MasterChef: «Τα έσπασαν» Διονύσης και Αντώνης για χάρη της… Ανούς! (ΒΙΝΤΕΟ) - TheCaller

Αθήνα

32 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πέτρος Φιλιππίδης: Σοκάρει η εικόνα του έπειτα από τρία βράδια στη φυλακή – «Δεν μιλά σε κανέναν» (vid)

LIFESTYLE

MasterChef: «Τα έσπασαν» Διονύσης και Αντώνης για χάρη της… Ανούς! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο… φίλοι στο MasterChef 5, Αντώνης και Διονύσης «τα έσπασαν» για την… Ανούς!

Υπενθυμίζεται, πως ο Αντώνης είχε αποχωρήσει σε δοκιμασία αποχώρησης του MasterChef 5, από την οποία είχε κερδίσει η Ανούς. Εκείνη την ημέρα, φαίνεται πως ο Διονύσης είχε βοηθήσει από τον εξώστη μόνο την αγαπημένη του και όχι τον φίλο του, Αντώνη.

«Σίγουρα ο Αντώνης με απογοήτευσε, γιατί περίμενε να είμαι πάνω από αυτόν και όχι πάνω από την Ανούς. ‘’Καλά, δεν ντρέπεσαι; Τι συμπεριφορά είναι αυτή;’’ μου είπε. Η δικιά μου; Δηλαδή, τι; Θα μετρήσουμε ποιος θέλω να μείνει; Αν έτσι νιώθει, έτσι ας πράξει. Ποσώς με ενδιαφέρει. Δε θα ασχοληθώ με το αν θα με κάνει παρέα ο Αντώνης», δήλωσε ο Διονύσης εκνευρισμένος στην κάμερα του MasterChef.

«Ο Διονύσης… Δεν μου άρεσε καθόλου αυτό που έκανε με την Ανούς. Δεκτή η νίκη της Ανούς, δεν έχω κάτι με το κορίτσι. Αλλά αφού δεν ήθελε να αντιμετωπίσει την Ανούς, μπορούσες να σηκώσεις το βλέμμα σου να με κοιτάξεις λίγο. Δεν το έκανε. Μακριά, ούτε τσακωμένοι, ούτε τίποτα. Εγώ θα προσηλωθώ στον στόχο μου και αυτοί ας κοιτάνε τις δουλειές των άλλων», είπε από την πλευρά του ο Αντώνης.

Ροή Ειδήσεων

01/08/2021 | 23:19

Ώρες αγωνίας για τον Βασίλη Χαραλαμπόπουλο: «Το πατρικό μας στην Αχαΐα αύριο θα δούμε αν σώθηκε» (ΕΙΚΟΝΑ)

01/08/2021 | 22:52

Άκης Πετρετζίκης: Η έκπληξη που ετοίμασε στην κουζίνα του σπιτιού του για τον ενός μήνα γιο του (vid)

01/08/2021 | 22:42

Ιταλία: H πυρκαγιά κατέστρεψε ολοσχερώς τον ιστορικό πευκώνα της Πεσκάρα (vid)

01/08/2021 | 22:19

Τζόκερ κλήρωση 2318: Αυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί για τα 2.600.000 ευρώ

01/08/2021 | 22:12

Κύριλλος για τα εμβόλια: Μην τα μπλέκετε με την πίστη – Οι γιατροί ανακάτωσαν την Οικουμένη

01/08/2021 | 21:40

Μύκονος: Στο Τζάνειο σε κρίσιμη αλλά σταθερή κατάσταση νοσηλεύεται ο αντιδήμαρχος Μιχάλης Ζουγανέλης με κορονοϊό

01/08/2021 | 21:26

Η Άννα Αδριανού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού της: «Ήταν 18 ετών, σκοτώθηκε με τη μηχανή στην τελευταία τάξη του λυκείου»

01/08/2021 | 21:08

Δέσποινα Βανδή-Έλλη Κοκκίνου: Αχώριστες και στην πισίνα πόζαραν με τα άψογα κορμιά τους (vid)

01/08/2021 | 20:33

Ανεξέλεγκτη η φωτιά στη Ρόδο-Δύσκολο βράδυ: Εκκενώσεις οικισμών – Χωρίς ρεύμα μεγάλο μέρος του νησιού – Ισχυροί άνεμοι δυσκολεύουν την κατάσβεση

01/08/2021 | 20:25

Εκτάκτως στο νοσοκομείο ο Μητροπολίτης Πατρών Χρυσόστομος

01/08/2021 | 20:13

Συνολικά 30 καταγγελίες και 14 συλλήψεις για ενδοοικογενειακή βία έγιναν το τελευταίο 24ωρο

01/08/2021 | 20:08

Zώδια: Αστρολογικές προβλέψεις για τον Αύγουστο – Πώς θα είναι ο μήνας για το ζώδιό σου

01/08/2021 | 19:55

Άγριες Μέλισσες: Τα πρώτα spoiler-φωτιά για το τι θα συμβεί από Σεπτέμβρη – Ξεκίνησαν τα γυρίσματα

01/08/2021 | 19:48

«Βαρύ» πένθος για τον Μιχάλη Ιατρόπουλο (ΕΙΚΟΝΑ)

01/08/2021 | 19:32

«Κόλαση» η Αθήνα: Στους 55 βαθμούς η θερμοκρασία εδάφους σε Ακρόπολη και Ομόνοια (vid)
Πέτρος Φιλιππίδης: Σοκάρει η εικόνα του έπειτα από τρία βράδια στη φυλακή – «Δεν μιλά σε κανέναν» (vid)
Γιώργος Γιαννόπουλος: «Ο Κιμούλης εμένα γιατί δεν μου φώναξε ποτέ σε παράσταση;»
Συγκινητική εξομολόγηση Ηρώς Μουκίου: «Κατάλαβα ότι το μωρό μέσα μου δεν ζούσε»
Μιχάλης Χατζηγιάννης – Ζέτα Μακρυπούλια: Xώρισαν οριστικά;
Μουτίδου για τη γυναικοκτονία στη Δάφνη: «Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή της, αφού οι άνθρωποι κατέστη αδύνατο να την φυλάξουν»
«Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ»: Συγκλονίζει ο Γρηγόρης Γκουντάρας για το φίλο του που τού άνοιξε τις «πόρτες» στην τηλεόραση (ΕΙΚΟΝΑ)