα γλωσσοφαγιάς και ματιού»

22/09/2021 | 13:19

Λοβέρδος: Αν δεν εκλεγώ θα αποχωρήσω από την παράταξη – Θα επιστρέψει η ονομασία αλλά και το σήμα του ΠΑΣΟΚ – Θα ηγηθώ με τρεις αντιπροέδρους

22/09/2021 | 13:14

Φίλης: Είναι παράλογο και άκρως επικίνδυνο σε ένα τμήμα 25 παιδιών να πρέπει να νοσήσουν τα 13 για να κλείσει

22/09/2021 | 13:13

Αποστάσεις Μαρίας Γεωργιάδου για Τζώρτζογλου: Τον Στράτο δεν τον είδα καθόλου στη Φάρμα (vid)

22/09/2021 | 12:56

Παρέμβαση Θεοδωρικάκου: Δεν θα προσάγονται οι εκπαιδευτικοί μετά από μηνύσεις αρνητών

22/09/2021 | 12:50

Η Ιωάννα Μαλέσκου «καρφώνει» Καινούργιου για το μέλλον της εκπομπής της – «Να μη γινόμαστε νούμερα για τα νούμερα, μικροπρέπεια» (vid)

22/09/2021 | 12:43

Νέο «περιστατικό» με σχολικό: Έβαλαν κοριτσάκια σε λάθος λεωφορείο – Οι γονείς νόμιζαν ότι τα απήγαγαν

22/09/2021 | 12:41

Καιρός: Ψυχρό μέτωπο θα «χτυπήσει» όλη τη χώρα – Πού θα είναι εντονότερα τα φαινόμενα

22/09/2021 | 12:39

Σοκάρει ο Κώστας Αρζόγλου με την αποκάλυψή του: «Η μητέρα μου πνίγηκε και από τότε δεν ξαναμπήκα στη θάλασσα» (vid)

22/09/2021 | 12:28

Άφωνη η Φαίη Σκορδά με όσα είπε η Άννα Φόνσου για τον Δημήτρη Λιγνάδη – «Θέλω να πάω στη φυλακή αλλά θα στιγματιστώ» (vid)

22/09/2021 | 12:27

ΕΛΛΑΚΤΩΡ: Απορρίφθηκαν για μία ακόμη φορά τα ασφαλιστικά μέτρα της Greenhill
Σασμός: Αυτός είναι ο δολοφόνος του Στεφανή; (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Σπύρος Παπαδόπουλος: Μαύρη πέτρα στη showbiz – Απομονωμένος στη Νάξο
Περικλής Λιανός: «Λίγοι με τίμησαν και με σεβάστηκαν όπως ο Πέτρος Φιλιππίδης» – «Τους έγλειφαν πατόκορφα πριν και τώρα…» (vid)
Νίκος Βέρτης: Πέθανε η πρώτη του ξαδέρφη από κορονοϊό – Δεν είχε υποκείμενο νόσημα
Big Brother: «Το κρεβάτι κουνιέται 2-3 φορές τη μέρα» – «Πικάντικη» αποκάλυψη για Πέτσα και Ανχελίτα! (vid)
Ανατροπή από Μπιμπίλα: «Με την αγαπημένη μου Ελισάβετ Κωνσταντινίδου που τίποτα δεν μπορεί να κλονίσει την φιλία μας» (ΕΙΚΟΝΑ)