Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

MasterChef: Λίγος ο Διονύσης ως αρχηγός! Τον «έκραξε για τα καλά» ο Παύλος (BINTEO)

Ένταση για την Κόκκινη ομάδα στο MasterChef και ειδικά για το πως συμπεριφέρθηκε ως αρχηγός ο Διονύσης.

Δείτε επίσης

MasterChef: Τόν κάρφωσε μέχρι και ο φίλος του! «Εγώ ήμουν αγχωμένος και έτρεχα σαν τον τρελό και ο Διονύσης έστηνε το πιάτο του»

Ο Διονύσης Σαρακίνης φάνηκε λίγος ως αρχηγός της Κόκκινης ομάδας και τόσο ο Παύλος Χάππιλος (κυρίως) όσο κι ο Γιάννης Αυλωνίτης δεν έμειναν καθόλου ικανοποιημένοι από την συνεργασία, με τον Παύλο να λέει τα εξής: «Δεν είμαι πολύ ικανοποιημένος, δεν ήταν εκεί την ώρα που έπρεπε. Όταν έγινε το ατύχημα με το γλυκό αντί να με βοηθήσει σαν να με έβαζε στο στόχαστρο. Μου έλεγε τελείωνε και βιάσου… Δεν ήταν από επάνω και με άγχωνε. Μπορούσε να μου πει τι να κάνω για να ξεμπλοκάρω κι όχι δεν μου αρέσουν μόνο». Ο Γιάννης πρόσθεσε: «Του απαντούσε με φωνές και του έριχνε ευθύνες όχι straight αλλά πλαγίως. Είναι κάποια πράγματα που δεν μου αρέσουν στην συμπεριφορά του, παρόλο που τα πάμε καλά».

Ο Διονύσης αρκέστηκε μόνο στο να πει ότι πάντα υπάρχουν εντάσεις κι ότι δεν του ζητήθηκε πουθενά βοήθεια ως αρχηγός.

Πηγή: Zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 17:04

Μαρία Ηλιάκη: Το βίντεο του Στέλιου Μανουσάκη με την ίδια αγκαλιά με την κόρη τους (vid)

16/06/2021 | 17:02

Tα χρόνια πολλά του Νίκου Παπανδρέου στον αδερφό του Γιώργο με μια ανέμελη φωτογραφία από τον Καναδά

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες

16/06/2021 | 15:33

Παναγιώτα Βλαντή: Αυτός είναι ο μυστηριώδης άνδρας που παντρεύτηκε μυστικά στην Ύδρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 15:22

Μαρία Σάκκαρη: Είμαι ευτυχισμένη στην προσωπική μου ζωή

16/06/2021 | 15:11

Γαλλία: Τέλος στην υποχρεωτική χρήση μάσκας στους εξωτερικούς χώρους σύντομα
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!