Αθήνα

17 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

Νικολέτα Ράλλη: Η πρώτη ανάρτηση με το νεογέννητο κοριτσάκι της από το μαιευτήριο

Σε πελάγη ευτυχίας πλέει η Νικολέττα Ράλλη μετά τη γέννηση της κόρης της με καισαρική τομή.

Δείτε επίσης

Σε κρίσιμη κατάσταση στρατιωτικός που προσπάθησε να αυτοκτονήσει με το όπλο- Είναι πατέρας ενός παιδιού
Σάμπυ Μιωνής: 9 κασέτες έχει στην κατοχή του! Τι λέει ο δικηγόρος του επιχειρηματία

Η Νικολέτα Ράλλη δημοσίευσε φωτογραφία μετά τη γέννα μέσα από το μαιευτήριο με τη μικρούλα να ζυγίζει 3.500 κιλά. Σήμερα δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία με την κόρη της γράφοντας: Καλωσόρισες κουτσούνι μας♥ Σας ευχαριστούμε όλους παρά πολύ για τις πολύτιμες ευχές σας! Θα φροντίσω να απαντήσω στον καθένα ξεχωριστά, μέχρι τότε να είστε όλοι καλά🥰 #mybaby #babygirl #reamaternity #feminacare #love

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Όταν ο Νίκος Αλέφαντος μιλούσε για το ΠΑΣΟΚ: «Ποτέ δεν ήμουν με τον Τσίπρα, εγώ είμαι Ανδρέας Παπανδρέου»

Ζώδια Τετάρτης: Τι να προσέξετε σήμερα – Δείτε αναλυτικά επαγγελματικά και ερωτικά

 

Ροή Ειδήσεων

27/11/2021 | 23:18

Παπα-Νικόλας από Κοζάνη προς αρνητές και ανεμβολίαστους: «Απλοί παπάδες και πνευματικοί πήραν κόσμο στο λαιμό τους» (vid)

27/11/2021 | 22:53

Συγκλονίζει η Μαίρη Χρονοπούλου: «Ήμουν κάμποσες μέρες στην εντατική κλινικά νεκρή» (vid)

27/11/2021 | 22:42

Η ΑΕΚ έβγαλε χαρακτήρα στο «χαλί» των Ιωαννίνων και κράτησε… ζωντανό το πρωτάθλημα!

27/11/2021 | 22:34

J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)

27/11/2021 | 22:25

Επίθεση με μολότοφ στο Αστυνομικό Τμήμα Ακροπόλεως

27/11/2021 | 22:22

Άφωνοι στο J2US από την Super Κική: «Μόνο μην το μυρίσεις το φόρεμα μου! Νήλα! Έχω χ@στεί πάνω μου… » (vid)

27/11/2021 | 21:37

Καιρός: Επιδείνωση της κακοκαιρίας τις επόμενες ώρες – Σε ποιες περιοχές θα χιονίσει

27/11/2021 | 21:30

Θρίλερ με εξαφάνιση 39χρονου από τον Πειραιά – Αγνοείται εδώ και 9 μήνες

27/11/2021 | 21:12

Νίκος Γαλανός: Σταμάτησα τα «χαρτιά» γιατί έπρεπε να πουλήσω το αμάξι μου για να ξεχρεώσω (vid)

27/11/2021 | 20:56

Νίκος Χατζηνικολάου-Κρίστη Τσολακάκη: Tο τρυφερό φιλί μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο (EIKONA)

27/11/2021 | 20:39

Μετάλλαξη Όμικρον: Σε απόγνωση οι Έλληνες της Μποτσουάνα που ψάχνουν τρόπο να φύγουν για Χριστούγεννα (vid)

27/11/2021 | 20:23

Ξέσπασε η Παρασκευή Κερασιώτη για την 8χρονη Ρομά: «Δε πρέπει να λέγονται άνθρωποι αυτοί»

27/11/2021 | 20:11

Χριστίνα Λαμπίρη: «Έσπασε» μιλώντας για τους γονείς τους που έχουν φύγει από τη ζωή – «Μου λείπουν… » (vid)

27/11/2021 | 20:00

Πίτερ Πιοτ: «Η “μετάλλαξη Όμικρον” μπορεί να είναι αυτή που φοβόμασταν» – Συναγερμός στο «Ελ.Βενιζέλος» – Σε καραντίνα πέντε Έλληνες ναυτικοί από τη νότια Αφρική

27/11/2021 | 19:42

Συγκλονίζει ο Μιχάλης Αλικάκος: «Aισθάνομαι την μητέρα μου ζωντανή νεκρή» (vid)
Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)
Αιμιλία Υψηλάντη: «Ο Γιώργος Λιάνης ήταν παντρεμένος και άφησε μια οικογένεια για μένα»
Εριέττα Κούρκουλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και το «ευχαριστώ» στον γυναικολόγο της
Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»
«Πλακώθηκαν» Σκορδά-Χαϊκάλης για την ατάκα «άνδρας παλιάς κοπής»: «Αγαπούλα μου, δεν ξέρεις τα γεγονότα»
Σοφία Παυλίδου: Έδειξε τις μελανιές στο κορμί της και «φωτογράφισε» τον Μάνο Παπαγιάννη (ΕΙΚΟΝΕΣ)