Αθήνα

33 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

My Style Rocks: Τι λέει ο Άκης Τσοχατζόπουλος για την εγγονή του Κιάρα Μαρκέζη (vid)

Η μητέρα της Κιάρας Μαρκέζη, Μαρία Μαρκέζη, μιλά στο Πρωινό και την Άννα Ζηρδέλη για τη συμμετοχή της κόρης της στο My Style Rocks και αν την ντύνει η Ραμόνα. Τι λέει ο παππούς της, Άκης Τσοχατζόπουλος;

«Καμαρώνω για την Κιάρα Μαρκέζη, από την άλλη στεναχωριέμαι και λίγο. Δεν ήμουν πολύ θετική στο να μπει στο παιχνίδι αυτό, γιατί είχα ακούσει διάφορα σχόλια για την πίεση που έχει. Δεν δήλωσε συμμετοχή, την βρήκανε.

Όχι, δεν την βοηθάει η Ραμόνα. Φυσικά και την βοηθάω εγώ, έχω άπειρα ρούχα, παίρνω άπειρα δώρα. Το περιβόητο φόρεμα δεν είναι της Ραμόνα, είναι στην κολεξιόν του Valentino του ’19. Δεν ισχύει ότι την βοηθούν στιλίστες. Τον βλέπεις τον δράκο που περνάει;

Ο παππούς της δεν θέλει να σχολιάζεται, όπως έγινε στο τρέιλερ. Ούτε η Κιάρα το ήθελε. Απλά, ίσως, το αποφάσισαν εκείνοι γιατί πίστευαν ότι πρέπει να το ξεκαθαρίσει για να μην υπάρχουν εικόνες από πίσω, κάποια σχόλια και όλα αυτά», αναφέρει η Μαρία Μαρκέζη.

 

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 17:29

Τσίπρας: Στόχος είναι ο ΣΥΡΙΖΑ να είναι πρώτο κόμμα και με διαφορά

19/09/2021 | 17:13

Κίνημα αποκατάστασης του efood από εργαζομένους της! «Μακάρι όλοι οι εργοδότες να ήταν σαν της efood»

19/09/2021 | 17:10

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Παντρεύεται με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο; (vid)

19/09/2021 | 16:46

Οργή Μαργαρίτας Θεοδωράκη για δημοσίευμα: «Γιατί θέλουν να με ξεκάνουν; Για ποιον είναι το όφελος;» (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)