Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Ο αδερφός του πιλότου έχει αφοσιωθεί στο μεγάλωμα του παιδιού- Τι μου είπε»

LIFESTYLE

MasterChef: Τόν κάρφωσε μέχρι και ο φίλος του! «Εγώ ήμουν αγχωμένος και έτρεχα σαν τον τρελό και ο Διονύσης έστηνε το πιάτο του»

Το δεύτερο μέρος της τελευταίας ομαδικής δοκιμασίας ξεκίνησε στο MasterChef κι οι δυο ομάδες «τα έδωσαν όλα» για ένα όσο το δυνατόν ικανοποιητικό αποτέλεσμα.

Τέσσερα πιάτα κλήθηκαν να δημιουργήσουν Μπλε και Κόκκινοι κι όλα φάνηκαν ότι πήγαιναν πολύ καλά, ώσπου μία μεγάλη αναποδιά έτυχε στον Γιάννη Αυλωνίτη.

Την στιγμή που πήγε να σηκώσει το blender, έφυγε ο πάτος του κι όλα πάνω στον πάγκο έγιναν χάλια. Ο ίδιος έκπληκτος παρακολούθησε όλο αυτό που έγινε και σε έξαλλη κατάσταση έτρεξε να σώσει ό,τι σώζεται.

Σε αυτήν του την προσπάθεια δεν βρήκε ιδιαίτερη βοήθεια από τον φίλο του Διονύση Σαρακίνη και τού «τα έχωσε»-μάλλον όχι άδικα- στην κάμερα: «Αγχώθηκα και νευρίασα με τον Διονύση γιατί εγώ έτρεχα πέρα δώθε για να βρω υλικά και σκεύη και στις δυο βόλτες που έκανα, ο Διονύσης κοιτούσε να στήσει το πιάτο του».

Πηγή: Zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

20/06/2021 | 23:41

Καιρός: Βροχές τη Δευτέρα – Έρχεται καύσωνας με 40άρια από την Τρίτη

20/06/2021 | 23:31

Οργή Μπακογιάννη για τη βεβήλωση του μνημείου του αρχιφύλακα Νεκτάριου Σάββα: «Είναι λίγοι και είμαστε πολλοί» (ΕΙΚΟΝΑ)

20/06/2021 | 23:09

Πετράλωνα: Εξαφανίστηκαν οι βιαστές της 50χρονης καθαρίστριας – Την κακοποιούσαν επί ώρες και το έσκασαν από το φωταγωγό

20/06/2021 | 22:59

Γλυκά Νερά: Έπνιξε την Καρολάιν και στη συνέχεια τσέκαρε τα email του ο 33χρονος πιλότος (vid)

20/06/2021 | 22:51

Παραλίγο τραγωδία σε κορονοπάρτι στο ΑΠΘ: 20χρονη έπεσε σε φρεάτιο

20/06/2021 | 22:45

H Γιάννα Αγγελοπούλου αγκαλιά με τον Κερτ Ράσελ και την Γκόλντι Χον στη Σκιάθο (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 22:32

«Ασύλληπτο» και όμως αληθινό: Αυξάνονται οι followers στο Instagram του γυναικοκτόνου στα Γλυκά Νερά – Γιατί συμβαίνει αυτό

20/06/2021 | 22:17

Συγκλονίζει ο πατέρας Βησσαρίωνας για την 14χρονη κόρη που έχασε: «Πείτε στα παιδιά σας να έχουν ευγένεια στα παιδιά με παχυσαρκία, Δεν ζητάω οίκτο»

20/06/2021 | 22:06

Κλήρωση Τζόκερ: Aυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί για τα 2.300.000 ευρώ

20/06/2021 | 21:46

Η Μαρία Σάκκαρη μιλάει για τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη: «Είμαστε έξι μήνες μαζί, ήρθε στη ζωή μου εκεί που δεν το περίμενα» (vid)

20/06/2021 | 21:41

Γλυκά Νερά: Συνεπιμέλεια του βρέφους, της μικρής Λυδίας, σκοπεύει να ζητήσει η οικογένεια του πιλότου

20/06/2021 | 21:16

Survivor-Νίκος Μπάρτζης: Ο άγνωστος καβγάς με τον Σάκη Κατσούλη – «Με είπε σκουπίδι»

20/06/2021 | 21:03

Euro 2020: «Δούλεψε ρολόι» η Ελβετία και έκανε το 3-1 με την Τουρκία

20/06/2021 | 20:54

Πέτρος Κωστόπουλος: Πως του ευχήθηκε η κόρη του Αλεξάνδρα για την Γιορτή του Πατέρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

20/06/2021 | 20:38

Ο 32χρονος πιλότος στον ΣΚΑΪ: «Κατέστρεψα τα πάντα και τη ζωή μας, δεν ήταν τίποτα προσχεδιασμένο, ούτε υπήρχε τρίτο πρόσωπο»
Απόστολος Γκλέτσος: «Όταν με ρώτησε η κόρη μου αν είναι χοντρή, της είπα “Ναι είσαι χοντρή”» (vid)
Σοκάρει η Άννα Μαρία Βέλλη του Survivor: «Έχω φάει τα χαστουκάκια μου κι εγώ, μεγαλώστε ανθρώπους και όχι άντρακλες» – Η «άθλια» απάντηση (EIKONA)
Survivor: Η Έλλη Γελεβεσάκη «καίει» τον Κατσούλη – Τι αποκαλύπτει για την Μαριαλένα και τη συνάντηση με τον Λιβάνη
Ράντου για κόντρα με Ρώμα: «Δεν πρόκειται ποτέ να πω κάτι κακό για τον Χάρη, γιατί…»
Παντρεύτηκαν ο εφοπλιστής Αντώνης Λαιμός και η Μαρίκα Αράπογλου στο Πάπιγκο (ΦΩΤΟ)
Survivor: Ο Ηλίας Μπόγδανος καταρρέει στο Συμβούλιο του Νησιού (vid)