Αθήνα

18 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Θλίψη με τον ξαφνικό θάνατο της Μαργαρίτας Ζήκου, υποψήφιας βουλευτή Ιωαννίνων με τον ΚΙΝΑΛ

LIFESTYLE

Μελίνα Ασλανίδου: Με μηνύσεις απειλεί στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μιχάλη Κουκουτσάκη – «Σπιλώνουν την ακεραιότητα μου»

Το Σάββατο ήταν πολλά τα δημοσιεύματα που θέλουν τη Μελίνα Ασλανίδου να έχει σχέση με τον Κρητικό επιχειρηματία Μιχάλη Κουκουτσάκη. Ο ίδιος διατηρεί μία επιχείρηση στον Πλατανιά Χανίων, από όπου και κατάγεται, τα Φυτώρια Κουκουτσάκης

Ακόμα, διατηρεί την οικογενειακή επιχείρηση, μια ταβέρνα στα Χανιά με το όνομα «Ο μύλος του κερατά».

Η τραγουδίστρια θέλοντας να ξεκαθαρίσει τα πράγματα, σχετικά με το τι συμβαίνει στην προσωπική της ζωή, απαντά με ένα insta story στον προσωπικό της λογαριασμό:

«Με λύπη μου από το πρωί έχω πληροφορηθεί ψευδείς ειδήσεις που αφορούν την προσωπική μου ζωή! Ρητά και κατηγορηματικά διαψεύδω όλες αυτές τις φήμες! Θα κινηθώ νομικά προς οποιαδήποτε κατεύθυνση που σπιλώνει την ακεραιότητα μου και αναπαράγει ψευδείς ειδήσεις για την προσωπική μου ζωή, οι οποίες δεν έχουν απολύτως καμία πραγματική βάση! Ευχαριστώ πολύ! Καλό ΣΚ σε όλους»

Μελίνα Ασλανίδου: Με μηνύσεις απειλεί στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μιχάλη Κουκουτσάκη - «Σπιλώνουν την ακεραιότητα μου»
Μελίνα Ασλανίδου: Με μηνύσεις απειλεί στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μιχάλη Κουκουτσάκη - «Σπιλώνουν την ακεραιότητα μου»

Ροή Ειδήσεων

28/11/2021 | 18:57

Τατιάνα Στεφανίδου: Ο πατέρας της Μίμης Στεφανίδης έχει γενέθλια και τα γιορτάζουν μαζί (EIKONEΣ)

28/11/2021 | 18:53

Τραγωδία στον Ωρωπό: Δύο νεκροί από πτώση αυτοκινήτου στο λιμάνι δίπλα σε ferry boat

28/11/2021 | 18:48

Συμπέθεροι από τα Τίρανα: Γέλια μέχρι δακρύων από το video με τα γυρίσματα και η εξαφάνιση του Μπουκουράν (vid)

28/11/2021 | 18:34

Σοκ από τον τραυματισμό του Νεϊμάρ στον αστράγαλο, έφυγε με φορείο και κλάματα (vid)

28/11/2021 | 18:24

Συγκινεί ο Ανδρέας Τσούνης στο «πολιτικό» μνημόσυνο της Φώφης Γεννηματά: «Εύχομαι να μείνει χαραγμένη στη μνήμη όλων»

28/11/2021 | 18:12

Χάρτης κορoνοϊού: 973 κρούσματα σε Αττική, 703 σε Θεσσαλονίκη, σε 124 Αχαΐα (Λίστα)

28/11/2021 | 18:04

Αιμίλιος Χειλάκης: «Συνάδελφος είπε να μην με πάρουν στις Άγριες Μέλισσες, ξέρει αυτός που το έχει κάνει» (vid)

28/11/2021 | 17:39

Κορονοϊός: 647 διασωληνωμένοι, 96 θάνατοι, 3.823 νέα κρούσματα

28/11/2021 | 17:27

Σαρμπέλ: «Eίμαι ερωτευμένος, κάποιος μου έχει πάρει το μυαλό» (vid)

28/11/2021 | 17:11

Υπόθεση μικρού Άλεξ: Η Νατέλα 15 χρόνια μετά την εξαφάνισή του ακόμα ψάχνει τη σορό του παιδιού της (vid)

28/11/2021 | 16:55

Πατησίων: Εγκατέλειψαν δίχρονο παιδάκι έξω από το Αρχαιολογικό Μουσείο

28/11/2021 | 16:36

Πάτρα: Άγριο επεισόδιο σε κλαμπ πρωταγωνιστή τον τράπερ Τoquel – Γέμισαν παντού με αίματα και σπασμένα ποτήρια

28/11/2021 | 16:24

Μαρίνα Πατούλη: «Τα έχωσε» αποχωρώντας από το J2US – «Δεν με αφορά η κριτική της επιτροπής» (vid)

28/11/2021 | 16:10

Πάγωσε η Ηλιάκη όταν η Καραβάτου αγκάλιασε τον σύζυγό της στον «αέρα»: «Αφήστε τα μικρόφωνα» (vid)

28/11/2021 | 16:02

Δάκρυσε η Νάταλι Κάκκαβα: «Μην κλαις μαμά, δεν πονάω» – «Εκεί που κάθεσαι, χτυπά το τηλέφωνο και σου λένε το παιδί σου χτύπησε» (vid)
Γρηγόρης Γκουντάρας: Τι είπε για την εξέλιξη υγείας του γιου του – «Ο Μάρκος έχει γεμίσει ράμματα» (vid)
Μάρθα Κουτουμάνου για Βλάσση Μπονάτσο: «Η Αλίκη Βουγιουκλάκη είχε φαγωθεί να παντρευτούμε»
Βούρκωσε ο Γρηγόρης Γκουντάρας: Γιατί αποχώρησε ξαφνικά η Νάταλι Κάκκαβα – Tι έγινε με το παιδί τους (vid)
Aννα Μαρία Βέλλη: «‘Εφαγα ξύλο, το κεφάλι στα πλακάκια, καρούμπαλα»
Συγκλονίζει ο Φώτης Σπύρου: Η μάχη με τον αλκοολισμό και το ξύλο που έφαγε από πασίγνωστο πρωταγωνιστή
J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)