Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Μελίνα Ασλανίδου: Συγκινεί η ανάρτηση για τη Χαρούλα Αλεξίου – «Υποκλίνομαι στην αρχοντιά σου…»

Συγκινεί η ανάρτηση της Μελίνας Ασλανίδου με αφορμή την απόφαση της Χαρούλας Αλεξίου να σταματήσει το τραγούδι.

Δείτε επίσης

Συγκλονίζει η Σαμπρίνα: Σκότωσαν μπροστά μου μια γυναίκα όταν ήμουν παιδί – Ήταν σκληρά τα παιδικά μου χρόνια
Ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο αναλαμβάνει δράση κατά του ρατσισμού: Ξεκίνησε δωρεές και δεσμεύτηκε δημόσια

Η τραγουδίστρια με ανάρτηση της Instagram αποχαιρέτησε τη Χαρούλα Αλεξίου δηλώνοντας την αγάπη και τον θαυμασμό της για τη μεγάλη ερμηνεύτρια.

“Η Χαρούλα της καρδιάς μας… Εγκαταλείπει το τραγούδι λένε οι τίτλοι και εγώ σκέφτομαι , το τραγούδι όμως δεν την εγκαταλείπει ποτέ, είναι συνυφασμένο με την ψυχή της… Υποκλίνομαι στην αρχοντιά σου… Μεγάλη ευγνωμοσύνη και βαθειά υπόκλιση Χάρις Αλεξίου της καρδιάς μας… Σ αγαπώ απέραντα…”, έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της.

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η Χαρούλα της καρδιάς μας… Εγκαταλείπει το τραγούδι λένε οι τίτλοι και εγώ σκέφτομαι , το τραγούδι όμως δεν την εγκαταλείπει ποτέ, είναι συνυφασμένο με την ψυχή της… Υποκλίνομαι στην αρχοντιά σου… Μεγάλη ευγνωμοσύνη και βαθειά υπόκλιση Χάρις Αλεξίου της καρδιάς μας… Σ αγαπώ απέραντα… @haris_alexiou_official #legend #harisalexiou

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ℕ ℕ (@officialaslanidoumelina) στις

 

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 23:56

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ρε κάθαρμα, έχεις τόσες ώρες να πεις, ‘’τι πάω να κάνω;’’» – Τι λέει ο αδερφός της Δώρας

26/09/2021 | 23:41

«Κούπα» για 27η σερί σεζόν ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ– Πήρε και το Super Cup που τού έλειπε! (vid)

26/09/2021 | 23:34

Η 22χρονη που δουλεύει σε βενζινάδικο και πήγε να δοκιμάσει στο The Voice –Πως αντέδρασαν οι κριτές (ΒΙΝΤΕΟ)

26/09/2021 | 23:18

The Voice – Μουζουράκης σε Αργυρό: Δεν ξέρω τι ανωμαλίες κάνεις εσύ με την κοπέλα σου! (vid)

26/09/2021 | 23:07

«Έλληνας Αυτόχθονας Ιθαγενής» ζητάει 5,2 εκατ. ευρώ από αστυνομικό επειδή τού επέβαλε πρόστιμο για μη χρήση μάσκας!

26/09/2021 | 22:52

Γερμανικές εκλογές: Θρίλερ δίχως τέλος! Στο 1,5% το προβάδισμα για SPD – Tα σενάρια για την επόμενη μέρα

26/09/2021 | 22:34

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-0: Με σούπερ Μπίσεσβαρ ο «Δικέφαλος του Βορρά» πήρε το πρώτο ντέρμπι της σεζόν! (vids)

26/09/2021 | 22:27

Κούγιας για γυναικοκτονίες: Έχουμε 11 περιστατικά σε 11 εκατομμύρια ανθρώπους και θα αλλάξουμε το νόμο;

26/09/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ και τουλάχιστον 2,9 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν την Κυριακή 26/09

26/09/2021 | 22:02

Ξέσπασμα Γ. Μακρή για Λιγνάδη! «Θα τον έσερνα για να τον φτύνει κάθε Έλληνας στο Σύνταγμα»

26/09/2021 | 21:52

Χανιά: Τροχαίο με δυο νεκρούς μετά από καραμπόλα 5 οχημάτων στον ΒΟΑΚ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

26/09/2021 | 21:40

Δημοσκόπηση PULSE: Σχεδόν 2 εκατ. πολίτες δεν έχουν κάνει το εμβόλιο και μάλλον δεν θα το κάνουν!

26/09/2021 | 21:23

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ετεροχρονισμένη η συγγνώμη-Ήταν ενήμεροι για τις κακοποιητικές πράξεις του 40χρονου», λέει η οικογένεια της Δώρας

26/09/2021 | 21:03

SPD: «Έχουμε εντολή να κυβερνήσουμε και ο Όλαφ Σολτς να γίνει Καγκελάριος» – Κατήφεια στο CDU/CSU

26/09/2021 | 20:53

Πέθανε ο πρώην βουλευτής της ΝΔ Κώστας Καραμηνάς
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
J2US: Η Κατερίνα Στικούδη δεν άντεξε… και αποκάλυψε στον «αέρα» το φύλο του μωρού που περιμένει (vid)