Αθήνα

17 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Παντρεύτηκε η κόρη του Μπιλ Γκέιτς τον Αιγύπτιο Nayel Nassar – Ο χορός με τον πατέρα της και το εντυπωσιακό νυφικό

LIFESTYLE

Η Νικόλ από το «Τατουάζ» εντυπωσιάζει με κατακόκκινο μπικίνι στην παραλία! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Η Νικόλ της σειράς «Το τατουάζ» ή κατά κόσμον Ελεονώρα Αντωνιάδου πήγε να κάνει τις βουτιές της το πρωί της Κυριακής, κάνοντας ένα μικρό διάλειμμα...

Η Νικόλ της σειράς «Το τατουάζ» ή κατά κόσμον Ελεονώρα Αντωνιάδου πήγε να κάνει τις βουτιές της το πρωί της Κυριακής, κάνοντας ένα μικρό διάλειμμα από τα γυρίσματα της δημοφιλούς σειράς.

Μάλιστα, έδειξε να χαίρεται την εξόρμησή της στην παραλία, σχολιάζοντας στο Instagram: «Τον χειμώνα δεν τον θέλω! Θέλω ψάθινο καπέλο! Θέλω θάλασσα γαλάζια και αμμουδιά».

Ροή Ειδήσεων

17/10/2021 | 23:58

Μπατζελή: «Ο Γιώργος Παπανδρέου αύριο θα ανακοινώσει την υποψηφιότητά του για το ΚΙΝΑΛ» (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:48

«The Voice»: Τραγούδησε Παντελή Παντελίδη και συγκινήθηκε ο Κωνσταντίνος Αργυρός

17/10/2021 | 23:29

DWTS: Η Μπέσσυ Αργυράκη μάγεψε το πλατό με τον χορό της (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:15

Έλενα Κρεμλίδου: Το έκανε ξανά! Νέα φωτογράφιση «κόλαση» για το Nitro (ΕΙΚΟΝΕΣ)

17/10/2021 | 22:40

Ολυμπιακός: Καθάρισε ο «killer» Ελ Αραμπί στα Γιάννενα (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:30

AEK: Με εύκολη νίκη το ξεκίνημα της εποχής Γιαννίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:14

Κλήρωση Τζόκερ: Αυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί

17/10/2021 | 21:52

Κορονοϊός: Προ των πυλών οι «Μωβ περιοχές» – Ποια μέτρα θα λαμβάνονται σε αυτές (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 21:39

Κοζάνη: Αναγκαστική προσγείωση ελικοπτέρου σε χωράφι – Τι αναφέρει η ΥΠΑ

17/10/2021 | 21:22

Περίεργο περιστατικό στην Ακρόπολη: Συνελήφθησαν τρεις αλλοδαποί που προσπάθησαν να αναρτήσουν πανό

17/10/2021 | 21:00

Γλυκά Νερά: Βαφτίστηκε η μικρή Λυδία στην Αλόννησο

17/10/2021 | 20:31

Βαρύ πένθος για την Μπέττυ και την Ματθίλδη Μαγγίρα: Πέθανε η μητέρα τους

17/10/2021 | 20:05

Ο Γιώργος Παπανδρέου δεν έχει λάβει τις οριστικές του αποφάσεις – Ώρες αναμονής στο ΚΙΝΑΛ

17/10/2021 | 19:48

Θρίλερ στην Πέλλα: Μια 47χρονη βρέθηκε κρεμασμένη σε δέντρο

17/10/2021 | 19:17

Γιαννιτσά: Σοβαρό ατύχημα σε πίστα Motocross – Έφυγε μοτοσυκλέτα πάνω σε θεατές
J2US:Το μήνυμα Φραγκολιά μετά την αποχώρηση – «Αν η παιδεία μας είναι τέτοια που…»
Ασφαλιστικά μέτρα κατά του Alpha από τον γιο της πραγματικής Καλλιόπης – «Σε 20 χρόνια υπήρξαν 90 νεκροί, είναι καζάνι που βράζει»
Σασμός -«Τα Αντίθετα»: Ακούστε το νέο τραγούδι για τον έρωτα Μαρίνας – Αντώνη που συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)
Έγκυος η Εριέττα Κούρκουλου-Xαμός στα social media: Το φύλο του μωρού και η δημόσια ανακοίνωση
Οργισμένη Γερμανού με Παπατριανταφύλλου για τον Λιγνάδη: «Κι εγώ μπορεί να μην έχω παράπονο από κάποιον κι αυτός μετά να σκοτώσει… » (vid)
Σασμός: «Όταν δολοφονηθεί και η μητέρα του Νικηφόρου θα δείτε την κρητική πλευρά του»