Αθήνα

20 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»

LIFESTYLE

Ναταλία Γερμανού και Ιωάννα Μαλέσκου συναντήθηκαν στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Στην Κρήτη βρίσκεται για τις καλοκαιρινές της διακοπές η Ιωάννα Μαλέσκου όπου συναντήθηκε με την Ναταλία Γερμανού.

Δείτε επίσης

Αργυρός – Μαλέσκου: Η αμήχανη συνάντηση στη σκηνή – «Θα χορέψεις ζεϊμπέκικο;» (vid)
Γερμανού για Μαλέσκου: «Έχει κάνει και πράγματα που εγώ μπορεί να μην τα έκανα στη θέση της»

Η συνάντηση φαίνεται πως κανονίστηκε μέσω ενός κοινού τους φίλου.

Ο λόγος για τον γνωστό κομμωτή Κωνσταντίνο Αυγερινό. Ο ίδιος είναι φίλος της Ιωάννας Μαλέσκου και βρίσκονται μαζί για διακοπές στην Κρήτη. Είναι όμως και αυτός που επιμελείται τα μαλλιά της Ναταλίας Γερμανού στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται”.

Οι δυο παρουσιάστριες έκαναν παρέα και συζήτησαν για ώρα.

Ο Κωνσταντίνος Αυγερινός ανέβασε μάλιστα και instastory από την συνάντηση

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 00:00

Ελπιδοφόρος: Η κρίση ξεπεράστηκε – Δεν είχα πρόθεση να αναγνωρίσω το τουρκοκυπριακό κράτος

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)

25/09/2021 | 22:37

Δημοσκόπηση Marc: Πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ στους ανεμβολίαστους – Δεύτερη η Ελληνική Λύση και τρίτο κόμμα η ΝΔ

25/09/2021 | 22:17

James Καφετζής: «Έσπασε» το συμβόλαιο και πήγε στο J2US – Τραγούδησαν… Τριαντάφυλλο με την Ειρήνη Παπαδοπούλου (vid)

25/09/2021 | 22:05

Δημοσκόπηση Marc: 11,4 μονάδες μπροστά η ΝΔ έναντι του ΣΥΡΙΖΑ – Στο 6% το ΚΙΝΑΛ

25/09/2021 | 21:46

Ο Κώστας Σλούκας έγινε πατέρας – Η σύζυγός του γέννησε κοριτσάκι!

25/09/2021 | 21:36

H Κατερίνα Στικούδη με φουσκωμένη κοιλίτσα στο J2US: «Αν σπάσουν τα νερά, θα με τρέχεις Νίκο!» (vid)

25/09/2021 | 21:27

J2US – Κοκλώνης σε Βανδή: «Το καλοκαίρι χωρίσαμε και οι δυο αλλά είμαστε μια χαρά»-Η αμήχανη αντίδραση της Βανδή! (vid)

25/09/2021 | 21:14

Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Παντρεύτηκαν και με θρησκευτικό γάμο μετά τη βάφτιση των παιδιών τους (vid)

25/09/2021 | 20:49

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Βασίλης Λεβέντης – Νοσηλεύεται διασωληνωμένος με κορονοϊό

25/09/2021 | 20:46

Στρατηγική συνεργασία Ομίλων ΤΙΤΑΝ – ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ για επενδύσεις στη διαχείριση απορριμμάτων
Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»
Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Δεν ήμουν στο κρεβάτι του Φιλιππίδη αλλά άκουγα και ήξερα, δεν μπορείς να μιλήσεις γιατί θα χάσεις τη δουλειά σου» (vid)
Κραυγή αγωνίας για τον Σπύρο Φωκά: «Είναι κατάκοιτος, ζει σε προκάτ με 600 ευρώ και υποσιτίζεται»
Ο Σταύρος Νικολαϊδης καταγγέλλει για γνωστό σκηνοθέτη: «Βγαίναμε στη σκηνή τρέμοντας, έκλαιγα στην αγκαλιά της γυναίκας μου»
Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» – «Με έχει στιγματίσει κι εμένα και την οικογένειά μου» (vid)
Άγγελος Λάτσιος: Στο Άμστερνταμ ο γιος της Ελένης Μενεγάκη – Επίσκεψη στον γιο της Μπακοδήμου