Αθήνα

 

16 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της

LIFESTYLE

Νέες αιχμές Καφετζόπουλου κατά Μποφίλιου: «Η Ρουσία πουνάει όταν σκουτώνει» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος τα «έχωσε» στην Νατάσσα Μποφίλιου, με αφορμή τη συμμετοχή της στην αντιπολεμική συναυλία για την Ουκρανία.

Δείτε επίσης

Καφετζόπουλος κατά Μποφίλιου για Ουκρανία: «Υπέρ των λαών γενικώς; Έλα ρε κοπελιά…»

Ο γνωστός ηθοποιός δημοσίευσε στo facebook ένα σκίτσο, στο οποίο ο Ρώσος πρόεδρος, Βλαντιμίρ Πούτιν απεικονίζεται να παίζει πιάνο πάνω στη βομβαρδισμένη Ουκρανία.

Μα Ρουσία πουνάει όταν σκουτώνει, να το τυμάσαι μικρή μου καρντιά, το Ρουσία πουνάει πάαντα όταν σκουτώνει, πάααντα” γράφει το σκίτσο που δημοσίευσε ο Αντώνης Καφετζόπουλος, παραφράζοντας στίχους από το γνωστό τραγούδι της Νατάσας Μποφίλιου “Η καρδιά πονάει πάντα όταν ψηλώνει“.

Την ανάρτηση του ηθοποιού σχολίασαν σήμερα στην εκπομπή “Πρωινό” του ΑΝΤ1.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

antonios kivotos profil 1811

26/11/2022 | 14:46

Κιβωτός του κόσμου – Ξεσπά η μητέρα του 19χρονου για τον πατέρα Αντώνιο: «Τι ήταν ο γιος μου; Το δουλάκι του;»

26/11/2022 | 14:37

Χρίστος Αντωνιάδης: Τρισευτυχισμένος μπαμπάς διδύμων ο γνωστός τραγουδιστής!

26/11/2022 | 14:23

Μουντιάλ 2022 – Τυνησία-Αυστραλία 0-1: Τα «καγκουρό» απέκτησαν βάσιμες ελπίδες πρόκρισης
nikiforos nantia 2611

26/11/2022 | 14:16

Σασμός spoiler: Η Νάντια πέφτει στην αγκαλιά του Νικηφόρου και ο Μανόλης δεν ξέρει τίποτα!

26/11/2022 | 13:58

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης «εισέβαλε» στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού!

26/11/2022 | 13:47

Ανδρουλάκης από Κερατσίνι: Κροκοδείλια δάκρυα ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ πάνω από την απελπισία χιλιάδων δανειοληπτών
viskadourakis 2611

26/11/2022 | 13:35

Βισκαδουράκης: Χάσαμε τη μαμά μου στη γέννα, μόλις 40 ετών-Μπήκαμε ορφανοτροφείο γιατί ένας πατέρας κωφός με 5 παιδιά…

26/11/2022 | 13:17

«Βόμβα» από Ελεονώρα Μελέτη: Έχω καταγγείλει επίσημα τις άσχημες συμπεριφορές στο χώρο…

26/11/2022 | 13:06

Χριστουγεννιάτικα λαμπάκια: Ποια φωτάκια είναι τα πιο οικονομικά – Πόσο θα σάς κοστίσει στο λογαριασμό ρεύματος
mitsotakis kallithea 2611

26/11/2022 | 12:43

«Μήνυμα» Μητσοτάκη για εκλογές! «Μπαίνουμε στην τελική ευθεία, η ΝΔ θα είναι πάλι πρώτη και αυτοδύναμη»

26/11/2022 | 12:32

Κιβωτός του Κόσμου: 8χρονος καταγγέλλει ότι τόν έκλειναν σε κλουβιά για τιμωρία και τού έδιναν χαλασμένο φαγητό!

26/11/2022 | 12:14

Ο Ζελένσκι «έβγαλε στη σέντρα» τον δήμαρχο του Κιέβου για τα καταφύγια έκτακτης ανάγκης!

26/11/2022 | 12:02

Μενίδι: Συναγερμός μετά από πυροβολισμούς έξω από καφέ-Ένας τραυματίας

26/11/2022 | 11:51

«Βόμβα» Βερύκιου για πατέρα Αντώνιο! «Έχει στην τσέπη του πάνω από 10 εκατ. ευρώ σε λογαριασμούς»

26/11/2022 | 11:33

Κιβωτός του κόσμου: Έξαλλος ο αδερφός της Ευγενίας τήν διαψεύδει για τα περί κακοποίησης!
goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της
screenshot 10
Αύγουστος Κορτώ: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου – Είμαι ένας άνθρωπος που επίσης δεν έχω φίλτρο»
sxizas
Survivor All Star: Ο Στάθης Σχίζας «τελείωσε» τον Ντάνο με μια ατάκα
dimitris pavlos sasmos
Σασμός spoiler: Ο Δημήτρης βγαίνει εκτός ελέγχου και ξεμπροστιάζει τον Παύλο στο Νοσοκομείο!
screenshot 2022 11 25 134917
Η απογοήτευση του Σπύρου Ιωάννου: «Έμαθα ότι ο γιος μου παντρεύτηκε από το… Facebook»
clipboard01
Θύμα απάτης η Τζωρτζέλα Κόσιαβα – Το δημόσιο μήνυμά της