Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Νίκος Μουτσινάς: «Επιλέγω να είμαι χαρούμενος και τίποτα και κανένας δεν μπορεί να με εμποδίσει… Απλά μαθηματικά» (ΕΙΚΟΝΑ)

Τις καλοκαιρινές του διακοπές απολαμβάνει ο Νίκος Μουτσινάς παρέα με καλούς φίλους. Σήμερα, ο γνωστός παρουσιαστής έκανε μια ανάρτηση στο Instagram και έστειλε το δικό του μήνυμα.

Έχει επαληθευτεί Μην το αναλύσουμε πολύ.. 1+1 κάνουν 2 Απλα μαθηματικά. Επιλέγω να είμαι χαρούμενος και τίποτα και κανένας δεν μπορεί να με εμποδίσει.. Μόνο εγω…άρα? Happiness is a choice», έγραψε ο Νίκος Μουτσινάς.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikos Moutsinas (@nikosmoutsinas)

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 18:52

Γλυκά Νερά: Ανατριχιαστικές εικόνες από το κρεβάτι που σκότωσε την Καρολάιν ο Μπάμπης Αναγνωστόπουλος (ΒΙΝΤΕΟ)

27/09/2021 | 18:50

Χάρι και Μέγκαν μαζί στη Νέα Υόρκη: Η εμφάνιση των 100.000 δολάρίων της Μαρκλ που δίχασε

27/09/2021 | 18:45

Γερμανία: Συγκινεί η Μέρκελ που δάκρυσε μπροστά στις κάμερες αποχαιρετώντας την καγκελαρία (vid)

27/09/2021 | 18:39

Μαρία Θεοδωρίδου: Ανάγκη εμβολιασμού για τον ιό της γρίπης

27/09/2021 | 18:28

Σοκάρει ο Μαρίνος Κόνσολος: «Μου είχε βάλει κοριό κάτω από τον καναπέ και με παρακολουθούσε και μου το είπε μετά» (vid)

27/09/2021 | 18:19

Αλέξης Τσίπρας προς κυβέρνηση για ΔΕΗ: Θα αναζητηθούν όλες οι ευθύνες για το μεγάλο παζάρι στα ασημικά

27/09/2021 | 18:17

Κορονοϊός: Τρίτη δόση – Ποιο εμβόλιο θα χορηγείται

27/09/2021 | 17:55

Ο κακός χαμός με Καινούργιου και Σάσα Σταμάτη για Δανάη Μπάρκα: «Δεν ξέρω τι της μεταφέρθηκε» (vid)

27/09/2021 | 17:46

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – 426 κρούσματα σε Αττική, 325 Θεσσαλονίκη

27/09/2021 | 17:36

Άγριες Μέλισσες: Η συνάντηση των πρωταγωνιστών στη μυστική πρεμιέρα της σειράς

27/09/2021 | 17:31

Κορονοϊός: 2.130 κρούσματα σήμερα – 47 νέοι θάνατοι, 323 διασωληνωμένοι

27/09/2021 | 17:28

Λύγισε η Ανθή Βούλγαρη στην Ελένη Μενεγάκη: «Τα δεύτερα γενέθλιά μου σήμερα… » (vid)

27/09/2021 | 17:26

Γιάννης Μπουρούσης: Επιστρέφει στα παρκέ για να παίξει στην Α2 με την Καρδίτσα

27/09/2021 | 17:24

James Καφετζής: Χώρισε από τη σύντροφό του Maxine – «Θέλω να προχωρήσω τη ζωή μου»

27/09/2021 | 17:18

Κορονοϊός: Πέθανε ο χειρουργός Χρήστος Κωνσταντάρας
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)