Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

Ναταλία Γερμανού: Το βιτριολικό σχόλιο του Κώστα Τσουρού για παρουσιάστρια που δεν ξέρει από συνεντεύξεις! (vid)

Στο Καλύτερα δε γίνεται σχολιάστηκε σήμερα η τοποθέτηση του Νίκου Μουτσινά στο Καλό Μεσημεράκι και ο αιχμηρός σχολιασμός του Δημήτρη Παπανώτα για την Ιωάννα Μαλέσκου.

Η Ναταλία Γερμανού τοποθετήθηκε λέγοντας: «Μην τρελαθώ ότι θα συγκρίνουμε το Γωγουλίνι με τα ελληνικά που μιλάει η Ιωάννα Μαλέσκου. Ο Νίκος πάρα πολλές φορές έχει κοροϊδέψει πράγματα που βρίσκονται στον ΣΚΑΪ. Κι εγώ που θεωρώ καλή τον εαυτό μου στον χειρισμό της γλώσσας, έχω υποπέσει σε λάθη πάρα πολλές φορές στη ροή του λόγου. Η σύγκριση με ξένισε. Η Γωγώ κάνει καριέρα βασισμένη στη γλώσσα που πλάθει».

Τότε, ο Κώστας Τσουρός πήρε τον λόγο και είπε: «Υπάρχουν παρουσιάστριες σε κανάλια που κρίνουν εκπομπές που είναι στα ίδια κανάλια και κρίνουν τους συναδέλφους τους. Κι εμένα μου έχει τύχει μία παρουσιάστρια να μου πει ότι είμαι αδιάβαστος στις συνεντεύξεις! Ε όχι και στις συνεντεύξεις… Όταν δεν ξέρεις καν τι σημαίνει συνέντευξη! Το είχα στο μυαλό μου και μου ήρθε… Έχω περάσει από τρία κανάλια».

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 17:25

EURO 2021: Χιλιάδες Ούγγροι φωνάζουν συνθήματα για τον Κρίστιαν Ερικσεν στη Βουδαπέστη

16/06/2021 | 17:04

Μαρία Ηλιάκη: Το βίντεο του Στέλιου Μανουσάκη με την ίδια αγκαλιά με την κόρη τους (vid)

16/06/2021 | 17:02

Tα χρόνια πολλά του Νίκου Παπανδρέου στον αδερφό του Γιώργο με μια ανέμελη φωτογραφία από τον Καναδά

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες

16/06/2021 | 15:33

Παναγιώτα Βλαντή: Αυτός είναι ο μυστηριώδης άνδρας που παντρεύτηκε μυστικά στην Ύδρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 15:22

Μαρία Σάκκαρη: Είμαι ευτυχισμένη στην προσωπική μου ζωή
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!