Αθήνα

33 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Νίκος Χατζηνικολάου: «Φαρμακερή» ατάκα για Τσιτσιπά – «Αυτόν τον Στέφανο…»

Χαμός γίνεται στα social media από τη δήλωση του «αντιεμβολιαστή» Στέφανου Τσιτσιπά, στο «χορό» μπήκε και ο παρουσιαστής και δημοσιογράφος Νίκος Χατζηνικολάου.

Δείτε επίσης

Tσιτσιπάς: Χοντρό κράξιμο στο Twitter για τον αντιεμβολιαστή Έλληνα τενίστα (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Άδωνις Γεωργιάδης για τον ανεμβολίαστο Τσιτσιπά: «Κρίμα!»

Ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας σε ερώτηση κατά τη διάρκεια της συνέντευξης τύπου για το τουρνουά του Σινσινάτι τόνισε ότι δεν έχει εμβολιαστεί ακόμη.

Πρόσθεσε μάλιστα ότι θα το κάνει όταν γίνει υποχρεωτικό. «Δεν έχω εμβολιαστεί. Δε μου έχει πει κανείς κάτι. Κανένας δεν έχει κάνει υποχρεωτικό τον εμβολιασμό. Kάποια στιγμή, θα πρέπει να το κάνω, είμαι σίγουρος γι’αυτό, αλλά ως τώρα δεν έχει γίνει υποχρεωτικό προκειμένου να μπορώ να παίζω, οπότε δεν το έχω κάνει» τόνισε ο Στέφανος Τσιτσιπάς.

Σε διευκρινιστική ερώτηση για το αν θα προχωρήσει στον εμβολιασμό του, κατά του κορονοϊού, μόνο αν αυτός γίνει υποχρεωτικός, απάντησε: «Φυσικά…».

Πολλοί χρήστες στα social media επεσήμαιναν ότι πριν από περίπου έναν χρόνο, ήταν ένα από τα πρόσωπα που είχε επιλεγεί από την κυβέρνηση ,για την ανάγκη τήρησης των μέτρων προστασίας.

Το σχετικό σποτάκι αναδημοσίευσε από τον λογαριασμό του στο twitter ο Νίκος Χατζηνικολάου. Ο γνωστός δημοσιογράφος έγραψε μάλιστα: «Αυτόν τον Στέφανο αγαπάμε!» .

 

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 17:13

Κίνημα αποκατάστασης του efood από εργαζομένους της! «Μακάρι όλοι οι εργοδότες να ήταν σαν της efood»

19/09/2021 | 17:10

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Παντρεύεται με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο; (vid)

19/09/2021 | 16:46

Οργή Μαργαρίτας Θεοδωράκη για δημοσίευμα: «Γιατί θέλουν να με ξεκάνουν; Για ποιον είναι το όφελος;» (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)