Αθήνα

 

3 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

Οι αστρολογικές προβλέψεις για τα ζώδια σήμερα Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023
221209110433

LIFESTYLE

Μπέττυ Μαγγίρα: Της έπεσε η φούστα – «Αν μη τι άλλο άρεσε»

Ένα άγνωστο περιστατικό αποκάλυψε η Μπέττυ Μαγγίρα για την περίοδο που παρουσίαζε την Eurovision.

«Μπράβο σου που το έβαλες αυτό το ρούχο και έκανες κι αυτά τα ανοίγματα. Δεν σου περνούσε από το μυαλό κι αν σκιστεί τι κάνω;» τη ρώτησε ο Δημήτρης Μακαλιάς.

«Είμαι έτοιμη για όλα, αγάπη μου. Μου έχει πέσει η φούστα στη Eurovision, τι να λέμε τώρα;» του απάντησε η παρουσιάστρια και αφηγήθηκε στην ομάδα της ένα ατυχές περιστατικό που της έτυχε στον εθνικό τελικό της Eurovision του 2008.

«Στις γρήγορες αλλαγές στον ελληνικό τελικό φορούσαμε κάτι φούστες κι ήμασταν με κορμάκια. Πηγαίναμε πίσω, ερχόντουσαν οι χορευτές με τις βεντάλιες κι αλλάζαμε σε 5-8».

Αυτή ήταν μία χριτς-χρατς φούστα, που το περιμέναμε με τη Ματθίλδη ότι μπορεί να μην κουμπώσει σε μια απ’ τις δυο και μάλιστα το βάλαμε στο σενάριο. Είπαμε: αν πέσει στη μία θα πει η άλλη ότι έκανες επίτηδες για να φανείς πιο πολύ. Και το περάσαμε ότι ήταν στημένο, ενώ δεν ήταν» παραδέχθηκε η Μπέττυ Μαγγίρα.

«Όταν έπεσε όμως η φούστα, ακούω ένα «ωωω» από κάτω. Αν μη τι άλλο άρεσε» κατέληξε με χιούμορ η παρουσιάστρια.




Ροή Ειδήσεων

06/02/2023 | 00:01

Eορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Gary Moore: 12 χρόνια χωρίς τον ήχο της μαγικής του κιθάρας

06/02/2023 | 00:01

Tα ζώδια της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Ο καιρός της Δευτέρας: Kακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» μέρος δεύτερο!

05/02/2023 | 23:31

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»-Αρναούτογλου: Πρόσκαιρη η ύφεση των φαινομένων στην Αττική- Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας

05/02/2023 | 23:19

ΠΑΟΚ vs Ολυμπιακού: Η αλληλοεξόντωση και ο… πρώην που τον πλήγωσε!
spanos atromitos 0502

05/02/2023 | 23:15

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

05/02/2023 | 23:07

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-0: Καλύτερος ο «Δικέφαλος» αλλά οι «ερυθρόλευκοι» είχαν Πασχαλάκη! Καθυστέρησε το παιχνίδι για πανό για τον Μαρινάκη

05/02/2023 | 23:03

Θεσσαλονίκη: Κατάληψη στο Βασιλικό Θέατρο για την απόσυρση του Προεδρικού Διατάγματος – Ματαιώθηκε παράσταση του Καπουτζίδη
atromitos aek2 0502

05/02/2023 | 22:53

ΑΕΚ: Να παίξουμε με πιο κοντά τέρματα; Να παίξουμε 5Χ5; Να παίξουμε αντικανονικά σε τελική ανάλυση;

05/02/2023 | 22:39

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ και τουλάχιστον 1 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν απόψε (05/02)

05/02/2023 | 22:25

Μαίρη Συνατσάκη: «Α ρε φασόλι άρχοντα, πάρε μας τα υπάρχοντα»-Η συγκινητική φωτογραφία με την κόρη της αγκαλιά!
kalavryta kontomaniko

05/02/2023 | 22:12

Καλάβρυτα: Νεαρός βγήκε με κοντομάνικο μες στα χιόνια! «Έτσι είμαι χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αρρωσταίνω ποτέ»

05/02/2023 | 21:59

Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!

05/02/2023 | 21:46

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»: Στις 10.00 θα ανοίξουν οι δημόσιες υπηρεσίες στην Αττική την Δευτέρα 06/02
Μαρία Σολωμού: Υπάρχουν τρεις πρώην μου που άμα τους δω, θέλω να τους πατήσω με το αμάξι…
xaros salaxi 0502
Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!
screenshot 5
Πέθανε ο Άκης Δαούτης
screenshot 9
Γιάννης Σπαλιάρας για Στέλιο Χανταμπάκη: «Όποιος έχει καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι»
screenshot 10
Μπο: «Λυπάμαι για λογαριασμό της Καρολίνας Καλύβα» – Η «πληρωμένη απάντηση» στην μητέρα της
dandoulaki 0502
Δανδουλάκη μετά το «καρφί» Μπιμπίλα: Υπήρχε περίπτωση να μου πουν οι ηθοποιοί δεν θέλουν να παίξουν και να τους πω εγώ θα παίξετε με το ζόρι;