Μελίνα Ασλανίδου: Η on camera αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της | TheCaller Μελίνα Ασλανίδου: Η on camera αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Μελίνα Ασλανίδου: Η on camera αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της

Στην εκπομπή του ΣΚΑΪ Love it και στην Κατερίνα Νινιού μίλησε η Μελίνα Ασλανίδου.

Δείτε επίσης

Μελίνα Ασλανίδου: Έβαλε το μπικίνι της και όλοι κοιτούσαν το στήθος  της!
Μελίνα Ασλανίδου: Με μηνύσεις απειλεί στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μιχάλη Κουκουτσάκη – «Σπιλώνουν την ακεραιότητα μου»

Η Μελίνα Ασλανίδου, ένιωσε αμηχανία on camera όταν ρωτήθηκε για το πως είναι η ζωή της μετά από τον χωρισμό με τον Βασίλη Μουντάκη…

«Άσε τους να λένε… Στενοχωριόμουν για πολύ καιρό κι είπα ότι δεν θα το κάνω άλλο στον εαυτό μου. Ξέρω που είμαι, πως είμαι και τι κάνω. Αυτό έχει σημασία, να είμαι καλά με τον εαυτό μου και δόξα τω Θεώ είμαι. Είμαστε πάρα πολύ καλά με τον εαυτό μου, φιλαράκια… Μακάρι να έρθει σύντροφος, ο δρόμος είναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα.

Για τον Βασίλη Μουντάκη ήταν ιδιαίτερα φειδωλή και δεν ήθελε να δηλώσει κάτι: » Δεν θα ήθελα να… Ναι ήμασταν ωραίο ζευγάρι… Γεια σας παιδιά» σχολίασε η γνωστή τραγουδίστρια.

Δείτε όλα όσα είπε η Μελίνα Ασλανίδου στο σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

24/06/2021 | 00:06

Euro 2020: Δεν «Χ»αλάστηκε κανείς από το 2-2 της Γαλλίας με την Πορτογαλία (ΒΙΝΤΕΟ)

24/06/2021 | 00:02

Euro 2020: Γλύτωσε στο 84′ το έμφραγμα η Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 23:56

Κριστιάνο Ρονάλντο: Έγραψε ιστορία στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο

23/06/2021 | 23:47

Μονή Πετράκη: Ο Μητροπολίτης Κηφισιάς κινδυνεύει να χάσει το μάτι του

23/06/2021 | 23:25

Μονή Πετράκη: Επίθεση με βιτριόλι – Ράσα με αίματα στο πάτωμα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 23:06

Μητσοτάκης: Επικοινωνία με Ιερώνυμο για την επίθεση που δέχθηκαν μητροπολίτες στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 22:45

Η τελευταία «λαοθάλασσα» του Ανδρέα και ο συγκλονιστικός επικήδειος του Γιώργου Παπανδρέου (vid)

23/06/2021 | 22:43

Καιρός – Καύσωνας: Στους 41 βαθμούς αύριο η θερμοκρασία – Ποιες περιοχές θα «βράσουν»

23/06/2021 | 22:23

Δήμητρα Σφήκα: Η μικρή Λυδία χρειάζεται ασφάλεια και θαλπωρή – Θα χρειαστεί ψυχολόγο για το στίγμα του πατέρα-δολοφόνου

23/06/2021 | 22:20

Βαρύ πλήγμα για τον Alpha – Ποιος αποχωρεί από το κανάλι

23/06/2021 | 22:02

Μονή Πετράκη: Έκρυβε κοκαΐνη μέσα από το ράσο – Η υπόθεση για την οποία είχε συλληφθεί ο ιερέας με το βιτριόλι

23/06/2021 | 21:50

Μονή Πετράκη: Αυτός είναι ο ιερέας-δράστης της επίθεσης με βιτριόλι (ΦΩΤΟ)

23/06/2021 | 21:45

Γλυκά Νερά: Κατερινόπουλος -«Υπήρχε συνεργός έξω από το σπίτι- Φώναζα από την αρχή ότι αυτός είναι» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)