Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Μητέρα Στάθη Αγγελόπουλου: «Είμαστε κατά του εμβολίου, όλοι μας έχουμε περάσει κορονοϊό, πριν τον περάσει ο Στάθης» (vid)

H μητέρα του τραγουδιστή Στάθη Αγγελόπουλου δήλωσε στο Mega: «Είμαστε κατά του εμβολίου. Έχω περάσει τον κορονοϊό, ο γιος μου πέρασε και η κόρη μου πέρασε. Όλοι μας το έχουμε περάσει, πριν το περάσει ο Στάθης».

Στην εντατική του νοσοκομείου «Σωτηρία» νοσηλεύεται εδώ και λίγες ημέρες ο γνωστός τραγουδιστής, Στάθης Αγγελόπουλος, οποίος νοσεί με κορονοϊό. Σύμφωνα με τους θεράποντες ιατρούς η κατάσταση του τραγουδιστή έχει αρχίσει να βελτιώνεται. Σε κάθε περίπτωση, έχει ακόμη αρκετό δρόμο να διανύσει μέχρι να αποφύγει τελείως τον κίνδυνο.

Η μητέρα του τραγουδιστή, Άννα Βασιλείου, μίλησε για την κατάσταση της υγείας του γιου της. «Ο Στάθης κόλλησε κορονοϊό και είναι τώρα μία εβδομάδα στο Σωτηρία. Ξεπεράσαμε τον κίνδυνο. Ήταν έτοιμοι να τον διασωληνώσουν. Τελευταία στιγμή βελτιώθηκε η κατάστασή του, οπότε περάσαμε τον κίνδυνο. Είναι ακόμα στην εντατική. Αύριο πρέπει να τον βγάλουν, αλλά θα είναι ακόμη μια βδομάδα, δύο πιστεύω γιατί έχει πρόβλημα, έχει άσθμα. Το εμβόλιο δεν το έχει κάνει» δήλωσε.

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 19:02

Σύλληψη μοντέλου με κοκαΐνη: Ο 32χρονος σύντροφός της και πρώην ποδοσφαιριστής «σπάει» τη σιωπή του (vid)

27/09/2021 | 18:52

Γλυκά Νερά: Ανατριχιαστικές εικόνες από το κρεβάτι που σκότωσε την Καρολάιν ο Μπάμπης Αναγνωστόπουλος (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 18:50

Χάρι και Μέγκαν μαζί στη Νέα Υόρκη: Η εμφάνιση των 100.000 δολάρίων της Μαρκλ που δίχασε

27/09/2021 | 18:45

Γερμανία: Συγκινεί η Μέρκελ που δάκρυσε μπροστά στις κάμερες αποχαιρετώντας την καγκελαρία (vid)

27/09/2021 | 18:39

Μαρία Θεοδωρίδου: Ανάγκη εμβολιασμού για τον ιό της γρίπης

27/09/2021 | 18:28

Σοκάρει ο Μαρίνος Κόνσολος: «Μου είχε βάλει κοριό κάτω από τον καναπέ και με παρακολουθούσε και μου το είπε μετά» (vid)

27/09/2021 | 18:19

Αλέξης Τσίπρας προς κυβέρνηση για ΔΕΗ: Θα αναζητηθούν όλες οι ευθύνες για το μεγάλο παζάρι στα ασημικά

27/09/2021 | 18:17

Κορονοϊός: Τρίτη δόση – Ποιο εμβόλιο θα χορηγείται

27/09/2021 | 17:55

Ο κακός χαμός με Καινούργιου και Σάσα Σταμάτη για Δανάη Μπάρκα: «Δεν ξέρω τι της μεταφέρθηκε» (vid)

27/09/2021 | 17:46

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – 426 κρούσματα σε Αττική, 325 Θεσσαλονίκη

27/09/2021 | 17:36

Άγριες Μέλισσες: Η συνάντηση των πρωταγωνιστών στη μυστική πρεμιέρα της σειράς

27/09/2021 | 17:31

Κορονοϊός: 2.130 κρούσματα σήμερα – 47 νέοι θάνατοι, 323 διασωληνωμένοι

27/09/2021 | 17:28

Λύγισε η Ανθή Βούλγαρη στην Ελένη Μενεγάκη: «Τα δεύτερα γενέθλιά μου σήμερα… » (vid)

27/09/2021 | 17:26

Γιάννης Μπουρούσης: Επιστρέφει στα παρκέ για να παίξει στην Α2 με την Καρδίτσα

27/09/2021 | 17:24

James Καφετζής: Χώρισε από τη σύντροφό του Maxine – «Θέλω να προχωρήσω τη ζωή μου»
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)